#КупуйУМалих – підтримаємо малий бізнес під час карантину!

Ми підхоплюємо ініціативу від ТПП України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та підтримаємо малий бізнес в умовах запровадження надзвичайної ситуації на території України.

Дніпропетровська торгово-промислова палата приєднується до акції і закликає усі бізнес асоціації підтримати акцію.

Інформація щодо пропозицій МСБ-виробників Дніпропетровської області, агрегованих та в режимі реального часу актуалізованих буде викладатися на facebook-сторінці https://www.facebook.com/DnipropetrovskCCI , офіційному сайті www.cci.dp.ua, telegram  каналі Дніпропетровської ТПП https://t.me/DnipropetrovskCCI

Дніпропетровська ТПП відкриває на своєму сайті та сторінці у Фейсбуці платформу для взаємодії В2С, В2В – тобто, бізнес для споживача і бізнес для бізнесу. Пропозиції для внутрішнього ринку від малих та середніх підприємств, які є членами ТПП, формуються за категоріями:

 • продукти харчування, напої, готові страви, фермерські продукти;
 • засоби/сервіси для гігієни;
 • товари/сервіси для дітей;
 • товари для домашніх тварин;
 • товари для забезпечення роботи офісів;
 • товари для забезпечення роботи промислових підприємств;
 • товари/сервіси креативної індустрії ( краса, одяг, розваги, культура /софт, мережеві рішення….);

МСБ  рухає економіку і сплачує податки. Сьогодні, за багатьма напрями він майже не працює і ризикує залишитися з нулем у кишені. Тому що найбільш вразливий. В цій складній ситуації ми закликаємо підтримати МСБ, який повинен працювати на регіон, заробляти гроші, сплачувати податки, забезпечувати зарплатою своїх співробітників.

Малі та середні підприємства, які дуже мобільні, під час карантину можуть забезпечити нас, споживачів, продуктами харчування, товарами гігієни, товарами для дітей і тварин тощо, організувавши доставку онлайн. Сьогодні ми маємо чудову нагоду ознайомитися з якісною продукцією нашого регіонального малого бізнесу. Саме сьогодні, разом переживши таку непросту ситуацію з увагою один до одного, кожен з нас може отримати нових партнерів та друзів на багато років.

Тому Дніпропетровська ТПП закликає об’єднатися і долати життєві перешкоди разом. Давайте зробимо все для збереження середнього класу!

#КупуйУМалих
Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

ТОВ «РІФ»

ТОВ «РІФ» є українським виробником смачних і корисних продуктів харчування для дорослих і дітей.

В основу виробництва закладені європейські технології та стандарти якості продукції, використовуються високоякісні інгредієнти.

На підприємстві впроваджена і успішно функціонує система безпеки харчової продукції HACCP, яка забезпечує серйозний внутрішній контроль над продуктом на всіх етапах його виробництва, а також виробництво сертифіковано згідно ISO 22000: 2005, Halal, Health Certification, EUR 1, СТ-1.

Продукція ТОВ «РІФ» успішно реалізується на ринку України, Європи, Близького Сходу, країнах СНД, в тому числі під Private Label замовника.

Асортимент продукції включає в себе:

 • Батончики-мюслі - 8 SKU;
 • Батончики- 9 SKU;
 • Вагові цукерки - 6 SKU;
 • Дієтичне харчування для спортсменів (суміші) - 11 SKU;
 • Протеїнові батончики- 6 SKU;
 • Вівсяні каші - 5 SKU;
 • Дієтична добавка з альбуміном- 1 SKU.

З повним переліком продукції, яка пропонується, можна ознайомитись на сайті https://rif.vale-ukraine.com/wp/.

ТОВ «ВИРОБНИК ПЛЮС»

Основне виробництво продукції ТМ «TASMAN» - Vurobnyk Plus - розташоване в місті Кривий Ріг і виробляє кондитерські вироби з 2000 року.

ТОВ «ВИРОБНИК ПЛЮС» - один з лідерів ринку України в категоріях вівсяне і кукурудзяне печиво, сушка і сухарі.

Також компанія виробляє пряники, кекси, коржики, тортики і тістечка.

Крім цього, продукцію ТМ «TASMAN» виробляють й інші провідні підприємства кондитерської галузі України.

Переваги ТМ «TASMAN»:

Найголовніше - це турбота про добробут покупців, безпека і користь кондитерських виробів.
Використовуючи тільки високоякісну, екологічно чисту сировину, компанія випускає продукцію високої якості без консервантів.

Якість продукції ТМ «TASMAN»:

Високу якість продукції забезпечують нові технології та сучасне обладнання, високоякісні інгредієнти і контроль якості, який охоплює все виробництво - від вхідної сировини до моменту доставки продукції замовнику.

Свідченням цього є отриманий підприємством сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 22000 - система менеджменту безпеки харчової продукції стосовно до розробки, виробництва, постачання кондитерських, цукристих і борошняних виробів.

Співпраця з ТМ «TASMAN»:

Компанія має розвинену дистриб'юторську мережу по всій території України, а також активно розвиває свій експортний потенціал, головним чином, в країнах Європейського Союзу, Середньої Азії і Північної Америки.

У роботі зі своїми клієнтами компанія завжди керується інтересами партнерів і вміє знаходити компроміси.

ТОВ «ВИРОБНИК ПЛЮС» - надійний і професійнмй партнер.

Безперебійність поставок і гнучка система знижок, бездоганне виконання замовлень, індивідуальна робота з клієнтами дозволяють вибудовувати довгострокові відносини!

Компанія АСТРА

Член Дніпропетровської  торгово-промислової палати та  ТПП України - Компанія АСТРА, що пропонує комплексні енергоефективні рішення інженерних систем для торговельних мереж, промислових об'єктів, агропромислового комплексу та переробних галузей, використовуючи свої виробничі потужності, розробила і виготовила спеціальний «дезінфікуючий намет» для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції.

У період епідемій «дезінфікуючий намет» можна встановлювати в місцях, де проходить великий потік людей і є небезпека поширення інфекції: перед входом в магазини, лікарні, карантинні об'єкти, виробничі підприємства, які не зупиняли свою роботу, державні установи і т.д. Це може істотно допомогти в боротьбі з поширенням вірусу.

Крім того, в період карантину «Астра» виступила з ініціативою про термінову закупівлю засобів індивідуального захисту для медперсоналу Верхньодніпровської ЦРЛ і виділила на це 80 тис. грн.

Для медиків на ці гроші були закуплені костюми біологічного захисту, багаторазові респіратори, захисні щитки, окуляри, комбінезони, засоби індивідуального захисту тощо.

«У нинішніх умовах, думаю, бізнес повинен бути прикладом соціальної відповідальності і підтримувати своє місто, своїх громадян. Дуже важливо подбати, щоб у наших медиків було все необхідне, перш за все, для їх захисту, а також необхідне обладнання для надання своєчасної допомоги і лікування. Ми знаємо, що нашу ініціативу підтримали підприємці міста та закликаємо український бізнес об'єднати можливості і допомогти своїм медикам і своїм співгромадянам пережити пандемію і вижити», - так прокоментував ініціативи компанії Володимир Тарабан, генеральний директор ТОВ «АСТРА».

Вернуться