#ТижніНімеччини 2021: «Пліч-о-пліч – 30 років німецько-українських відносин»

Німеччина протягом багатьох років є найактивнішим партнером Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Подробнее...

Партнерські відносини митниці та бізнес-спільноти

Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко 13 жовтня взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Партнерські відносини митниці і бізнес-спільноти» під головуванням начальника Дніпровської Митниці Олексія Мужева і за участю представників Дніпровського офісу Європейської Бізнес-Асоціації.

Подробнее...

Грантові можливості для вашого бізнесу

«Гранти для бізнесу. Як отримати кошти для старту та розвитку власної справи» - така групова онлайн консультація відбулася 8 жовтня для учасників ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ. Консультантка – експертка у сфері залучення грантових коштів Мар’яна Кобеля надала якісні поради щодо участі у грантових проєктах і отримання донорських коштів.

Подробнее...

Вітаємо ПЗ «Центр професійної освіти і навчання» з 10-ою річницею зі дня заснування!

Приватний заклад «Центр професійної освіти і навчання», дійсний член Дніпропетровської торгово-промислової палати, цими днями відзначає 10-ту річницю від дати свого заснування. Святкову зустріч з нагоди ювілею провели у невимушеному форматі - NEКОНФЕРЕНЦІЇ. Під час заходу, окрім численних вітань, було обговорено й бачення нових рішень у взаємодії закладу з партнерами.

Подробнее...

Оставить отзыв: