Going Digital: Інтернет-маркетинг для жінок в бізнесі

Нині досить складно уявити шлях просування бренду, товару або послуги, які не використовують такий потужний канал, як Інтернет. Які основні принципи Digital-комунікацій, як виміряти рівень впізнаваності свого бренду і перетворити точкові кроки в інтернет-рекламі в струнку стратегію, яка підходить для конкретного напряму діяльності та цільової аудиторії, - представники МСБ регіону розбиралися під час тренінгу «Going Digital», що відбувся в Дніпрі в рамках циклу тренінгів ЄБРР «Жінки в бізнесі».

Подробнее...

Процедури міжнародної торгівлі: оцінка та очікування від регіонального бізнесу

Дніпропетровська торгово-промислова палата стала майданчиком для обговорення результатів 3-ої хвилі опитування: «Спрощення процедур торгівлі: оцінки та очікування бізнесу 2017/2018», проведеного Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», який фінансується ЄС.

Подробнее...

Будуємо експортний бізнес!

Під таким гаслом відбувся ініційований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою у співпраці з виконкомом Криворізької міськради семінар для експортерів у Кривому Розі, на який запросили практикуючого бізнес-консультанта, голову комітету з підтримки експорту при ДТПП Ігоря Снітівкера, а також півсотні підприємців – діючих та потенційних експортерів.

Подробнее...

Делегація німецької землі Саксонія-Ангальт на Дніпропетровщині

Вже вдруге цього року до Дніпра завітала делегація підприємців партнерського регіону – німецької землі Саксонія-Ангальт в рамках роботи українсько-німецького коопераційного бюро, заснованого при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті керівниками Магдебурзької та Дніпропетровської торгово-промислових палат. Приймав делегацію віце-президент Дніпропетровської ТПП Сергій Кучерявенко.

Подробнее...

Оставить отзыв: