Працювати треба завжди!

Рецепти від експерта ресторанного бізнесу Дмитрий Подопригора для представників галузі гостинності.

Як мінімізувати карантинні втрати і за рахунок чого рухатися вперед – про це в інтерв'ю із засновником та власником готелю-ресторану Гостерія Хата Подопригора, де пропонують нову авторську українську кухню, буфету для здоров'я AnnaPavlova і ресторану з розкішною колекцією вина Giannivino.

Нагадуємо, що у підприємців галузі HoReCa й, які сьогодні потребують підтримки, є можливість подавати заявки на отримання консультаційного супроводу в рамках «COVID-19 Ваучерів».

Такий ваучер дає представникам бізнесу право на отримання серії профільних консультацій тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, а решту 10% – сплачує підприємство.

Отримана експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей як збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу, відкриття нових каналів збуту, визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії, вдосконалення маркетингових планів і матеріалів, поліпшення фінансових умов і доступу до фінансування, прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Детальніше https://cutt.ly/WQCWZnd

Інтерв'ю підготовлено Дніпропетровська торгово-промислова палата в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. GIZ Ukraine
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий