Тенденції та перспективи розвитку експортного ринку України

Українські продукти стають все популярнішими у світі. Характерною рисою минулого року для вітчизняного аграрного сектору економіки стала низка рекордів за обсягами поставок сільгосппродукції на закордонні ринки. За даними Державної служби статистики України, у 2018 році ми експортували агропродовольчого товару на суму 18,8 млрд $ США. Куди ж і що експортує Україна?

Подробнее...

Активна співпраця влади, профспілкових організацій, роботодавців та торгово-промислової палати – один з важливих напрямів стратегічного розвитку Дніпропетровщини

«За розвиток соціального партнерства» – таким почесним знаком Федерація професійних спілок України нагородила 7 лютого 2019 року президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталія Жмуренка за вагомий внесок в роботу, направлену на підтримку вітчизняного виробника.

Подробнее...

Німецький досвід енергоефективності в промисловості для регіональних підприємств

5 лютого 2019 р. в Дніпрі Німецько-Українська промислово-торговельна палата за дорученням Федерального Міністерства економіки та технологій Німеччини, в співпраці з компанією Energiewaechter GmbH та за інформаційної підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати провела інформаційну конференцію на тему «Енергоефективність в промисловості» в рамках експортної ініціативи «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні».

Подробнее...

Оставить отзыв: