Спільна нарада з керівниками підприємств

Відповідно до Угоди про співробітництво між Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок,   12.12.2018р. Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України (голова С.Тіницька) та  Дніпропетровська торгово-промислова палата (президент В.Жмуренко)  провели спільну нараду за участю голови Дніпропетровського обласного об`єднання профспілок   В.Дубіля, голови  Дніпропетровської обласної організації  роботодавців  харчової і переробної промисловості «Дніпрохарчопром» О.Коврова  та керівників підприємств галузі.

Подробнее...

Чи можливо вважати введення воєнного стану в Україні форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили)?

Протягом останніх днів з моменту оголошення Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», до ТПП України та регіональних ТПП надходять звернення щодо можливості загального засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), в зв’язку з даною ситуацією.

Подробнее...

Відкриваємо нові горизонти експорту разом з проектом CUTIS!

Дніпропетровська торгово-промислова палата у співпраці з Канадсько-український проектом підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS провели пілотний навчальний тренінг «Як експортувати до Канади».

Подробнее...

Європейські бази даних - в допомогу українському експортеру

«Електронні ресурси, регулювання та вимоги до експорту в ЄС» - під такою назвою в Центрі інформаційної підтримки бізнесу в Дніпрі, що заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, відбувся корисний практичний тренінг для потенційних і діючих експортерів.

Подробнее...

Оставить отзыв: