Комерційні пропозиції

Україна

ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»

ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» шукає потенційних покупців  на майнові комплекси шахт ім. М. І. Сташковаі «Благодатна».

До складу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» входить 10 вугільних шахт і є найбільшим вуглевидобувним підприємством України.

Як повідомляє «ДТЕК Павлоградвугілля», станом на теперішній час припинено видобуток вугілля на двох шахтах, які входять до його складу, а саме, на шахті ім. М. І. Сташкова і на шахті «Благодатна». Майнові комплекси цих підприємств мають потужну інвестиційну привабливість (вдале транспортно-географічне розташування, наявність необхідних інфраструктур, замкнутий комплекс тепло- та енергопостачання та ін.). Будівлі і споруди, що знаходяться на території майнових комплексів, є власністю ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», а земельні ділянки під ними орендуються у місцевих громад. Території майнових комплексів придатні для вдалого формування промислових та логістичних зон, розміщення об’єктів сонячної та вітрової енергетики, використання приміщень для оптової торгівлі, зберігання великих обсягів сипучих матеріалів, розвитку тепличного господарства та інших видів діяльності.

Тому  ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з метою пом’якшення наслідків закриття шахт, підтримки найбільш вразливих верств місцевого населення, диверсифікації місцевої економіки, залучення інвестицій шукає потенційних покупців на майнові комплекси шахт ім. М. І. Сташковаі «Благодатна».

Презентаційні матеріали можна побачити за посиланням: ім. М. І. Сташкова«Благодатна»

Контактна інформація:

Контактний телефон: +38 056 326 85 56; +38 056 326 76 16

Mail: LytvynchukOE@dtek.com

ТОВ «Торговий Дім Руд Екзост Сістем»

ТОВ «Торговий Дім Руд Екзост Сістем» - український виробник, що зацікавлений в співпраці з іноземними та вітчизняними компаніями.

Підприємство праціє в галузі металообробки з 2007 року та володіє великим парком верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ), обладнанням для швидкісного багатошарового фарбування і сушіння дошки для меблів, автоматичними зварювальними постами тощо.

Високий професіоналізм і сучасний підхід інженерів і конструкторів, дозволяє створювати якісну, сучасну і високотехнологічну продукцію, визнану не тільки в Україні, але й у світі, що підтверджено європейськими та місцевими сертифікатами країн імпортерів (зокрема Європейским сертифікатом словацького інституту Пиєштяни, власними патентами, декраціями безпеки).

За час існування підприємства ми співпрацювали з такими торговими мержами України як: Леруа Мерлен, Епіцентр, 33 квадратних метри.

Експорт продукції ТМ РУД здійснювався до Німеччини, Голландії, Йорданії, Ізраїлю, Південної Кореї, Латвії, Литви, Естонії, Португалії, Італії.

Асортимент продукції:

 • садово-паркові меблі, в тому числі урни та лави європейского стандарту
 • кухня відкритого вогню
 • печі опалювальні конвекційні
 • рами для електробайків
 • верстати для редукування і формування кінців труб
 • трубогиби дорнові гідравлічні з ЧПУ
 • дискові багатопильні верстати
 • мобільні установки для видалення зварювальних газів
 • металеві вироби різної складності, такі як: ємності з нержавіючої сталі для купалень, фонтани та скульптурні композиції з металу для громадських місць та зон відпочинку тощо.

Також компанія надає послуги металообробки, проектування металоконструкцій будь-якої складності, проектування і виготовлення нестандартного устаткування і верстатів, а саме:

 • послуги трубогибу ЧПУ
 • послуги згинання металу ЧПУ
 • послуги фрезерної обробки ЧПУ
 • послуги токарного оброблення ЧПУ
 • послуги автоматичного зварювання ЧПУ
 • послуги порошкового фарбування
 • проектування
ТОВ «Агро Логістик»

Підприємство ТОВ «Агро Логістик» пропонує розглянути пропозицію на сертифікований посадковий матеріал одного з кращих природних цукрозамінників в світі - стевію. Дана рослина широко розповсюджена в усьому світі. Її постійно застосовують у виробництві дієтичної та діабетичної продукції в промислових масштабах. Також стевію застосовують у медицині - для зниження рівня цукру у крові та підвищеного артеріального тиску. Стевія покращує травлення та роботу шлунково-кишкового тракту. Вона зміцнює імунітет і зупиняє розвиток пухлин. В дієтах стевія не менш ефективна - очищає організм від токсинів та шлаків. Оскільки стевія має тонізуючий та зміцнюючий ефект, вона зарекомендувала себе у спорті, в якості добавки до раціону, а також під час сильних розумових та фізичних навантажень.

Саджанці стевії вирощені у відповідності з усіма стандартами і вимогами до чистоти і якості посадкового матеріалу. Сертифікат підтверджує якість посадкового матеріалу, а також контроль їх фітосанітарного стану та відповідності технологічним процесам на кожному етапі вирощування.

На партію посадкового матеріалу надається повний пакет супровідних документів.

Передплата для бронювання - 40%.

MOVA

Ми — ті самі пивовари, що не лише варять пиво, а й змінюють культуру його споживання в Україні.

Світле, темне, міцне, легке, у пляшці чи розливне — пиво є універсальним напоєм із багатою історією, безліччю смаків та мільйонами підкорених сердець.

Наша місія — стати провідниками у цей невимірний світ та сформувати для пива репутацію благородного напою

Сьогодні MOVA — це:

 • Пивоварня MOVA brewing co. — український погляд на традиційні світові сорти пива
 • MOVA Import — всесвітньо відомі пивні бренди та ексклюзиви
 • Фестиваль CraftКультура — щорічний пивний фестиваль у Дніпрі
 • Розмова з MOVA — зустрічі-дегустації по всій Україні

Ми щиро віримо в те, що кожен сорт може знайти свого поціновувача. А на кожного споживача чекає свій неповторний та лакомий шлях до улюбленого смаку.

Запрошуємо до пивної подорожі разом!

ТОВ ВТП «АЛЬЯНС»

Виробничо технічні підприємство «Альянс» - це компанія, яка входить в число лідерів енергетичної галузі України.

Основними напрямками діяльності компанії є виробництво електротехнічного обладнання, послуги з ремонту та реконструкції електрообладнання промислового призначення.

Компанія «Альянс» прекрасно зарекомендувала себе на протязі 10 років і є гарантом високої якості та передових технологій.

У розпорядженні компанії - потужна виробничо-технічна база, висококваліфіковані інженери та робітники різних спеціальностей, виробниче обладнання, завдяки яким можливе виконання повного циклу електромонтажних робіт будь-якого рівня складності - від освітлювального щитка до трансформаторної підстанції, з використанням сучасних технологій і якісних матеріалів провідних вітчизняних і закордоних виробників.

Принцип роботи компанії - орієнтація на інтереси і потреби наших партнерів на українському ринку, з огляду на сучасні тренди на світових енергетичних ринках.

Підприємство пропонує наступні види продукції:

 • Розподільні пристрої низької напруги 0,4 кВ живильних підстанцій;
 • Розподільні пристрої середньої напруги 6-10 кВ живильних підстанцій;
 • Системи забезпечення електричного живлення цивільних і промислових об'єктів;
 • Технологічне обладнання забезпечення виробничих процесів будь-якого ступеня автоматизації;
 • Пристрої компенсації реактивної потужності струму 0,4 кВ; 6-10 кВ;
 • Шафи власних потреб постійного і змінного струму високовольтних підстанцій (35-110 кВ)
ТОВ «ВИРОБНИК ПЛЮС»

Основне виробництво продукції ТМ «TASMAN» - Vurobnyk Plus - розташоване в місті Кривий Ріг і виробляє кондитерські вироби з 2000 року.

ТОВ «ВИРОБНИК ПЛЮС» - один з лідерів ринку України в категоріях вівсяне і кукурудзяне печиво, сушка і сухарі.

Також компанія виробляє пряники, кекси, коржики, тортики і тістечка.

Крім цього, продукцію ТМ «TASMAN» виробляють й інші провідні підприємства кондитерської галузі України.

Переваги ТМ «TASMAN»:

Найголовніше - це турбота про добробут покупців, безпека і користь кондитерських виробів.
Використовуючи тільки високоякісну, екологічно чисту сировину, компанія випускає продукцію високої якості без консервантів.

Якість продукції ТМ «TASMAN»:

Високу якість продукції забезпечують нові технології та сучасне обладнання, високоякісні інгредієнти і контроль якості, який охоплює все виробництво - від вхідної сировини до моменту доставки продукції замовнику.

Свідченням цього є отриманий підприємством сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 22000 - система менеджменту безпеки харчової продукції стосовно до розробки, виробництва, постачання кондитерських, цукристих і борошняних виробів.

Співпраця з ТМ «TASMAN»:

Компанія має розвинену дистриб'юторську мережу по всій території України, а також активно розвиває свій експортний потенціал, головним чином, в країнах Європейського Союзу, Середньої Азії і Північної Америки.

У роботі зі своїми клієнтами компанія завжди керується інтересами партнерів і вміє знаходити компроміси.

ТОВ «ВИРОБНИК ПЛЮС» - надійний і професійний партнер.

Безперебійність поставок і гнучка система знижок, бездоганне виконання замовлень, індивідуальна робота з клієнтами дозволяють вибудовувати довгострокові відносини!

Компанія AL-FOODS

Компанія AL-FOODS - українська компанія, яка об'єднує багаторічний досвід виробництва і реалізації сільськогосподарської продукції дніпровських виробників, які поставили перед собою завдання не конкурувати, а об'єднати свої виробничі потужності, стати лідерами українського агропромислового комплексу.

Наша компанія заявляє про готовність поставки таких товарів:

1. Олія соняшникова нерафінована першого ґатунку ДСТУ 4492-2005

Якість продукту:

 • колірна цінність - не більше 23 мг йоду;
 • кислотна цінність 2 мг з / г;
 • пероксидне значення - не більше 5, ½ O2 мл / кг;
 • масова частка нежирних домішок не більше 0,1%;
 • масова частка вологи і летких речовин не більше 0,1%;
 • масова частка фосфоровмісних речовин в розрахунку на стеароолеоцітін - не більше 0,4%;
 • вміст мінеральних домішок - не більше 40 мг / кг;
 • холестерин - не більше 0,5%;
 • температура спалаху екстракційного масла не менше 225 ° С;
 • температура при прийманні - не більше 30 ° С.

Інші показники якості товару відповідають стандартам рафінованої соняшникової олії ДСТУ 4492-2005.

2. Олія соняшникова рафінована дезодорована першого сорту ДСТУ 4492-2005

Упаковано в резервуар FLEX / ПЕТ пляшку (1 літр, 3 літри, 5 літрів).

Якість продукту:

 • колірна цінність не більше 10 мг йоду;
 • кислотність - не більше 0,4 мг Кох / г;
 • пероксидне значення - не більше 5, ½ O2 мл / кг;
 • масова частка нежирних домішок відсутня;
 • масова частка вологи і летких речовин - не більше 0,1%;
 • масова частка фосфоровмісних речовин в розрахунку на стеароолеоцітін відсутня;
 • температура спалаху відпрацьованого масла не менше 234 ° С.

Інші показники якості товару відповідають стандартам рафінованої соняшникової олії ДСТУ 4492-2005.

3. Макуха соняшникова (гранульована) 4638-2006

4. Шрот соняшниковий (гранульований) ДСТУ 4638-2006

5. Білий кристалічний цукор 1-ї категорії (ICUMSA - 45) з цукрових буряків ДСТУ 4623-2006

6. Борошно пшеничне вищого ґатунку в мішках по 50 кг

7. Борошно пшеничне першого сорту в мішках по 50 кг

8. Висівки пшеничні (гранульовані) ДСТУ 3016-95

ТОВ ВКФ «Електропромремонт»

ТОВ ВКФ «Електропромремонт» розуміє важливість безперебійної роботи електрообладнання на Ваших підприємствах і пропонує свої послуги з капітального, середнього, поточного ремонту, а також з комплексної діагностики електрообладнання і постачання запасних частин.

Наше підприємство ідеально оснащено усім необхідним обладнанням для надання цілого спектру ремонтних і діагностичних послуг, які відповідають технічним умовам і задовольнять Ваші потреби. На сьогоднішній день ТОВ ВКФ «Електропромремонт» здійснюю наступні види робіт:

1) Ремонт та модернізація електрообладнання:

 • електродвигунів високовольтних змінного струму, напругою 6 - 10 кВ;
 • електродвигунів низьковольтних змінного струму, напругою до 0,4 кВ;
 • електродвигунів постійного струму;

2) Виготовлення запасних частин до електродвигунів будь-якої складності:

 • виготовлення секцій обмотки статора для синхронних електродвигунів;
 • виготовлення секцій обмотки статора для асинхронних електродвигунів;
 • виготовлення якірних секцій для електродвигунів постійного струму;

3) Ремонт вантажопідйомних електромагнітів;

4) Будівельно-монтажні роботи:

 • монтаж / демонтаж електрообладнання;
 • виготовлення та ремонт фундаментних майданчиків під електрообладнання, що встановлюється;
 • монтаж / демонтаж несучих металоконструкцій кабельних трас;
 • капітальний ремонт і відновлення кабельних виробів;
 • прокладка нових кабельних трас;
 • установка і налагодження тиристорних перетворювачів для синхронних електричних машин;

5) Діагностика електрообладнання;

6) Ремонт і виготовлення головних і додаткових полюсів секцій обмоток якоря для електродвигунів рухомого складу.

Усі роботи виконуються відповідно до системи управління якістю за стандартом ISO 9001: 2008, ISO 9001: 2009, а також згідно технічних умов ТУ У 25021316.001-200 та ТУ-У-31.1-25021316-002-2002.

Нашими основними партнерами є підприємства металургійної, хімічної, нафтопереробної, цементної і гірничопромислової галузей, а також підприємства тепло-, гідро- і атомної енергетики.

Наше підприємство має на меті досягнення надійної, стабільної і прибуткової роботи електрообладнання за допомогою якісного ремонту, стратегічної оцінки та діагностики електрообладнання.

ТОВ «Еліт-фарм»

ТОВ «Еліт-фарм» є одним із провідних в Україні виробників високоякісних та високоефективних дієтичних добавок. Асортимент продукції, що виробляється складає більш ніж 100 найменувань.

Завдяки високій якості, продукція ТОВ «Еліт-фарм» користується значним попитом в Україні та за кордоном. Дистриб’юторами компаніє є практично всі великі оператори ринку України. Компанія працює та здійснює виробництво дієтичних добавок на ринку України вже більше 17 років.

В даний час продукція ТОВ «Еліт-фарм» зарекомендувала себе високою якістю, широким асортиментом і прийнятними цінами.

Вся продукція ТОВ «Еліт-фарм» проходить ретельний контроль на всіх його етапах, виробляється на високотехнологічному обладнанні та відповідає стандартам якості: ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005 НАССР.

У багатьох містах України та за її межами дієтичні добавки ТОВ «Еліт-фарм» добре відомі і користуються широким попитом.

На сьогоднішній день, ТОВ «Еліт-фарм» займається пошуком нових партнерів для реалізації своєї продукції. Ми готові до особистого виїзду для зустрічі з діловими партнерами, в разі необхідності.

Компанія «УКРВТОРСНАБ»

Компанія «УКРВТОРСНАБ» з 2010 року успішно працює в сфері виробництва вторинної полімерної гранули. Обсяг виробництва компанії дозволяє забезпечити безперебійні систематичні поставки полімерної сировини як українським, так і іноземним споживачам.

Компанія «УКРВТОРСНАБ» має можливість запропонувати Вам вторинну полімерну гранулу LDPE, LLDPE, HDPE та широкий асортимент її композицій. З повним асортиментом продукції можна ознайомитися на сайті компанії або зв’язавшись з її менеджером.

Об'єм  поставки, упаковку, умови поставки та оплати обговорюються з кожним клієнтом індивідуально.

ТОВ «НВО «РЕМА»

ТОВ «НВО «РЕМА» пропонує Вашій увазі новий біодеструктивний нафтопоглинаючий сорбент «Еколан-М» без подальшої утилізації.

«Еколан-М» (ТУ У 24.6-35780370-001-2009 від 07.07.2009 р.) - новий модифікований препарат серії «Еколан», призначений для очищення забруднених вуглеводнями нафти і нафтопродуктів грунтів, природних водойм, акваторій та стічних вод промислових підприємств.

Нафтопоглинаючий сорбент «Еколан-М» розроблений спільно з інститутом мікробіології і вірусології Національної Академії Наук України відповідно до положень Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» та Постанови Кабінету Міністрів України №308 від 29.03.2001р. «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків».

«Еколан-М» має ряд переваг у порівнянні з найбільш відомими в Україні препаратами для очищення забруднених нафтою і нафтопродуктами середовищ. Спеціально підібрані високоефективні композиції штамів мікроорганізмів (4 види!), що володіють високою здатністю до синтезу поверхнево-активних речовин, дозволяють препарату забезпечувати деструкцію як розчинних, так і нерозчинних у воді компонентів нафти.

У 1 грамі сорбенту міститься сто мільйонів бактерій-деструкторів нафтопродуктів!

Мікроорганізми препарату здатні рости і проводити деструкцію вуглеводнів в широкому діапазоні мінералізації середовища (0,05-7,0%), температури (+10 - + 40oС) і рН (4,5-9,0). Вони засвоюють широкий спектр вуглеводнів (сиру нафту, мінеральні масла, дизельне та авіаційне паливо, бензин, газ та інші нафтопродукти), кінцевими продуктами при розщепленні яких є екологічно нейтральні з'єднання, які не виявляють негативного впливу на екосистеми.

Після завершення процесу очищення біомаса внесених і розмножених в забрудненому середовищі мікроорганізмів препарату відмирає і перетворюється в органічні речовини, які сприяють розвитку природної мікрофлори і відновленню екосистеми.

Виробництво препарату «Еколан-М» проводиться на вуглеводному субстраті, який дозволяє отримати мікроорганізми, адаптовані до реальних умов забруднення, та  попередня активація препарату перед його застосуванням не потрібна.

Після обробки сорбентом не потребується збір небезпечних відходів з місця забруднення і спеціальне знищення.

«Еколан-М» екологічно нешкідливий, виготовлений з рослинної сировини, не містить патогенної мікрофлори і відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України, що підтверджується висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Виробництво розташоване в Київській та Чернігівській областях.

Відео-роліки випробувань розміщені на інтернет-сайті підприємства.

«Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро»

«Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» – підприємство з напіввіковою історією. Перші потужності тоді ще консервного заводу були збудовані в 1962 році.

У 2009 році завод змінив форму власності і у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю став лідером регіону з виробництва овочевих консервів, соусів, соків і мінеральних вод.

04 жовтня 2016 починається новий етап у житті заводу: відбувається потужний влив інвестицій, перепрофілювання заводу з концентрацією на виробництві алкогольних та безалкогольних напоїв, зміна технологічного парку, підсилення кадрового складу. У рекордно короткі терміни стартував оновлений ​​виробничий майданчик.

Уже через два місяці після зміни складу засновників споживачеві була запропонована ​​нова продукція: авторський алкогольний напій ТМ «Al Capone», традиційний ординарний коньяк ТМ «Перший український», горілки і горілки особливі ТМ «Колос» і флагман підприємства – горілки, горілки особливі, настойки ТМ «Петриківський».

Гідне місце відведено мінеральним природним лікувально-столовим водам ТМ «Царичанская».

Сьогодні підприємство не припиняє створення нових продуктів, приклад тому сидр ТМ «Bravo», настойка на травах «Gelbe bitter» і «Rubin bitter», коньяки ТМ «Наполеон Шарль Луї».

Презентація продукції комбінату 

ТОВ «Фабрика Дверей БудМайстер»

ТОВ «Фабрика Дверей БудМайстер» понад 20 років виробляє і постачає торговим і будівельним компаніям України та країн Євросоюзу широкий асортимент міжкімнатних дверей під ТМ «VERTO».

Технічні можливості:

 • виробництво міжкімнатних дверей з фальцем - збірні і каркасно-щитові полотна:
 • стандартні розміри полотен 626/726/826/926 х 2040 х 40 мм;
 • нестандартні розміри полотен шириною від 426 до 1176 мм, висотою від 1790 до 2340 мм;
 • двостулкові двері (полотна, добори зі склінням і без);
 • розсувні системи;
 • технічні двері - пожежобезпечні (EI 30), звукоізоляційні (клас А).

Види захисно-декоративних покриттів:

 • більше 5 видів покриттів (в тому числі - вологостійкі і з 3-D ефектом, товщиною до 150 мкм).

Дизайн:

 • більше 240 моделей;
 • більше 40 декорів.

Виробництво готових дверних блоків, складові яких пройшли додаткову обробку та підготовлені до монтажу (завіси і замок встановлено, монтажний комплект для стяжки дверної коробки включено).Виробництво дверей базується на застосуванні зарубіжних технологій. Автоматизований процес дозволяє висококласним фахівцям контролювати якісні характеристики продукції на кожній стадії виготовлення від підбору матеріалу до отримання продукції покупцем. Підтвердженням цього факту є сертифікат якості ISO 9001.

Продукція ТОВ «Фабрики Дверей БудМайстер» відповідає необхідним будівельним вимогам, що підтверджується наявністю сертифікатів.

ТОВ «Юженерго»

ТОВ «Юженерго» працює на ринку України з 1997 року. Компанія сертифікована за міжнародною системою ISO 9001:2015. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний партнер в області проєктування, виготовлення і постачання енергетичного обладнання, а саме:

 • підігрівачі низького тиску ПН-100-16-4 ÷ 3200-30-16 і трубні системи до нього;
 • підігрівачі високого тиску ПВ-425-230-13 ÷ 2500-97-28 і трубні системи;
 • підігрівачі мережної води ПСВ-90-7-15 ÷ ПСВ-500-14 / 23 і трубні системи;
 • підігрівачі сальникові, типу ПС50-1 ÷ ПС250-30, трубні системи, ежектор;
 • підігрівачі пароводяні та водоводяні різних модифікацій і трубні системи;
 • теплообмінне обладнання до компресорів К-350, К-250, К-500, К-905, К-1500, К-1600, К-3000, К-3250, К-5500;
 • охолоджувач масла типу МО, МБ, М, МП, МРУ, МА. Охолоджувач масла до повітряних і кисневих компресорів, турбін;
 • повітроохолоджувачі із застосуванням оребреної, біметалічної/монометалевої труби, тип ВОТ, ВБ, ВО, VTK і інше;
 • дренажна система фільтрів різних типів для водопідготовки ТЕС;
 • редукційно-охолоджувальні установки (РОУ, БРОУ) в машинні зали ТЕС;
 • випарна установка И-120 ÷ И-1000 в котельні цеху ТЕС;
 • охолоджувачі конденсату типу ОВ-140 ÷ ОВ-700, ОДП-400 ÷ ОДП-600 і трубні системи;
 • клапани дросельні ДХ, ДГЗ, ДГ, ДП, ДХК;
 • клапани жалюзійні УМТ-1, УМТ-2;
 • елементи поверхонь парові, водяні економайзери, підігрівачі повітря, пароперегрівачі, димові труби, колектори, металоконструкції.
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Заснований у 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у III кварталі 2019 року з нами співпрацюють 56,2% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 46,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних за нами двадцяти банках разом взятих.

Серед корпоративних клієнтів у 2019 році цей показник для ПриватБанку становить:

 • юридичні особи: 63,7% співпрацюють, а 42,2% вважають своїм основним банком;
 • суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи (СПД ФО): 73,8% співпрацюють, 65,9% вважають своїм основним банком.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад 10 років тому банк став одним із перших у світі використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання по всьому світі, належать такі продукти, як платіжний мінітермінал, вхід в Інтернет-банк через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільних додатків.

Юридичне агентство «Абсолют»

Юридичне агентство «Абсолют» з 2008 року надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, які ведуть бізнес в Україні та за межами країни.

 • 12 років на ринку юридичних послуг України.
 • 45 юристів та адвокатів у штаті.
 • 200 постійних клієнтів.
 • 5000 виграних судових процесів.

ЮА «Абсолют» супроводжує найбільші публічні судові та арбітражні справи, займає лідируючі позиції в професійних міжнародних й українських рейтингах («Legal500», «ТОП-50 провідних українських юридичних фірм за кількістю юристів», «Liga Zakon Awards-2019», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній»).

На сьогоднішній день ЮА «Абсолют» – одна з провідних юридичних компаній України, що надає юридичні послуги найбільшим фінансовим установам, промисловим компаніям, державним установам та IT-корпорацій.

Серед наших клієнтів та партнерів АТ «ПУМБ», АТ «ОТП Банк», алкогольна компанія «Nemiroff», алкогольна компанія «ОЛІМП», ДП «ВО ПМЗ ім. Макарова», ПО «ОСКАР», ТОВ «ТД «Агроальянс», ТПК «Alef», «Ukrainian eSport Federation», Агропромисловий холдинг «РОСТОК-ХОЛДИНГ», ТОВ «М'ясокомбінат «Ювілейний», Завод важких гідравлічних пресів «Дніпропрес» та ін.

Ми представляємо інтереси бізнесу при супроводі:

 • справ з банкрутства;
 • стягнення проблемної заборгованості;
 • спорів у сфері корпоративного права та угод M&A;
 • справ у сфері податкового та трудового права;
 • кримінальних справ;
 • справ у сфері земельного права та нерухомості
 • інших судових спорів.

Ми завжди діємо в інтересах наших клієнтів та добиваємося потрібного результату у судах.

Чітке розуміння стратегічних бізнес-цілей клієнтів й робота на результат – беззаперечні переваги співпраці з Юридичним агентством «Абсолют».

ЮА «АБСОЛЮТ»АБСОЛЮТНО ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!

https://absolute.com.ua/

ТОВ «Ледум»

ТОВ «Ледум» спеціалізується на просуванні медичного та лабораторного обладнання для підприємств і організацій Служби крові України, лабораторій та лікарень.

ТОВ «Ледум» - член Асоціації Служби крові України, член міжнародного співтовариства трансфузіології ISBT, член Дніпропетровської ТПП та Європейської Бізнес Асоціації ЕBA.

ТОВ «Ледум» є уповноваженим представником провідних світових виробників медичного обладнання.

Нашим партнерам ми пропонуємо контейнери для крові та її компонентів різних конфігурацій, вакуумні і капілярні пробірки, лейкоцитарні фільтри, центрифуги лабораторні та медичні для служби крові, холодильники фармацевтичні та для служби крові, морозильники, ультранизькотемпературні морозильники, кріоморозильники, витяжні шафи, бокси біологічної безпеки, ваги-помішувачі, розморожувачі плазми, шейкери та інкубатори для зберігання тромбоцитів, апаратуру та витратні матеріали для плазмаферезу, стерильні запаювачі для ПВХ трубок, швидкозаморожувачі плазми, запаювачі ПВХ трубок, міксери для забору крові, сепаратори плазми і багато іншого. Вся продукція відповідає європейським і світовим стандартам якості. Наша діяльність здійснюється згідно з ліцензійними вимогами.

На підприємстві створено відділ по встановленню обладнання, сервісному, гарантійному та післягарантійному обслуговуванню обладнання, яке поставляє наша компанія. Персонал ТОВ «Ледум» пройшов відповідне навчання у виробників і отримав необхідні сертифікати на право здійснення даних робіт.

ТОВ «Ледум» здійснює інформаційний супровід Служби крові України. Ми зацікавлені в просуванні інноваційних технологій у трансфузійній медицині.

Більше інформації на сайті http://ledum.com.ua/

ТОВ «Хустекс»

ТОВ «Хустекс» – це сучасне швейне підприємство з потужними технологічними лініями, технічним оснащенням світового рівня та спеціалістами високої кваліфікації, розраховане на випуск 2000 сорочок на добу при кількості операціоністів 200 осіб. Основний напрямок діяльності — пошив чоловічого та жіночого одягу на замовлення.

Підприємство шукає інвесторів для відновлення обсягів виробництва. Зараз працює 50 осіб але є можливість повністю заповнити виробничі потоки. Виробництво розміщено на двох дільницях, третя будівля на 1700 м. кв. в незакінченому стані. Земельні ділянки знаходяться в довгостроковій оренді, з можливістю викупу. Рівень якості продукції відповідає всім євро стандартам і постачається в Італію, Німеччину, Угорщину, Чехію та інші країни Європи.

Структура підприємства дозволяє надавати весь спектр послуг для виготовлення чоловічих сорочок, жіночих блуз та іншого легкого одягу

Український фінансовий банк «Укргазбанк»

Український фінансовий банк «Укргазбанк» пропонує програму фінансової державної підтримки суб’єктів мікро-та малого підприємництва під 5-7%.Основні напрями полягають у розвитку малого підприємництва, збільшення обсягів виробництва підприємства, експорт та імпортозаміщення, розвиток переробної галузі, впровадження інновацій, високотехнологічне виробництво і енергоефективність.

Центр дозвільної документації «ГАРАНТ-СТАНДАРТ»

Центр дозвільної документації «ГАРАНТ-СТАНДАРТ» пропонує низку послуг з оформлення різнихвидів дозвільної документації:

 • Сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2015;
 • Сертифікат на систему управління безпекою харчових продуктів ISO 22000:2007 (НАССР);
 • Сертифікат на систему екологічного управління ISO 14001:2015;
 • Сертифікат на систему управління гігієною і охороною праці 18001:2010 (OHSAS);
 • Сертифікат на систему менеджменту охорони здоров’я і безпеки праці ISO 45001:2018;
 • Навчання за стандартами ISO;
 • Сертифікат відповідності;
 • Декларація про відповідність технічним регламентам України;
 • Сертифікат СЕ;
 • Декларація про відповідність Директивам Європейського Союзу;
 • Розробка, узгодження і внесення ТУ до бази даних Технічних умов України;
 • Висновок державної санітарно-епідеміологічної служби (СЕС), протоколи/звіти
 • Відмовні листи про необхідність проведення обов’язкової сертифікації або оцінкивідповідності продукції технічним регламентам України та багато іншого.
ТОВ «АЛЬЯНС»

ТОВ «АЛЬЯНС» спеціалізується на виробництві електрошафового обладнання самого різного призначення напругою 0,4 та 6-10 кВт. Для виробництва продукції використовують високоякісне обладнання від провідних світових виробників. Компанія має досить значний досвід щодо експорту та імпорту продукції з турецькими енергетичними компаніями.

Саме тому, підприємство зацікавлене у плідній співпраці з профільними компаніями даного напрямку як для імпорту так і для експорту.

ТОВ «HIMTON»

ТОВ «HIMTON» засновано в 1996 році. Компанія пропонує повний комплект послуг з виробництва, фасування й упакування наливної хімії.

На сьогоднішній день компанія є найбільшим виробником високоякісної хімічної продукції в Україні. Вся продукція виготовляється зі 100% гарантією якості.

Накопиченийбагаторічнийдосвід дозволив виробити технологію виробництва розчинників, сировинних компонентів та іншої продукції високої якості;  завоювати довіру постійних клієнтів: великих промислових підприємств, меблевих фабрик, оптових торгових компаній тощо.Є можливість розфасувати наливну хімію в будь-який вид тари і упаковки, будь то ПЕТ пляшки, пляшки з дозатором, фліп-топом, кришкою, ковпаком або пуш-пулом.

ТОВ «Компанія «Сенко Україна»»

ТОВ «Компанія «Сенко Україна»» представляє унікальний, корисний і смачний крем-мед з ягодами, фруктами, чорним шоколадом і горіхами, який отримують шляхом тривалого перемішування (збиття) бджолиного меду з ягодами, фруктами, чорним шоколадом і горіхами.

У 2020 році запланований випуск і продаж понад 87 найменувань продукції торгової марки NectarSenco.

Компанія прагне розширити горизонт постачання власної продукції, саме тому шукає нових партнерів для задоволення спільних цілей.

ТОВ НВП «Агромашінвест»

Компанія ТОВ НВП «Агромашінвест» заснована у 1993 році і успішно працює на ринку автотракторної техніки. Основною діяльністю підприємства є експорт та імпорт механізмів агрегатів і запасних частин до тракторної та автомобільної техніки.

Протягом декількох років, згідно загальнодержавного статистичного рейтингу ТОВ НВП «Агромашінвест» входить в ТОП-40 кращих підприємств України в сфері зовнішньоекономічної діяльності. Основні напрямки діяльності підприємства: – розробка, проектування, виготовлення тракторів моделі Farmer – переобладнання тракторів ПМЗ під двигуни Мінського моторного заводу – виробництво та реалізація запасних частин до трактора ПМЗ і МТЗ.

ТОВ «АС»

ТОВ «АС» - це підприємство, що проводить господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачам не залежно від форм власності, згідно з ліцензії на здійснення діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП № 429 від 14.06.2018 р.), EIC код 56Х330000001432Y. Інформація про умови та цінові пропозиції відображенні на офіційному сайті в розділі – Електроенергія.

ТОВ «АС» запрошує розглянути пропозиції стосовно купівлі електричної енергії для потреб підприємства. ТОВ «АС» гарантує укладення договорів з постачання електричної енергії, з додержанням процедури закупівлі, у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 N 922-VIII.

ТОВ «БЕКА»

ТОВ «БЕКА» проявляє зацікавленість у закупівлі в Україні 100 тонн (в перспективі до 300 тонн на місяць) алюмінію. Товариство цікавить ціна алюмінію, а також умови його поставки та закупівлі. В свою чергу підприємство має намір встановити тісні зв’язки з представниками України, заради довгострокової плідної співпраці, та збільшення об’ємів реалізації алюмінію.

ТОВ «Бюро Промислових інспекцій» (ТОВ «БПІ»)

В українських виробників і споживачів, для ведення успішного бізнесу, виникає необхідність в залученні технічних фахівців, в частині надання послуг, що відповідають європейському рівню якості в області незалежної експертизи, контролю, випробувань і сертифікації. Український виробник і споживач, вибираючи постачальників таких послуг на Україні, віддає перевагу компаніям, персонал яких має багаторічний досвід і репутацію на ринку інспекційних послуг. З огляду на вищесказане, в 2019 році створена українська компанія Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро Промислових інспекцій» (ТОВ «БПІ»), до складу якої увійшли технічні фахівці, які мають досвід проведення інспекційних робіт в компаніях світового рівня більше 15-ти років, і які зарекомендували себе як висококласні технічні інспектори, що володіють міжнародним досвідом в наданні всебічного комплексу послуг, котрі забезпечують економічно ефективну реалізацію проектів будь-якої складності. Дані фахівці мають значний досвід з технічних аудитів і технічних інспекцій виробництва продукції на великих підприємствах Європи (Німеччина, Австрія, Франція), Китаю, Росії, Казахстану, Білорусії і України.

В активі технічних інспекторів ТОВ «БПІ» досвід проведення якісних технічних аудитів та інспекцій для трубної та металургійної продукції, продукції машинобудування та енергетики. Булла проведена технічна інспекція трубної продукції на відповідність вимогам стандартів України, США і Європи:

 • безшовні обсадні та насосно-компресорні труби;
 • бурильні труби;
 • труби безшовні гладкі;
 • труби електрозварні гладкі і з різьбами;
 • профільні труби.

Крім того, інспектори ТОВ «БПІ» мають досвід в проведенні перевірки або

складанні технічних вимог для трубної продукції на відповідність тим або іншим стандартам виконання.

Українське ТОВ ВП «Весна»

Українське товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-поліграфічний комплекс «Весна» спеціалізується на виготовленні високоякісної упаковки будь-якої складності для алкоголю, продуктів харчування, косметики та фармацевтики, а також на чайних ярликах та іншій поліграфічній продукції. 

ТОВВПК«ВЕСНА» вже багато років експортує  на ринки СНД та багатьох інших країн, вирізняється високою якістю, індивідуальністю та використанням найсучасніших технологій до та після друкарської обробки, сертифікована за стандартом ISO 9001-2015.

ТОВ «Екоінвестгруп»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Екоінвестгруп» займається наданням практичних послуг – в сфері роботи з небезпечними відходами (збирання, зберігання, транспортування) і надає інші види екологічних послуг.

Компанія пропонує послуги з утилізації відходів виробництва і споживання: медичних, біологічних, промислових, хімічних, технологічних, офісних, автомобільних, з вмістом нафти або масел, з втраченим терміном придатності, а також інших видів відходів.  Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України АЕ 287032 від 16.10.2013 р.

«BigBoard»

«BigBoard» працює в галузі зовнішньої реклами в Україні та Білорусі. Компанія керує мережею рекламних щитів, цифрових рекламних щитів, зупинок руху, освітлених рекламних вітрин у найбільших містах обох країн. Основними нашими партнерами є міста та рекламодавці.

ТОВ Правовий центр «ЮВІЛ»

НАПРЯМКИ РОБОТИ

 • Податкове право
 • Захист під час перевірок контролюючими органами
 • Нерухомість та будівництво
 • Сімейне право
 • Корпоративне право

КОМПЛЕКСНИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ

Ефективне ведення бізнесу ніколи не може здійснюватися без професійної юридичної допомоги. Саме тому компанії все частіше обирають комплексне обслуговування в юридичних компаніях. Власнику можна спокійно фокусуватися на веденні бізнесу та отриманні прибутку, адже за його спиною команда, яка тримає руку на пульсі.

Саме тому ми розробили різні варіанти комплексного обслуговування - від договірної та консультативної роботи до всебічного преміум-партнерства. Звертайтеся до нас - і ми разом зможемо підібрати потрібну схему співпраці.

КВАЛІФІКАЦІЯ СПІВРОБІТНИКІВ

 • Наші співробітники мають досвід

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

 • Швидкість надання послуг
 • Ми орієнтовані на ефективне вирішення у різних напрямках юриспруденції і постійно вдосконалюють свій професійний рівень.
 • Повна конфіденційність
 • Вся інформація, отримана від клієнта, буде використана лише у ваших інтересах і ніколи не вийде за межі нашої компанії проблем наших клієнтів і розуміємо, що час - це одна з найвищих цінностей для бізнесу.
 • Розуміння потреб бізнесу
 • Ми і самі ведемо бізнес, тому розуміємо цілі, задачі і підводні камені краще за штатних співробітників.
ООО «ДЗМ»

ООО «ДЗМ» предлагает Вам следующие виды продукции и услуг:

 • порезка на ленточнопильном станке сортового и фасонного металлопроката из конструкционных, легированных, нержавеющих и других марок сталей,
 • газовая резка на термических машинах с ЧПУ, с толщиной металла до 200 мм (в т.ч.фигурная резка). Огромный склад металл позволяет произвести резку и покупку металла в одном месте,
 • рубка листового проката на гильотинных ножницах
 • вальцовка металла (лист, профиль)
 • изготовление фланцев согласно ГОСТ 12820-80, из любых марок сталей,
 • изготовление анкерных болтов согласно ГОСТ 24379.1-80, так и согласно, эскизов и чертежей,
 • изготовление закладных деталейсерии 1.400-15
 • изготовление шкивов, согласно чертежей, предоставленных заказчиком. А также расчет шкивов и изготовление по требованию заказчика.
 • изготовление хомутов односторонних и U образных согласно ГОСТ 24139-80 и ГОСТ 24137-80
 • изготовление шайб плоских, по ГОСТ 11371-78, DIN 436, ISO 7094
 • изготовление общестроительных металлоконструкций
 • изготовление нестандартных металлоконструкций, согласно предоставленных чертежей и эскизов
 • изготовление нестандартного оборудования(циклоны, конвейера и т.д.)
 • изготовление штучных изделий (ограждения, лестницы, решетки, ворота и др.)
 • антивандальное оборудование, защита холодильников и кондиционеров
 • изготовление шнеков, для всех видов промышлености

Также предоставляем услуги по хранению ТМЦ, на территории нашей базы.

Условия оплаты за продукцию оговариваются при заключении договора. Стандартные условия: 50% при размещении заказа в производство, оставшиеся 50% - по готовности продукции к отгрузке (Вам выставляется счёт на оплату. 100% оплата должна быть до отгрузки продукции).

Срок изготовления продукции зависит от вида заказываемой продукции. И оговаривается при заключение договора.

Мы уже не первый год на рынке, постоянно развиваемся и стремимся предложить нашему покупателю конкурентную и качественную продукцию, отечественного производства, которое успешно работает и позволяет зарабатывать деньги.

Производственная компания ООО "Торговый Дом Руд Экзост Систем"

Производственная компания ООО "Торговый Дом Руд Экзост Систем" работает в направлениях производства, дистрибуции в Украине и экспорта следующих видов продукции :

 • мебель садовая (качели, беседки, столы, стулья, шезлонги, грили-барбекю, коптильни-барбекю);
 • мебель парковая (лавочки, скамейки, урны, антипарковочные столбики, велопарковки, детские площадки, уличные тренажеры);
 • отопительные конвекционные печи на дровах для дома и для хозяйственных помещений;
 • станки многопилы для распиловки деревянного бруса;
 • станки для редуцирования концов труб (ручные, полуавтоматы, автоматы);
 • выхлопные системы;
 • услуги по изготовлению металлоконструкций и их частей;

Имеем собственный парк современного оборудования, обученный штат, конструкторское бюро.

Заинтересованы в расширении дилерской сети импортеров за пределами Украины - оптовые поставки.

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ»

ДУ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ»

ІНФОРМУЄ:

Закони України, діючі санітарні правила та інші нормативні документи передбачають в порядку виробничого контролю проведення лабораторних досліджень по показникам якості та безпечності харчових продуктів, що виробляються, знаходяться в обігу, імпортуються, експортуються.

Випробувальна лабораторія ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» атестована Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017. Крім того, наша установа має право використання комбінованого знаку ILAC MRA на протоколах досліджень, що дає можливість проведення випробувань для замовників, які експортують продукцію на європейський ринок.

Лабораторії Установи пропонують послуги з лабораторних досліджень харчових продуктів та продовольчої сировини за показниками якості та безпеки: органолептичними, фізико-хімічними, санітарно-хімічними (рівні вмісту: свинцю, кадмію, миш'яку, ртуті, міді, цинку, мікотоксинів, пестицидів, гістаміну, патуліну, N-нітрозамінів, гормонів); радіологічними (цезій 137 та цезій 134, стронцій 90), мікробіологічними показниками; на вміст ГМО.

Крім досліджень харчових продуктів лабораторіями проводяться дослідження полімерних та інших матеріалів, що контактують з ними; хімічних речовин в атмосферному повітрі та повітрі робочої зони, питній та стічній воді, воді поверхневих водойм, визначення параметрів мікроклімату, шуму, вібрації, напруженості електромагнітних полів.

Фахівці Установи проводять гігієнічне навчання громадян, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з небезпечними факторами, обслуговуванням населення, з метою запобігання виникненню захворювань, поширенню масових інфекційних та неінфекційних захворювань, отруєнь, у тому числі харчових

Ми гарантуємо якість та конфіденційність щодо проведених досліджень та отриманих результатів.

Юридична адреса ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»: 49064 місто Дніпро, вул. Щербаня, 6. Подання заявок та оформлення договорів здійснюється за вказаною адресою.

Необхідна інформація розміщена на сайті Установи www.dolc.dp.ua

 

ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

ОГОЛОШУЄ У 2019 РОЦІ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЯМИ:

База 9-ти класів: термін навчання - 3 роки (з отриманням повної загальної середньої освіти)

 1. ЕлектрогазозварникВодій автотранспортних засобів категорії «B» і «С».
 2. Верстатник широкого профілюОператор верстатів з програмним керуванням.
 3. Контролер-касир. Продавець продовольчих товарів.
 4. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобівВодій автотранспортних засобів категорії «В» і «С».
 5. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобівЕлектрогазозварник.
 6. Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинківМаляр.

База 11-ти класів: термін навчання 1 рік

 1. Токар.
 2. Електрогазозварник.
 3. Слюсар-ремонтник.
 4. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.
 5. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель. (термін навчання 1.5 року)
 6. Контролер-касир. Продавець продовольчих товарів.
 7. Контролер-касир. Продавець непродовольчих товарів.

Навчальний заклад забезпечує: гуртожитком, стипендією, харчуванням, матеріальним заохоченням, преміюванням, гарантією першого робочого місця.

На базі центру проводиться: професійно-технічне навчання; підвищення кваліфікації; перепідготовка. Термін навчання 5-8 місяців.

Постійно діючи курси водіїв автотранспортних засобів категорії «В» і «С».

Необхідні документи для зарахування до Центру можна переглянути тут.
Всі бажаючі можуть подати заяву онлайн.

НАША АДРЕСА:

Відділення машинобудування: 49052 м. Дніпро, вул. Алтайська, 6а 
Відділення зв’язку: 49041 м. Дніпро, вул. Стартова, 15 
Відділення автотранспорту та будівництва: 49064 м. Дніпро, вул. Володимира Самодриги, 4 
Контактні телефони: +38(096) 195-14-17, +38(095) 332-36-79 
E-mail: dneprnvc@ukr.net

Навчання в центрі безкоштовне
Приймаємо без сертифікатів ЗНО!
Після закінчення навчального закладу випускники мають можливість продовжити навчання у закладах вищої освіти
Приймальна комісія працює
щоденно з 8.00 до 18.00
субота, неділя з 9.00 до 14.00

ТОВ «Будівельна компанія» Домінанта»

ТОВ «Будівельна компанія» Домінанта» -  компанія, яка успішно реалізує проекти в сфері будівництва та інженерних комунікацій з 2007 року на території України.

Головними напрямками діяльності підприємства є будівництво та реконструкція об’єктів нерухомості , проектування та монтаж інженерних комунікацій: вентиляції, кондиціонування, опалення, водопроводу та каналізації, теплогенераторних, систем пилевидалення, аспірації, осушення, зволоження та альтернативної енергетики.

Пропонуємо функції генерального підрядника у сфері будівництва та створення інженерних комунікацій :

 • організація процесу;
 • організація заходів з охорони праці;
 • контроль виконання графіка робіт;
 • проведення тендерних процедур;
 • матеріально-технічне забезпечення;
 • організація та контроль роботи підрядних і субпідрядних організацій.

Реалізовані об'єкти:

ЧАО «Дніпрометиз» - монтаж систем кондиціонуванняофіснихприміщень.

ТОВ «СнекПродакшн» - проектування та монтаж систем вентиляції виробничого цеху.

ТОВ «СнекПродакшн» - проектування та монтаж системи опалення комплексу АБК та теплогенераторних.

SIgroup - проектування та монтаж системикондиціонуванняофіснихприміщень.

ТОВ «Трест реконструкції та розвитку» - монтаж систем водопостачання, водовідведення та опалення БК Воронцовський.

ТОВ «К.А.С. ЛТД» БК Баку - монтаж системи вентиляції приміщень паркінгу, монтаж систем водопостачання, водовідведення та опалення.

Маслоекстраційний завод № 1 ТОВ «Потоки». Будівництво та реконструкція адміністративних будівель, проектування та монтаж вентиляції, кондиціонування та опалення побутових приміщень.

ВКП «Проммонтаж-реконструкція» БК Парк Резиденс - монтаж системи вентиляції приміщень паркінгу.

Пропонують сучасні рішення у сфері будівництва та інженерних мереж!

«MeestCargo»

«MeestCargo» входить в міжнародну поштово-логістичну мережу «MeestGroup». Корпорація «Meest», є міжнародною групою компаній з представництвами по цілому світу і головним офісом в канадському Торонто. «MeestGroup» посідає провідне місце на глобальному ринку поштових та логістичних сервісів доставки до України та Східної Європи. Понад 20 років досвіду забезпечили нам унікальну ділову репутацію надійного та гідного довіри партнера.

Всі вантажі обробляються на власних сортувальних станціях. При доставці вантажів ми використовуємо послуги кур’єрських служб. В Україні їх надає компанія «Міст Експрес» — лідер на ринку послуг кур’єрської доставки в Україні. За кордоном наші партнери — провідні оператори кур’єрських послуг.

Країни, з якими є постійне магістральне сполучення: Австрія, Бельгія, Великобританія, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

 Для отримання додаткової інформації звертайтеся до фахівця з продажів.

 Торгову марку «MeestCargo» представляє ТзОВ «Росан-Глобал».

ТПК «Ольвія»

ТПК «Ольвія» -  представлена в різних секторах зарубіжного і вітчизняного ринків.

В умовах зростаючої складності ведення бізнесу і невизначеності в його регулюванні з боку державних органів, ми зберігаємо зацікавленість в тих інвестиційних можливостях, що відкриваються, та готові розглянути різні варіанти інвестування в проекти на території України та за її межами.

Нижче перераховані основні вимоги до об'єктів інвестування:

 • капітальні інвестиції і оборотний капітал від 1 млн. $;
 • термін реалізації проєкту до 12 міс. (переважно);
 • окупність інвестицій до п'яти років;
 • точка беззбитковості - 20 ... 30% від планових показників бізнесу;
 • діяльність пропонованого бізнес-проєкту повинна здійснюватися відповідно до чинного законодавства;
 • мінімальна участь в операційній діяльності об'єкта інвестування (фінансовий і юридичний моніторинг).

Пріоритетні напрямки для інвестування:

 • енергетика та енергозбереження;
 • інфраструктура (її будівництво);
 • АПК, агроінфраструктура, агротех;
 • машинобудування;
 • харчова промисловість;
 • рітейл;
 • фармацевтика та медицина;
 •  фінансові послуги та продукти. 

Не готові розглядати інвестування в проєкти, пов'язані з розробкою програмного забезпечення і мобільних додатків, видобутком криптовалюти, її торгівлею, а також в проєкти, що вимагають значних інвестицій в розробку і дослідження інноваційних продуктів.

АТ «Нікопольський завод феросплавів»

АТ «Нікопольський завод феросплавів» - пропонує   щебенево-піщану продукцію власного виробництва та плавлені флюси для зварювання і електрошлакової переплавки.

Щебінь, пісок та щебенево-піщана суміш виробляється із шлаків, які утворюються при виробництві марганцевих феросплавів та застосовуються як заповнювач для виробництва важких бетонів, основ дорожнього покриття, облаштування автошляхів, залізничних колій, штучних основ будівель і споруд, рекультивація кар'єрів, підсипка територій.

Щебінь виготовляється наступних фракцій: 70-120, 40-70, 20-40, 10-20, 5-20, 0-10, 5-10, 0-5 мм. За погодженням із споживачем є можливість поставки сумішей двох або трьох фракцій, щебеню нефракціонованого 0-40 мм і 0-70 мм.

Можливість використання щебеню виробництва АТ «Нікопольський завод феросплавів» при будівництві автошляхів підтверджено  звітом головної науково-дослідної установи України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд ДП «ДерждорНДІ».

Сфера застосування шлаку гранульованого - виробництво бетонних виробів і конструкцій, дренажні захисні екрани, основа полігонів твердих побутових відходів, дрібний заповнювач або добавка до дрібнозернистих пісків в бетонах, нижні шари дорожнього покриття, заповнювач стінових матеріалів, облаштування територій, теплоізоляційні та берегові підсипки, рекультивація кар'єрів, підсипка при обмерзанні доріг, тротуарів та інше.

Шлаки гранульовані виготовляються фракцією в 0-10 мм.

Зварювальний флюс виробляється наступних марок: АН-20 С, АН-26 П, АН-26 С, АН-348 А, АН-348 АМ, АН-43, АН-47, АН-17М, АН-60, ОСЦ-45 М, АН-8.

Флюс для електрошлакової переплавки виробляється наступних марок: АН-295, АНФ-1, АНФ-29, АНФ-32, АНФ-35, АНФ-6-1, АНФ-6-2, АНФ-1-3-0, АНФ-1-1.

Флюс упаковується в поліпропіленові мішки вагою 25-30 кг.

Вся продукція може оперативно відвантажуватися в піввагонах і автомобільним транспортом.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті заводу: https://www.nzf.com.ua/main.aspx

ТОВ «Укрмаш-Юніон»

ТОВ «Укрмаш-Юніон» пропонує співпрацю по гірничо-шахтному устаткуванню «Горлівського машинобудівного заводу», гарантіям, ремонту і реставрації комбайнів, запчастин, комплектуючих.

Розглядають будь-які форми співробітництва.

Комбайни вугільної промисловості:

1ГШ-68

7800 000,0

РКУ-10

7800 000,0

РКУ-13

8300 000,0

2ГШ-68Б

8300 000,0

КСП-32

9800 000,0

УКД 200-250

9300 000,0

1К101У

6500 000,0

Страхова компанія «КРАЇНА»

Одним з найбільших доступних та надійних механізмів захисту майнових інтересів підприємств усіх форм власності є страхування.

Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Країна» ретельно захищає інтереси своїх клієнтів та забезпечує весь спектр найсучасніших страхових продуктів з усіх видів страхування.

Коротко про компанію:

 • На страховому ринку України з 1994 року.
 • Ліцензії на здійснення 27 видів страхування.
 • Статутний фонд компанії 84,985 млн. грн.
 • Учасник Моторно (Транспортного) Страхового Бюро України.
 • 87 регіональних офісів.

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ В ПАТ «СК «КРАЇНА»:

Страхова компанія «Країна» пропонує програми медичного страхування, розраховані на корпоративних клієнтів, розробляє програми страхування під потреби кожного клієнта, враховуючи його місце розташування, фінансові можливості, вид діяльності тощо.

Переваги:

 • Медичне обслуговування в кращих державних та приватних клініках.
 • Кваліфікована медична допомога.
 • Сучасна діагностика.
 • Організація лікувального процесу, пошук лікаря та медикаментів.
 • Пільгове страхування членів сімей.
 • Власний медичний асистанс.
 • Лікарі координатори асистансу забезпечують цілодобову консультативну та організаційну допомогу для Застрахованих осіб.
 • Цілодобова організаційно-інформаційна підтримка по всій Україні за коротким номером 890.
 • Можливість включення медичного страхування в соціальний пакет підприємства.
 • Постійна підтримка зворотнього зв’язку з Застрахованими та медичним персоналом медичних закладів;
 • Контроль обсягу і якості надання медичної допомоги;
 • Наявність договорів із аптечними мережами забезпечує швидку та своєчасну доставку медикаментів.

В програми добровільного медичного страхування входять основні напрямки обслуговування:

 • Швидка допомога.
 • Амбулаторно поліклінічна допомога.
 • Стаціонарна допомога.

Додаткові опції:

 • Транспортування (медична евакуація) з будь-якого населеного пункту України.
 • Оздоровчі процедури: масаж, ЛФК, фізіотерапія, гідротерапія, плавання, тренажерний зал тощо.
 • Стоматологічна допомога.
 • Вакцинація.
 • Комплексний медичний огляд.
 • Вітамінопрофілактика.
 • Надання внутрішньоофісної аптечки.
 • Надання безкоштовної лікарняної консультації по телефону членам родини Застрахованої особи.

Основні клієнти:

 • ПрАТ ПК Поділля 18556 чол.;
 • ТОВ ПК «Зоря Поділля» 15023 чол.;
 • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 4242 чол.;
 • ТОВ «МЕТІНВЕСТ КРМЗ» 2701 чол.;
 • ТОВ «ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» 2015 чол.;
 • ТОВ «Агрофірма Дніпроагролан» 1651 чол.;
 • ДП «Маріупольський морський торговельний порт» 1607 чол.;
 • ДІКЕРГОФФ ЦЕМЕНТ Україна – 1269 чол.;
 • ТОВ «Мрія Фармінг Галичина» 1020 чол.;
 • ПАТ «ПВП «КРИВБАСВИБУХПРОМ» 856 чол.;
 • ТОВ «ШЛЯХБУД КР» 659 чол.;
 • ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАВОД 410 ЦА» 641 чол.;
 • ТзОВ «Мрія Фармінг Тернопіль» 623 чол.;
 • ТОВ «Зара Україна» 618 чол.;
 • ТОВ Агрофірма «Іванківці» 591 чол.;
 • ПАТ «Укрнафта» 589 чол.;
 • ТОВ «Рабен Україна» 509 чол.

Загальна кількість застрахованих 121 000 осіб по всій території України.

СПІВРОБІТНИЦТВО ПО ЗАХИСТУ ПОСІВІВ ТА ВРОЖАЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

 ПАТ «СК «КРАЇНА» відповідає кваліфікаційним вимогам ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Ми пропонуємо Вам:

 • страхування майбутнього врожаю;
 • страхування посівів на випадок загибелі;
 • медичне страхування та супровід власників земельних паїв та працівників сільгосппідприємств.

Перестрахування ризиків проводиться в компанії SWISS RE (Цюріх, Швейцарія).

Сюрвеєрсько-аджастерські послуги надаються: ТОВ «УКРАГРО САК» та ТОВ «АГРО СІТІ ГРУП».

Клієнтами з аграрного напрямку ПАТ «СК «Країна» Дніпропетровської області є провідні сільськогосподарські підприємства від невеликих підприємств до великих холдингів.

Пропонуючи співробітництво у сфері страхування, ми обіцяємо Вам високий сервіс європейського рівня та гарантуємо професійний підхід до організації процесу страхування, як на стадії оформлення договорів страхування, так і при врегулюванні збитків.

Сподіваємося, що наша пропозиція буде Вами позитивно розглянута та надасть підстави для подальшого співробітництва.

«ТЕХЕНЭРГОПРОМ»

«ТЕХЕНЭРГОПРОМ» - многопрофильная компания, более 20 лет работающая на внутреннем и внешнем рынках.
Предлагаем широкий ассортимент транспортного металлопроката: рельсы, стрелочные переводы, плиты, шпалы и другие материалы верхнего строения пути.
Компания поставляет бандажи, оси и другие комплектующие изделия для различных видов трамваев.
ЕСЛИ ЧТО-ТО КАЖЕТСЯ НЕВОЗМОЖНЫМ, СПРОСИТЕ У НАС!

АТ «МОТОР - БАНК»

Користуючись нагодою АТ «МОТОР - БАНК» висловлює Вам свою повагу та звертається із пропозицією, щодо співпраці із наданням в оренду індивідуальних сейфів :

Дніпровське відділення АТ "МОТОР-БАНК"

Розмір сейфа,
ВхШхГ, мм

Строковість користування сейфом, днів

1-30 днів

31-90 днів

91-180 днів

181-365 днів

Плата за один день користування індивідуальним сейфом, грн. (у т.ч. ПДВ)

60х250х350

15,00

14,00

13,00

12,00

135х250х350

17,00

16,00

14,00

13,00

435х250х350

20,00

18,00

16,00

15,00

ТОВ «Нью Арк Україна

ТОВ «Нью Арк Україна» здійснює розробку та виготовлення мобільних модулів-трансформерів різноманітного призначення.

У складеному стані модуль-трансформер має габарити 20-ти або 40-футового контейнера, що дозволяє його транспортування автошляхами України.

Перевезення модуля здійснюється на шасі вантажного автомобіля або на напівпричепі.

У розкладеному стані модуль-трансформер представляє собою комфортне, утеплене, обладнане згідно вимог замовника, приміщення загальною площею від 30 до 70 м кв.

Модулі-трансформери, залежно від моделі, можуть експлуатуватися безпосередньо на шасі автомобіля, напівпричепі, на ґрунті, або на платформі (пально-блочній структурі).

Варіанти використання: мобільний офіс, лабораторія, кафе, гуртожиток, хостел, їдальня тощо.

ТОВ «ВАЛ»

Компанія ТОВ «ВАЛ» - це українська машинобудівна компанія, що працює з 2003 року та розташована у місті Дніпро. Головними напрямками діяльності підприємства є проектування, виготовлення і монтаж металоконструкцій та нестандартного обладнання.  Компанія спеціалізується на виробництві індивідуальних замовлень.

Компанія має багаторічний досвід ефективного продажу B2В, виробництва і монтажа нестандартного обладнання для агрохарчового і металургійного ринків. За 15 років роботи компанія сформувала велику клієнтську базу і побудувала ефективні відносини з підприємствами цих ринків.

Наша компанія зацікавлена в пошуку партнерів на європейських ринках в наступних областях:

 • Співробітництво з виробництва металоконструкцій і нестандартного обладнання на базі нашого підприємства.
 • Співробітництво по перенесенню виробничих потужностей з Європи в Україну.
 • Співпраця з європейськими партнерами, виробниками обладнання або інжиніринговими компаніями в харчовій, металургії, гірничої або енергетичної промисловості для просування технологій і обладнання на ринку України.

Компанія має успішний досвід роботи з німецькими ринком, швидко розвивається і готова до побудови взаємовигідної моделі співпраці з Європейським партнерами.

ТОВ "КРАТОС"

Шановний український виробник!

В цей непростий час  ми простягаємо Вам руку з пропозицією, як забезпечити себе замовленнями в нових умовах.

Карантинні обмеження, місцями надзвичайний стан, - роблять важчими існуючі  контракти і дуже ускладнюють укладання нових.

Втім криза, це не тільки ризик, це і можливість.  Важко всім. Хто впаде в розпач – програє. Хто змінюється – той буде процвітати в нових умовах.

Ми пропонуємо Вам таку можливість в цю кризу – реальні тендери від європейських замовників.

Як це працює:

 • Офіс в ЄС, з яким ми маємо партнерську домовленість, проводить сорсінг (пошук) всіх тендерів,  які відповідають встановленому профілю клієнта;
 • Замовники – урядові інституції, муніципалітети, великі та середні компанії, банки, тощо - країн Європи.

Ми провели тестування цього сервісу по темах ІТ, харчові продукти, певне високотехнологічне обладнання, меблі, деревина і таке інше.

Результати перевершили очікування.

Тендерів багато.

Європа продовжує працювати.

Більше того, на кризу вони відповідають виділенням додаткових фінансів.

Тому в цей час, коли не можна поїхати на виставку, форум, перемовини, зустрічі, тощо – тендери – це шанс, можливість і вихід переможцем із  нинішньої ситуації.

Ціна питання:

 • Ця послуга пропонується тільки нашим клієнтам. Якщо Ви ним не є – станьте ним.
 • Для наших клієнтів кінцева ціна питання буде 0,00.
 • Наші клієнти мають з нами договір і платять % від контрактів, які ми забезпечуємо.
 • В той же час, європейський партнер бере  фіксовану плату, розрахункова вартість 190 EUR на  місяць окрім ПДВ і замовлення одразу на рік (365 днів від дати укладання).
 •  Ми пропонуємо внести ці кошти одним платежем, втім  ця сума буде вирахувана  з наших %, які Ви нам сплатите з контрактів.
 • Таким чином, європейський партнер отримує фіксовану плату, ми  тільки  %, а Ви лише сплачуєте %, і частину його - на початку користування цим новим сервісом.  Принцип Win-Win-Win.

Скільки буде тендерів?

Сотні тендерів по кожній темі, більше залежить від спеціалізації, втім навіть по ультра специфічному лабораторному обладнанню ми отримали кілька тендерів за кілька днів, тож за рік -  це точно будуть сотні.

Важко уявити, що з сотень тендерів Ви, з нашою активною участю в процесі на Вашому боці, - не виграєте кількох  - як мінімум. Тож,  це  безпрограшний  варіант.

Економіка трансформується, можливо цей напрямок – тендери, буде в майбутньому одним з головних факторів продажів.

Тож запрошуємо до співпраці по цій темі.

Звертайтеся і ми разом виграємо в цю кризу, поки інші будуть налякано спостерігати за ситуацією, - Ви будете збільшувати продажі, і будете впевнені, що Ви зробили потрібний крок для подолання несприятливих факторів.

ПП «КОТРІС»

ПП «КОТРІС» надає послуги в організації отримання дозвільних документів пов'язаних з виробництвом продукції (вітчизняного та імпортного виробництва), ліцензуванням, розробкою технічних умов на продукцію.

Консалтингові послуги ПП «КОТРІС» охоплюють все, що пов'язано з якістю і безпекою, сертифікацією і оцінкою відповідності технічним регламентам України, випробуваннями продукції і багато іншого.

Види послуг:

❖ Представництво;
❖ Оцінка відповідності Технічним Регламентам України:

 • Технічний регламент про медичні вироби;
 • Технічний регламент активних медичних виробів, які імплантують;
 • Технічний регламент про медичні вироби для діагностики in vitro.

❖ Сертифікація продукції;
❖ Реєстрація знаків для товарів і послуг;
❖ Всі види випробувань (приймально-здавальні, технічні, кваліфікаційні, типові, періодичні);
❖ Державна реєстрація дезінфікуючих засобів;
❖ Підготовка документів для отримання дозвільних документів;
❖ Внесення підприємств світу в реєстр проінспектованих потужностей;
❖ Допомога в отриманні санітарного паспорта на право експлуатації рентгенівського кабінету;
❖ Розробка технічних умов на продукцію;
❖ Оформлення ліцензій:
❖ На використання джерел іонізуючого випромінювання

 • Медичну практику;
 • Роздрібну і оптову торгівлю лікарськими засобами;
 • Імпорт лікарських засобів;
 • Обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Фахівці здійснюють повний супровід при підготовці пакетів документів і оформленні дозвільних документів.

Пропонують ефективне вирішення всіх питань, які виникають.

Дякуємо, що Ви приділили час на ознайомлення з пропозицією.

Якщо Вас зацікавила ця інформація, то з радістю проконсультують Вас.

ФОП КАЗАЧОК Є.В.

ФОП КАЗАЧОК Є.В. надає  послуги у сфері складського сервісу з продуктами глибокої заморозки в м.Дніпро, включаючи оренду складу, складську логістику, відповідальне зберігання товару і митне оформлення. Основна наша мета - це надати Клієнтам якісний сервіс в області складських послуг, а саме: зберігання, обробку і доставку товарів.

Обслуговування товарів на складах включає в себе:

 • вантажно-розвантажувальні роботи супроводжувані спеціалізованою технікою - незалежно від рівня складності та специфіки товару (стандартні палети, габаритні вантажі)
 • приймання та облік товарів за артикулами, партіям, термінами придатності, статусам якості і т.д. .
 • комплектація замовлень, перепакування, стикеровка, передпродажна підготовка, упаковка промо-наборів, формування метро-юнітів, копакінг і т.п.
 • формування вантажів, виписка супровідних документів.
 • інвентаризація залишків на складі: повна, часткова, вибіркова, облікова.
 • оперативна надання інформації про наявність та стан їх товарів на складі.

Ми надаємо гарантії нашим Клієнтам і якісне відповідальне зберігання товару, довіреного нам.

БУДЬ в UA

БУДЬ в UA – це платформа для розвитку українських виробників в Україні та за її межами. Платформа БУДЬ в UA об'єднує 4 проекти: виставку БУДЬ в UA design market, ярмарок GASTRO Дворик, магазин українських брендів БУДЬ в UA showroom, навчальний проект Lectorium.

Виставка БУДЬ в UA – це перший маркет українських виробників в Дніпрі! Щомісяця на нього з'їжджаються понад 100 дизайнерів одягу, аксесуарів, взуття та декору з усієї України.

Магазин БУДЬ в UA showroom – це комфортний шопінг, ідеальний сервіс, унікальні колекції від 50 українських дизайнерів у самому серці Дніпра. Шопінг-точка, яка стала візитівкою міста, увійшла у гіди Дніпром та потрапила у список must visit міста.

Ярмарок GASTRO Дворик – це щомісячний ярмарок фермерських і крафтових продуктів: сирів, ковбас, джемів, меду, соусів, солодощів і органічних продуктів. Кращі локальні виробники з'їжджаються з усього регіону, щоб представити свою продукцію. Ярмарок проводиться в рамках масштабного дизайн-маркету БУДЬ в UA.

LECTORIUM – ком'юніті для активних і успішних підприємців, піарників і мейкерів Дніпра. Наші лекції для тих, у кого є бізнес і для тих, хто тільки починає свою справу. LECTORIUM – це швидкі, корисні знання, нові друзі і співробітники, цінні зв'язки.

БУДЬ в UA допомагає українському бізнесу знаходити партнерів, створювати нові проекти і колаборації, отримувати нових клієнтів і збільшувати географію продажів. Допомагають перетворити хобі на прибутковий бізнес. І роблять все, щоб про українських дизайнерів говорили не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Чим БУДЬ в UA буде корисним для вашого бізнесу?

 • Приймайте участь у наших виставках та ярмарках та отримуйте нових клієнтів!
 • Станьте партнерами БУДЬ в UA – рекламуйтесь на наших заходах та створюйте яскраві колаборації з українськими дизайнерами.
 • Отримуйте ділові контакти, потрібні знання, енергію та підтримку у колі однодумців.

Платформа БУДЬ в UA – це нові можливості для вашого бізнесу!

ТОВ «ХОЛДИНГ «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ТА НС»

ТОВ «ХОЛДИНГ «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ТА НС» пропонує потурбуватися про безпеку Вашого підприємства та обладнати/модернізувати Ваші побудови системами протипожежного захисту та іншими системами безпеки.

Разом з цим, ТОВ «ХОЛДИНГ «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ТА НС» має можливість надати наступні послуги:

 • Проектування систем пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, систем протидимного захисту, пристроїв блискавкозахисту та інше;
 • Монтаж систем пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, систем протидимного захисту та пристроїв блискавкозахисту, згідно проектної документації;
 • Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, пожежогасіння та інше;
 • Цілодобове спостереження за роботою систем пожежної сигналізації та оперативне реагування на спрацювання (оперативний аналіз причин спрацювання, сповіщення відповідального за протипожежний стан об’єкту, виклик спеціалізованої техніки державної служби з надзвичайних ситуацій, організація виїзду спеціалістів підприємства з метою технічного обслуговування систем пожежної сигналізації та пожежогасіння та надання експертного висновку, щодо причин спрацювання систем);
 • Проведення спеціального навчання, інструктажів та перевірки знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України;
 •  Проведення експертної оцінки протипожежного стану;
 • Консалтингові послуги з пожежної та техногенної безпеки;
 • Перезарядження вогнегасників як на власних виробничих потужностях, так і в умовах замовника;
 • Монтаж і обслуговування систем охоронної сигналізації та відеоспостереження;
 • Автоматизація існуючих систем протидимного захисту, вентиляції диму та тепловидалення, витяжних вентиляційних систем, що входять до складу систем протипожежного захисту;
 • Вогнезахисне поверхневе покриття та просочування;
 • Поставка різних протипожежних засобів (в тому числі і первинних засобів пожежогасіння), а також проведення  розрахунку необхідної їх кількості на об’єктах.

ТОВ «Холдинг «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ТА НС» входить до структури холдингу компаній «СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ» 112.ДП.УА, до якого також входять наступні підприємства:

ПП «Будівельно-монтажна фірма «БАР’ЄР», 34774188 , директор – Смага С.С.

ПП «Барьер», 21859815, директор – Смага С.С.

ТОВ «112.ДП.УА», 39894991, директор – Смага Ю.В.

Холдинг компаній «СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ» 112.ДП.УА працює на ринку протипожежних послуг з 2006 року, та йде по шляху подальшого  розвитку та впровадження провідних сучасних технологій.

Всі підприємства мають дозвільні документи на виконання робіт протипожежного та будівельного призначення, а також робіт з підвищеною небезпекою.

Холдинг має власний учбовий центр для проведення навчання пожежно-технічного мінімуму керівників та робітників.

Життєвий цикл впровадження системи протипожежної безпеки починається з проектування, монтажу, введення в експлуатацію, технічного обслуговування та цілодобового спостереження.

Всі ці послуги надаються їхніми підприємствами без залучення субпідрядних кампаній. Для реалізації цієї мети, впродовж 2016-2018 р., запустили для клієнтів пересувний комплекс, на базі автомобіля CITROEN, з обслуговування та перезаряджування вогнегасників, та електротехнічну лабораторію для виконання робіт з замірів опору ізоляції та контуру заземлення.

Є офіційними представником лідерів європейського ринку в області систем протипожежного захисту, технічних систем безпеки та систем раннього виявлення техногенної небезпеки FITTICH AG (Швейцарія) та Siemens (Німеччина).

Серед клієнтів:

ПАТ «Інтерпайп НТЗ»; ПАТ «ЮГОК»; ТОВ «Астеліт»; ПАТ «Укртелеком»; ПрАТ з ІІ «ДОЕЗ» Олейна; ТОВ «Дніпронафтопродукт»; ТОВ «Альянс Синтез»; ПАТ «Нікопольський південнотрубний завод»; ТОВ «НВО «Трубосталь»; ПАТ «СУХА БАЛКА»; логістичні комплекси фармацевтичної компанії «БаДМ»; завод та складський комплекс «Біосфера» (СП з ІІ «Вортекс»); ТОВ «ДАТА ГРУП»; ТОВ «Ромєрм» (виробництво Ярмоленських  напівфабрикатів); ТОВ «Такт» (металобаза та цех з виробництва металопродукції); ТОВ БК «Ольвія»; мережа супермаркетів «ВАРУС»; мережа магазинів «Prostor»; ТРЦ «Appolo»; ТРЦ «Нагорний»; мережа ресторанів швидкого харчування «KFC»; виставкові центри та автосалони («Аеліта-Моторс», «Lexus»); інші підприємства, готелі, банки, навчально-виховні комплекси, лікувальні заклади та багато інших.

Силами фахівців вирішені питання пожежної безпеки на сотнях об’єктів України. Розцінки на роботи та послуги відповідають фінансовим можливостям  більшості  клієнтів, що звернулися до нашої організації. Серед  яких  багато установ державного та обласного значення, дитячі дошкільні та навчальні заклади різного профілю, комерційні об’єкти нового будівництва та ті, що реконструюються з високим, середнім та незначним ступенем ризику.

ООО «СТИЛ-СЕРВИС ЛТД»

ООО «СТИЛ-СЕРВИС ЛТД» – перспективное и надежное предприятие, и именно это позволяет нам с легкостью внедрять новейшие технологии и легко адаптироваться к новым требованиям стандартов качества. В наших руках – инструменты, которые позволят вывести торговлю нержавеющим металлопрокатом на новый уровень.

Компания украинская - подход европейский. Наше предприятие полностью ориентируется в своей работе на ведущие европейские и отечественные стандарты качества – AISI, ГОСТ, DIN, EN.
Весь наш персонал прошел специальное обучение и сертификацию в независимых учебных центрах. Высокий уровень знаний и ответственный подход к работе были многократно отмечены ведущими специалистами в сфере нержавеющего и цветного металлопроката.

У нас – самый широкий ассортимент продукции из нержавейки:  ЛИСТ, КРУГ, ТРУБА, ПРОВОЛОКА, СЕТКА, ФЛАНЦЫ, ФИТИНГИ, КРАНЫ, ЭЛЕКТРОДЫ, ТРОСЫ и др. По таким маркам: 12Х18Н10Т, AISI 321(08Х18Н10Т), AISI 304(08X18H10), AISI 430(12X17), 20X23H18(AISI 310), 20X13, 30X13, 40X13, 14X17H2 и др.  Он составлен таким образом, что позволяет максимально оперативно удовлетворить запросы 90% наших клиентов.

Все товары изготовлены из лучших марок нержавеющей стали европейского и российского производства. Мы работаем с ведущими производителями со всего мира: Acerinox, Arcelor Mittal, OUTO KUMPU, Saritas, Thyssen Krupp, Marcegaglia, Ilta Inox, Padana,  Днепроспецсталь.

В центре внимания – клиент.

Мы оставили далеко позади пережитки советского прошлого. 

Наше предприятие в первую очередь ориентировано на работу с деловыми, надежными людьми.

Мы досконально изучаем технические условия, выявляем потребности, предлагаем неожиданные и эффективные решения, если в процессе работы возникают трудности.

Мы предлагаем лучшие цены на продукцию из нержавеющей стали (изделия из нержавейки цена, нержавеющая сталь, лист, нержавеющая труба, круг, электроды для нержавейки, проволока нержавейка труба, шестигранник нержавеющий). Если в нашем каталоге вы не нашли необходимого товара, вы можете разместить индивидуальный заказ. Мы обеспечим его выполнение в кратчайшие сроки.

Возможны как оптовые, так и розничные закупки нержавеющего проката. Доставка по Украине осуществляется в течение 2-3 рабочих дней удобным для клиента способом.

Кроме того, специально для постоянных клиентов мы разработали гибкую систему скидок. При крупных заказах также возможна отсрочка платежа.

Мы делаем все, чтобы наши клиенты ощущали себя комфортно, заказывая нержавеющий металлопрокат у нас.

ТОВ «НВП «ДОЗОР»

Наша компанія ТОВ «НВП «ДОЗОР» на ринку з 2002 року. За весь час роботи ми здобули великий досвід і продовжуємо розвиватися у таких сферах, як:

1. Сонячна енергетика – проектування, монтаж сонячних електростанцій.
Сонячні електростанції проектуються на обладнанні таких відомих та якісних брендах як ABB, Altek, Amerisolar, BB Battery, Fronius, JA Solar, Kaco, Kostal, Omron, REFUsol, Risen, SMA, Solar Edge, Suntech, Ventura,Victron Energy та багато інших.
Підбір обладнання для кожного проекту індивідуальний, т.к. будь-який об´єкт має свої особливі технічні умови, які ми вивчаємо, пропонуємо і реалізуємо.

2. У сфері «Засоби індивідуального захисту органів дихання» ми запропонуємо Вам:

 • Протигази (цивільні, шлангові, ізолюючі та промислові);
 • Великий вибір протигазових фільтрів від будь-якого ураження;
 • Протигазові маски;
 • Протигази на випадок пожежі ( саморятівники ГДЗК і ШАНС, фільтри СО і протипожежні маски)

Увесь товар сертифікований та відповідає даті виготовлення поточного року.
3. Також, ми виконуємо послуги у сфері пожежної, техногенної безпеки цивільного захисту та містобудування:

 • Розроблення інженерно- технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони);
 • Проведення ідентифікації потенційно-небезпечних об’єктів;
 • Проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки;
 • Розроблення планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій;
 • Розроблення декларації безпеки об’єкту підвищеної небезпеки і багато іншого.
ТОВ «Альвіс 2000»

ЦІНА ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗА ГРИВНІ, З ПДВ

Гранула вторинна ПВТ (поліетилен високого тиску):

Сортність

Ціна грн./кг

Опис:

Сорт А

29

Кольор прозорий. Вихідний матеріал – плівка. Виготовлена тільки з первинних матеріалів.

Сорт В

26,50

Кольор прозорий (може мати відтінки). Вихідний матеріал – плівка. виготовлена як з первинних, так і вторинних матеріалів.

Сорт С
(для плівки)

22

Кольор чорний, темно сірий. Вихідний матеріал – плівка ПВТ забарвлена з додаванням 10-15 % LLDPE (стрейтч плівки).

Сорт С
(трубний)

22

Кольор чорний, темно сірий. Вихідний матеріал – плівка ПВТ забарвлена з додаванням 10-15 % ПНТ (поліетилен низького тиску).

Сорт С
(забарвлений)

24,50

Кольор синій. Вихідний матеріал – плівка ПВТ забарвлена в синій кольор.

Гранула вторинна LLDPE (лінійний поліетилен низької щільності)

Сортність

Ціна грн./кг

Опис:

Сорт А

27,00

Кольор прозорий. Вихідний матеріал – плівка. Виготовлена тільки з первинних матеріалів

Сорт В

25,00

Кольор прозорий (може мати відтінки). Вихідний матеріал – плівка. виготовлена як з первинних, так і вторинних матеріалів.

Гранула вторинна ПНТ (поліетілен низького тиску) (для плівок від 25мк і труб)

Ціна грн./кг

Опис:

27,20

Кольор темно сірий, синій. Вихідний матеріал – плівка ПНТ.

ТОВ «Сендлаб»

«SendLab» - атестована незалежна аналітична експрес-лабораторія, що займається здійсненням контролю якості металургійної продукції, з підтвердженням відповідності з представленою документацією.

Робота мережі відбувається в форматі openservice. Сервіс зручний і простий у використанні, доступний як юридичним, так і фізичним особам, які здійснюють діяльність на ринках:

 • кольорового, чорного, нержавіючого металопрокату і сировини;
 • вугільної галузі;
 • промислових матеріалів;
 • феросплавів та іншої металургійної сировини.

Лабораторія атестована державним центром стандартизації та метрології Укрметртестстандарт (№ сертифіката ПТ 201/16). Мають високу кваліфікацію і всю дозвільну документацію для видачі офіційних висновків по нижченаведеному списку послуг:

 • Спектральний аналіз.
 • Аналіз на вміст вуглецю.
 • Ультразвукова дефектоскопія.
 • Капілярний контроль (кольорова дефектоскопія).
 • Аналіз твердості.
 • Аналіз на вміст зольності (проводиться тільки разом з аналізом на вміст вологи).
 • Аналіз на вміст вологи (проводиться тільки разом з аналізом на вміст зольності).
 • Аналіз на леткі сполуки (для твердого палива).
 • Визначення теплоти згоряння (для твердого палива).
 • Аналіз на вміст сірки (для твердого палива).
 • Аналіз рівня радіації.
 • Вимірювання радіального зазору підшипників.
 • Механічні випробування: механічні властивості при розтягуванні (межа міцності, межа текучості, відносне подовження і відносне звуження); умовна межа пружності; ударний вигин; загин; перегин; сплющення; роздача; бортування; навивка; скручування; випробування пробним навантаженням; розрив на косій шайбі; осаду металу.
 • Металографічний контроль: макроструктура; мікроструктура; величина зерна; неметалеві включення; зміст феритної фази; смужчатість; глибина зневуглецьованого шару; контроль товщини цинкового покриття; прожарюваність.
 • Випробування на корозійну стійкість.

«SendLab» працює з суб'єктами по всій території України за допомогою ключових кур'єрських служб: «Нова Пошта», «CAT», «Делівері».

Лабораторія проведе дослідження в день отримання посилки (визначення хімічного складу - 1 робочий день; механічні випробування, макроструктура і «мокра хімія» може зайняти до 14 днів) і передасть Вам результати по електронній пошті.

ДП «Інвестиційно-інноваційний центр»

Якщо ви шукаєте інвестора для свого бізнес-проекту, то ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» при Дніпропетровській обласній державній адміністрації допоможе вам в його пошуку.

Підприємство може запропонувати:

 • допомогу в написанні інвестиційних проектів;
 • оформлення супровідних документів;
 • супровід інвестиційних проектів на всіх рівнях;
 • організацію зустрічей та переговорів з інвесторами;
 • можливість розміщення виробничих потужностей на території індустріального парку «Павлоград».

Оскільки «Інвестиційно-інноваційний центр» є державним підприємством - це створює умови для налагодження ефективного діалогу з органами місцевого самоврядування та прискориння процесу отримання супровідної документації для інвестиційних проектів на місцевому та регіональному рівнях.

ТОВ «ВББ»

ТОВ «ВББ» до вашої уваги пропонує економний і безпечний кавітаційний тепловий генератор (патент України № 85240 від 12.01.09. ТУ У 36.1-3580300-001).

Винахід - кавітаційний тепловий генератор (КТГ) відноситься до галузі теплоенергетики. Винахід може бути використано для автономного обігріву будинків і приміщень різного призначення, нагріву води для промислових і побутових потреб (в тому числі для басейнів і теплиць).

Принцип роботи КТГ: розвинений режим кавітації, за рахунок застосування конусного прискорювача, при якому в зоні кавітації в момент схлопування бульбашок досягається надлишкова теплова потужність. Одна з переваг - масштабованість, в залежності від необхідного обсягу нагріву. Теплоносій - вода, можливі розчини солей, спиртів, антифризу.

Як джерело енергії для насоса служить електромережа 220 або 380 вольт. Можуть бути використані побутові насосні станції, мотопомпи, пересувні електростанції. Можлива принципова схема установки взагалі без насоса за рахунок створення надлишкового тиску і швидкості потоку.

Варіант Побутової автономної системи обігріву на базі КТГ:

Насос однофазний, 220 вольт, потужність двигуна - 1,3:1,5 кіловата, + КТГ, допустима температура теплоносія - до 100 градусів Цельсія, тиск на вході в КТГ- 5,5 атмосфер, на виході з КТГ - 1,5 атмосфери, швидкість руху води - 60:150 літрів в хвилину. Розрахований на систему опалення до 80 літрів.

Можна підключати або до готової системі опалення, або до бойлера.

Варіант Виробничої автономної системи обігріву:

Насос трифазний 3,4 кіловат, + КТГ. + Теплообмінник. Здатний прогріти систему опалення обсягом 200 - 300 літрів рідини. Під час експерименту обсяг виробничого приміщення був 3000 куб. метрів. Система відпрацювала весь опалювальний сезон, температура в приміщенні не знижувалася нижче 18 градусів.

Переваги системи:

1. Не потрібно газу або іншого палива для розігріву теплоносія.

2. Велика ефективність тепловіддачі при кавітаційному способі, ніж витрата електроенергії, на прямий розігрів теплоносія. Питома витрата електроенергії: = 0,74Вт, що становить 64% від стандартних витрат.

3. Екологічність, безпека для біологічних об’єктів - (для обігріву не потрібно використання палаючого газу, відповідно - немає продуктів згоряння, випромінювання установки - на рівні фонового випромінювання Землі).

4. Єдина вартість автономних систем обігріву на базі КТГ співвідноситься з вартістю французьких і німецьких газових систем опалення або теплових насосів

5. Експлуатаційні витрати значно нижче, ніж при використанні газових установок або електричних котлів (окупність: 1-2 сезони).

Застосування модуля в басейнах показало високу ефективність.

Так в Кривому Розі у басейні обсягом 40 м3 (40 тонн) і відкритою поверхнею 20 м2 встановлено насос 3 кВт і кавітатор замість газового котла потужністю 40 кВт-год. За нормами на підтримку температури в басейні 24 -28 градусів необхідно витратити 196 кВт-год електроенергії (0,168 Гкал). Для електричного котла потужністю 3 кВт треба було б працювати 65 годин. І це тільки на підігрів. Фактично, модуль з насосом 3 кВт і КТГ працює 10 годин на добу. Витрачається 30 - 35 кВт-год електроенергії на добу, замість 196 кВт-год. При цьому вода ще й очищається і знезаражується. Модуль працює вже більше 5 місяців. До цього подібний модуль працював в басейні Чорноморського флоту.

Для порівняння: згідно з нормами необхідно поставити електричний котел на 24 кВт в приміщенні, площею – 200 м2. Споживана потужність, при роботі 5 годин на добу = 120 кВт на добу. Або = 3600 кВт-год на місяць.

Для газового нагрівача витрата газу 40м3 на добу. Або 1200 кубометрів на місяць.

Система на базі Кавітаційного теплогенератора для будівлі 200-250 м2 змонтована з насосом 7,5 кВт, + КТГ, + Бак термоакумулятор 1000 л, теплообмінник, електронний блок управління. Середня витрата електроенергії при роботі 10 годин = 60 - 80 кВт-год на добу. Це опалення і гаряче водопостачання.

У Польщі змонтований модуль з 10 штук КТГ і 10 насосів, потужністю по 3 кВт і термоакумулятор 4 м3 в готелі площею 4500 м2. Загальна встановлена ​​електрична потужність 30 кВт.

Місія компанії: скоротити витрати на опалення, зробити чистими воду і повітря в басейнах без хлору, мінімізувати відходи сільськогосподарського виробництва.

ТОВ «Фрукта Плюс»

ТОВ «Фрукта Плюс» є виробником:

 • натуральних солодощів на фруктовій основі, під торговою маркою FRUKTA;
 • натуральних приправ під торговою маркою GVILIA.

Види солодощів на фруктовій основі:

 • мигдаль з курагою облиті виноградно-яблучним соком;
 • мигдаль з грушею облиті виноградно-яблучним соком;
 • мигдаль облитий виноградним соком з додаванням інжиру;
 • волоський горіх облитий виноградно-яблучним соком;
 • волоський горіх облитий виноградно-яблучним соком з додаванням інжиру;
 • фундук облитий виноградно-яблучним соком;
 • фундук облитий виноградно-яблучним соком з додаванням інжиру.

https://www.youtube.com/watch?v=5My3ISb2wFw&t=2s

Види приправ:

 • приправа гостра аджика без томату, класична;
 • приправа гостра аджика без томату, суха;
 • приправа гостра аджика без томату, з фундуком;
 • приправа гостра аджика без томату, з волоським горіхом.

https://www.youtube.com/watch?v=fR2gcXyswis&t=200s

Вся продукція підприємства «Фрукта Плюс» без консервантів, барвників, ароматизаторів, і інших харчових добавок. Продукція містить корисні властивості для організму людини.

Девіз підприємства: «Передати Вам те, що дарує природа».

ТОВ «Фітопро»

Компанія «Фітопро» є лідером на ринку України в сфері фітосанітарної обробки дерев’яної тари, має багаторічний досвід роботи, команду професійних співробітників і власні унікальні напрацювання.

Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг з фітосанітарної обробки і маркуванню дерев’яної тари, яка використовується для експорту товарів, а також продажу дерев’яних піддонів та виготовлення дерев’яної тари згідно з кресленнями.

На даний момент на рахунку компанії більше 2 500 000 одиниць обробленої тари і більше 60 000 виданих актів фітосанітарної обробки.

Співробітники компанії організують:

 • вирішення всіх поставлених завдань, пов’язаних з підготовкою тари до експорту: огляд, підготовка до обробки, обробка, маркування;
 • фітосанітарну обробку і видачу всіх необхідних документів протягом 1 робочого дня;
 • забезпечення дерев’яною тарою замовника.

При цьому клієнти:

 • знайдуть особистий спокій і впевненість у своєчасній доставці вантажу і 100% проходження митного контролю;
 • зможуть сконцентрувати свої сили на основній діяльності;
 • отримують інформаційну цілодобову підтримку, адже компанія «Фітопро» знає, що таке, коли «Потрібно на вчора!»

Партнери компанії можуть бути впевнені - кваліфіковані спеціалісти ТОВ «Фітопро» доберуть оптимальне рішення для виконання будь-яких завдань, запропонують максимально взаємовигідні для клієнта умови, приділять максимум уваги.

Місія компанії: скоротити витрати на опалення, зробити чистими воду і повітря в басейнах без хлору, мінімізувати відходи сільськогосподарського виробництва.

ТОВ «АМК 2005»

Компанія ТОВ «АМК 2005» займається виготовленням та здачею в оренду модульних споруд:

 • Пости – охорони
 • Турбази для відпочинку
 • Міні-склади
 • Лабораторії модульні
 • Міні-офіси
 • Блок-контейнери (санітарні, побутові)

Блок-контейнери виготовлено згідно ДСТУ– Б В. 2.2-22:2008.

Доставка та установка в межах м. Дніпро.

Детальніше

ТОВ «МАКОЛІ»

ТОВ «МАКОЛІ» займається виробництвом соняшникової олії нерафінованої вимороженої (пресової), ядра соняшника олійних і кондитерських сортів і насіння кондитерських сортів соняшнику каліброваного на щілинних решетах 3,8+, борошна харчового високобілкової з ядер насіння соняшнику.

Детальніше

ТОВ АТП «11231»

ТОВ АТП «11231», партнер Дніпропетровської ТПП, підприємство з багаторічними традиціями та досвідом забезпечення пасажирських перевезень, пропонує комплекс послуг з транспортного обслуговування по області, по Україні, а також організацію поїздок за кордон.

Можливі варіанти співвідношення якості та вартості послуг, гнучкий орієнтований на завдання клієнта сервіс – фактори, що дозволяють  АТП «11231» нарощувати базу системних замовників, включно з ТПП, а клієнтам – забезпечити якісне та безпечне перевезення людей, виробничі потреби, оптимізувати свої витрати.

Компанія має в своєму парку мікроавтобуси, автобуси середньої та великої місткості. Технічний стан транспортних  засобів, фаховість водіїв системно контролюються та відповідають вимогам чинного законодавства України. Розрахунок вартості наданих послуг проводиться за тарифним планом. Корпоративним клієнтам пропонуються особливі умови співпраці, що дозволяє суттєво оптимізувати транспортні витрати компанії, при цьому зберігаючи якість послуг та підтримуючи свою політику корпоративної соціальної відповідальності.

Переваги роботи з АТП «11231»:

 • індивідуальний підбір вигідних для вас умов співпраці;
 • помірні ціни при гарантії якості наданих послуг;
 • гнучка система знижок;
 • пріоритети при оформленні замовлень;
 • великий автопарк;
 • професіоналізм водіїв;
 • великий вибір форматів транспортного обслуговування, включаючи регулярні спеціальні перевезення співробітників;
 • обслуговування як одноразове, так і на постійній основі.
СФГ «ім. Ф. Нансена»

 

 

 

СФГ «ім. Ф. Нансена» засновано в 2001 році у с. Михайлівка, Апостоловського району, Дніпропетровської області. Господарство має 50 га землі, 20 га з яких – поливні. Поряд з традиційними видами сільськогосподарських культур господарство займається вирощуванням високобілкової культури - амаранту. Він багатий і збалансований білками, амінокислотами і вітамінами. Амарант є не тільки цінним біологічно активним харчовим продуктом, але також має загальнозміцнюючий і оздоровчий вплив на організм людини, завдяки комплексу різних лікувально-профілактичних властивостей (імуностимулюючу, протипухлинну, протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну, кровоспинну, противірусну, протигрибкову властивості).

В зв`язку з поширенням різних вірусних захворювань стає актуальним питання захисту від них.

Зміцнення імунітету – спосіб протистояння вірусам (грипу, коронавірусу, пташиного грипу).

В зв`язку з поширенням коронавірусу, стає актуальним питання використання амарантової продукції.

Амарант підвищує імунітет.                           

Фермерське господарство співпрацює з професором Філіпповим Юрієм Олександровичем (м. Дніпро, платна поліклініка ім. Мечнікова). Інтерв’ю з професором Філіпповим можна подивитися на сайті підприємства: http://aamarant.nethouse.ua/

Одна цікава деталь при використанні екстракту амаранту в лікуванні вірусних захворювань (грипу тощо): зі слів пацієнтів, котрі ним користувалися під час лікування, - хвороба не передавалась іншим членам сім`ї.

СФГ «ім. Ф. Нансена» виробляє сушену траву амаранту, а також виготовляє з трави (на давальницьких умовах) екстракт-концентрат амаранту.

Суху траву амаранту або екстракт-концентрат можна використовувати при виготовленні кормів для тварин. Додавання екстракту в воду при вирощуванні курчат (бройлерів) зменшує падіж в 2-3 рази.

Зелена маса амаранту відзначається високим вмістом протеїну (в 2 рази більше в порівнянні з кукурудзою) і змістом біологічно активних речовин, що позитивно впливає на жирномолочність корів.

Хімічний склад і поживна цінність зеленої маси кукурудзи і амаранту. (С. Варчук, С. Шаповалов, В. Гноєвий та ін.):

Показники

Кукурудза

Амарант

Суха речовина, г

100

100

Зола, г/100г СВ

5.16

13.16

Жир, -»-

2.02

2.29

Протеїн, -»-

5.62

12.83

Клітковина, -»-

24.23

28.11

БЕР, -»-

62.53

40.38

Макроелемент, г/100г СВ

Са,-»-

0.46

1.88

Р, -»-

0.31

0.38

Мg, -»-

0.20

0.24

К, -»-

0.53

2.68

Na, -»-

0.07

0.08

 Мікроелемент, мг/кг СВ

Сu, -»-

1.96

3.13

Со, -»-

0.33

0.17

Мn, -»-

18.28

35.40

Zn, -»-

10.57

12.99

Fe, -»-

83.89

84.98

Pb, -»-

1.56

4.61

Cd, -»-

0.27

0.83

Каротин, мг/кг СВ

69.12

49.81

Вітамін Е, -»-

136.22

79.14

В1, -»-

3.21

11.36

В2, -»-

4.01

5.67

 

Фермерське господарство може виробляти 60 т сухої трави амаранту або 420 т екстракту-концентрату амаранту в рік.

Підприємство шукає потенційних постійних покупців своєї продукції. Також зацікавлене у співпраці з безпосередніми виробниками комбікормів для домашніх птахів і тварин: свиней, великої рогатої худоби. Розгляне співпрацю з підприємствами, які займаються вирощуванням тварин і птахів.

Екстракт-концентрат амаранту також можна застосовувати в харчовій, парфюмерно-косметичній, фармацевтичній промисловості. Можливо його широке використання у виробництві екотоварів побутової хімії. Також вивчається питання роздрібної реалізації екстракту-концентрату через аптечні мережі, є перші напрацювання. Можливе використання екстракту в косметології.

Амарантова продукція також може зацікавити роботодавців. Забезпечення своїх працівників високобілковою продукцією з лікувальними властивостями, яка сприяє укріпленню імунної системи, а також виводить з організму важкі метали та пестициди. Цей факт буде сприяти зменшенню захворюваності працівників і витрат на лікарняні, та за позанормові години.

 

 

 

ФОП Савелова Оксана Володимирівна

Фізична особа-підприємець Савелова Оксана Володимирівна має великий досвід роботи на ринку митно-брокерських послуг.

Співпраця з нею допомагає:

 • заощадити час;
 • забезпечити законність та безпеку;
 • уникнути непотрібних витрат;
 • отримати професіональну, якісну поміч;
 • комфортно вирішити будь-які задачі від розрахунку угоди, отримання необхідних документів на дозвіл до митного оформлення товарів.
ТОВ «ІНПРОТЕХ»

ТОВ «ІНПРОТЕХ» працює в галузі електротехніки більше 10-ти років як інжинірінгова структура. Кваліфіковані менеджери та інженери-конструктори успішно впроваджують на промислових підприємствах гірничорудного, металургійного, сільськогосподарського профілю та інших оригінальні електротехнічні рішення з використанням обладнання зарубіжних виробників (АВВ, EATON,TESAR, SANTERNO та ін..), вітчизняних (Укрелектроапарат, Ватра, ЕТАЛ та ін..), а також власного виробництва під торговою маркою «ВЕБЕР».

За період свого існування ТОВ «ІНПРОТЕХ» виконало декілька десятків поставок Замовникам різного силового комутаційного та розподільчого обладнання, а також світлотехнічного обладнання для електричних мереж напругою від 0,4 до 150кВ, яке на даний час успішно працює.

Крім постачання готового обладнання, спеціалістами підприємства розроблено цілий ряд низьковольтних електротехнічних пристроїв які виробляються під торговою маркою «ВЕБЕР», а саме:

 • збуджувач ВТЦ-1-320 з мікропроцесорною системою управління для синхронних машин з напругою живлення 6-10кВ, який в автоматичному режимі дозволяє запускати електродвигун в різних функціях, в залежності від потреби на об’єкті;
 • перетворювач статичний ПСЦ-2 з мікропроцесорною системою управління для кар‘єрних екскаваторів ЕКГ-5 та ЕКГ-8 (використовується для заміни малої машинної групи, системи генератор-двигун, для збудження головної синхронної машини та забезпечення постійною напругою власних потреб);
 • пристрій автоматичного контролю, цифровий, УАКІ-Ц для електричних мереж до 1000В, 50Гц з ізольованою нейтраллю;
 • пристрій автоматичного контролю, цифровий, УАКІ-ЦПП для мереж постійного струму до 600В;
 • пристрій електромагнітний, шахтний, ПЕМШ для комутації силового обладнання напругою 0,4кВ з ізольованою нейтраллю;
 • пристрій плавного пуску, цифровий, ЕПТФ-200…800 для безсхідчатого пуску з підвищеним моментом асинхронних електродвигунів з фазним ротором, напругою живлення 6-10кВ;
 • пристрій для реакторного пуску асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором, напругою живлення 6-10кВ в автоматичному режимі як для одного двигуна так і для групи двигунів;
 • пристрої низьковольтні комплектні загального призначення;
 • пристрої низьковольтні комплектні управління крановими механізмами;
 • пристрої низьковольтні комплектні управління електроприводом екскаваторів ЕКГ-5, ЕКГ-8;
 • комплекти електромонтажних ремонтних частин, призначених для електричного монтажу обладнання при ремонті екскаваторів ЕКГ-5, ЕКГ-8, ЕКГ-10 і т.п.;
 • блоки живлення для світлодіодних світильників.

Підприємство також має можливість разом із своїми партнерами, виконувати проектні та інженирінгові роботи по автоматизації технологічних процесів та електропостачання.

Близьке зарубіжжя

 
БІЛОРУСЬ

ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» пропонує взаємовигідну співпрацю з експорту на український ринок широкого асортименту оборотних плугів і ґрунтообробних агрегатів.

ВАТ «МРЗ» є лідером з освоєння і випуску оборотних плугів і ґрунтообробних агрегатів в Республіці Білорусь, з півстолітнім досвідом роботи в галузі сільськогосподарського машинобудування, що має сучасне обладнання та забезпечує вигідне поєднання високої якості і прийнятної ціни.

Техніка ВАТ «МРЗ» - запорука підвищення врожайності і культури землеробства!

Продукція заводу експортується на ринки країн СНД та інших держав, удостоєна Премії Уряду Республіки Білорусь в області якості, а також є переможцем конкурсу «Кращий товар Республіки Білорусь».

Для контрагентів підприємство готове забезпечити:

 • великий асортимент;
 • гарантовані поставки;
 • якісну продукцію;
 • гарантований термін експлуатації;
 • якість продукції гарантовано Системою Менеджменту Якості, яка сертифікована відповідно до ISO 9001 /

Переваги підприємства:

 • багаторічний досвід роботи в сфері виробництва і продажів сільгосптехніки;
 • повний виробничий цикл від сировини до готового продукту;
 • гнучкі умови співпраці;
 • сертифікати якості та походження продукції;
 • вигідні ціни та гнучка система знижок.

З огляду на широку географію цільового ринку, підприємство розвиває мережу дилерів з продажу техніки в різних регіонах СНД.

ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» готове розглянути можливість співпраці для організації спільного складального виробництва і надання дилерських послуг.

Підприємство працює в тісному контакті з РУП «Науково-практичний центр Національної академії наук Білорусі з механізації сільського господарства», освоює і впроваджує в серійне виробництво нові агрегати, найбільш затребувані у всіх господарствах Республіки.

Поставка товару здійснюється на умовах франко-склад постачальника д. Мінойти, а також можливі інші варіанти поставки товару.

Термін (графік) поставки товару до 30 робочих днів.

ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» зацікавлений у налагодженні довгострокових зв’язків.

ВІРМЕНІЯ

Компанія «Рівал» є провідним виробником сухофруктів Вірменії. У власності компанії фруктові плантації, високотехнологічні виробничі лінії, складські та виробничі приміщення, сушильні камери нового покоління, що забезпечують сушку фруктів під прямими променями. На всіх етапах виробництва здійснюється повний контроль, тим самим гарантує високу якість і чудовий смак продукції, без додавання цукру, консервантів, барвників та ароматизаторів, що підтверджено сертифікацією і відповідає міжнародним стандартам якості.

Асортиментний перелік складається з абрикосів, персиків, груші, яблук, сливи, червоної сливи, інжиру, черешні білої і червоної, хурми, дині і томатів. Також виробляють фруктову пастилу і цукати перерахованих фруктів. Продукція вже зарекомендувала себе на міжнародному ринку.

Компанія знаходиться у пошуку нових партнерів для збільшення ринку збуту корисної для здоров'я продукції. Гарантують своєчасні поставки та необхідну кількість продукції для реалізації та нададуть Вам всю необхідну інформацію і цінова пропозиція нашої компанії.

Презентація

Сертифікат

Прайс-лист

ГРУЗІЯ

Провідна мережа супермаркетів в Грузії (понад 200 маркетів) прагне знайти партнера, що має змогу поставляти заморожену курятину та заморожену рибу бюджетного цінового сегменту. Компанія, має намір збільшувати надання власних послуг шляхом розповсюдження та збільшення об’ємів продажів продукції невисокого цінового сегменту.

***

Продається компанія-дистриб'ютор в Грузії. Дистриб'ютор постачає в усі провідні країни та має чинні контракти щодо дистрибуції з виробниками з кількох країн. Має річний оборот близько 2 мільйонів доларів США. Має приблизно нульовий баланс дебет:кредит по поточних зобов'язаннях. Установлений штат, база, орендований офіс та склад. Є членом профільної асоціації. Добра ділова репутація. Готовий бізнес. Готовий шлях виходу на ринок Грузії масово та сильно. Ціна 500 000 тис. доларів США.

***

До уваги виробників соняшникової олії та цукру: дистриб'ютор із Грузії зацікавлений в закупівлі щомісячно по 2-3 фури кожної позиції: масло в пластикових пляшках по 1, 3, 5 л, цукор в мішках по 50 кг.

***

Компанія імпортер в Грузію середнього рівня зацікавлена в пропозиціях не дорогих продуктів здорових, зокрема для діабетиків, а також продіктів для сніданків, зокрема пластівців, тощо.

***

Грузинський дистриб'ютор ТОП рівня зацікавлений в поставках продукції з сертифікатом «Біо»: продукти харчування, вітамінні добавки та вітаміни, тощо.

***

Грузинська компанія ТОВ «АкваГео», яка з 2009 року виробляє мінеральну воду «Сно», а з 2018 року - воду «Кобі».

Маючи відповідні міжнародні сертифікати ISO 22000, ISO 9001, BSMA, зазначена компанія зацікавлена у пошуку нових ринків збуту своєї продукції в інших країнах, у тому числі й в Україні.

***

Грузинська компанія «G GCooperation» шукає потенційних партнерів в Україні. Компанія пропонує партнерам повну підтримку франшизи, у тому числі, щодо тренінгів, маркетингових активностей, стандартів, надання оригінальних рецептів, підбору місця розташування магазину та устаткування, тощо.

КАЗАХСТАН

Торгово-промислова палата України  інформує, що з січня 2003 року функціонує «Спеціальна економічна зона «Морпорт Актау» (далі СЕЗ), яка має унікальне географічне положення і транспортно-логістичний потенціал.

Учасникам СЕЗ надаються преференції і переваги у вигляді обнуління митних і податкових платежів. Для організації виробництва на території СЕЗ надається безкоштовна земельна ділянка до кінця терміну дії СЕЗ – 2028 року, а також застосовується спрощена процедура залучення іноземних робітників.

Пріоритетними видами діяльності на території СЕЗ є: виробництво побутових електричних приладів, продуктів хімічної промисловості, гумових і пластмасових виробів, машин і обладнання, електророзподільної і контрольної апаратури, електродвигунів, генераторів, трансформаторів та інше.

***

Повідомляємо, що регіональним представництвом АТ «НК KazakhInvest» в Костанайській області Республіки Казахстан підготовлені т.зв. «Нішеві проекти», що вимагають залучення інвестицій (додаються). Вважаємо, що участь українських підприємців в реалізації даних інвестиційних проектів на території Республіки Казахстан дозволить розширити казахстансько-українське торгово-економічне співробітництво, а також вивести українську продукцію не тільки в Казахстан, а й на всю територію Центральної Азії, країн ЄАЕС, Китаю та Ірану.

***

Казахська компанія ТОВ «Сариарка-Energy» зацікавлена у співробітництві з українськими партнерами, зокрема з метою отримання комерційних пропозицій з переліком обладнання та устаткування для гірничо-рудної промисловості. Компанія націлена плідно співпрацювати  та в подальшому налагоджувати партнерські стосунки у даному сегменті. 

***

Казахська компанія ТОВ «АС САТ» поширює власну комерційну пропозицію та доводить до відома, що зацікавлена в налагодженні комерційних зв’язків з українськими постачальниками сільгосппродукції, а саме: фуражна (кормова) кукурудза, пшениця, ячмінь, з об’ємами постачання 20-25 тис.т на місяць.

КИРГИЗТАНН

Підприємство було утворено в 1956 році як завод «Фізичних приладів». У 1975 році підприємство перейменовано в «Приладобудівний завод імені 50-річчя Киргизької РСР».

У 1993 році «Приладобудівний завод імені 50-річчя Киргизької РСР» перетворено на Відкрите Акціонерне Товариство «Транснаціональна корпорація «Дастан». Основним видом діяльності ВАТ «ТПК «Дастан» є:

 • розробка, виробництво і реалізація систем військово-морського обладнання, торпедно-технічних засобів;
 • виробництво медичного обладнання - медичні центрифуги, ігловідсікач, плазмоекстрактор;
 • виробництво споживчих товарів, включаючи електричні господарські прилади, нагрівальні прилади і інші товари промислового і технічного призначення.

Всі виробничі ділянки заводу забезпечені водопостачанням, подачею повітря високого тиску. Для проведення випробувань спецтехніки є випробувальна лабораторія. Промисловий майданчик полігону ВАТ «Улан», в основному, використовується з підготовки та безпосереднього проведення випробування торпедного зброї.

За роки існування було розроблено і виготовлено понад п'ятнадцяти моделей лабораторних медичних центрифуг. Всі моделі були розроблені фахівцями підприємства.

Поряд зі стратегічною продукцією підприємство випускає товари народного споживання. Колектив фахівців, зайнятих виробництвом товарів народного споживання, успішно освоїв виробництво посуду з харчового алюмінію (манти-казан, соковарка, каструля для приготування їжі), опор колісних для меблів, кухонне приладдя.

ВАТ «ТНК «Дастан» має ліцензію на виробництво будівельно-монтажних робіт, що включають в себе всі роботи, пов'язані зі зведенням або реконструкцією будівель і споруд, або їх капітальним ремонтом. Підприємство виконує всі види проектно-кошторисних розрахунків на будівництво виробничих і невиробничих об'єктів; виробництвом дерев'яних конструкцій і виробів з МДФ, ЛДСП.

Підприємство виготовляє обладнання для виробництва полімерних виробів; червячні преси різної продуктивності; обладнання для геофізичних досліджень і гірничорудного виробництва; обладнання для електростанцій; нестандартне промислове обладнання; атракціони для дитячих парків, а так само різні металовироби і металоконструкції для інших видів виробничої діяльності.

Код ТН ЗЕД:

 • продукція спеціального призначення – 9306909000;
 • лабораторні медичні центрифуги – 8421192001;
 • ТНП: примус туристичний -7321120000;
 • манти-казан – 7616999000.
КИРГИЗІЯ

Киргизька компанія ТОВ «Бай Елім Компані» одна з найбільших постачальників продуктів харчування в Киргизстані має намір налагодити співробітництво щодо постачання  української продукції на ринок Киргизстану.

МОЛДОВА

ТОВ «Полі Інженеринг» було засновано в серпні 2014 р. Один цех є заготівельно-складським, інший – основним складальним цехом.

Електропостачання підприємства здійснюється від ТП-549, розташованої на території ВАТ «Енергоресурс» з дворазовим запасом споживаної потужності. Потреби підприємства в стислому повітрі забезпечує компресор.

Технічне водопостачання здійснюється від артезіанської свердловини, що знаходиться на балансі ВАТ «Енергоресурс». Питна вода завозиться в ПЕТ ємностях.

ТАДЖИКІСТАН

Комерційна пропозиція, що надійшла від підприємців Республіки Таджикистан за результатами робочої поїздки до Хатлонської області 31 січня ц.р., стосовно зацікавленості у налагодженні співробітництва у сфері виробництва молочних продуктів.

Опираючись на наявний досвід ініціатора проекту в області виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, планується закупити лінію і налагодити виробництво молочних продуктів для реалізації проекту.

ТУРКМЕНІСТАН

Державна товарно-сировинна біржа Туркменістану має пропозицію[ щодо поставок:

 • авіаційний керосин марки «ТС-1»Туркменбашинський комплекс нафтопереробних заводів (ТКНПЗ); за формулою ціни «Platts» FOB «Italy», ряд «Jet», премія (+) 10 дол. США за тону, нижня межа 350 дол., кількість – 10 000 т, умови оплати – передоплата, умови поставки FCA, пункт – Канарське підприємство із зберігання та відвантаження нафтопродуктів;
 • дизельне пальне гідроочищене виробництва ТКНПЗ за формулою ціни «Platts» FOB «Italy», ряд «ULSD lOppm», знижка 75 дол. США за тону, нижня межа 330 дол. США (заявка 525611), кількість -15 000 т, умови оплати – передоплата, умови поставки FOB, пункт – міжнародний морський порт Туркменбаші;
 • зріджений газ за формулою ціни «Platts» FOB «ArabGulf», Propane 20% плюс Buttane 80%, знижка 184 дол. США за тону, нижня межа 260 дол. СИТА (заявка 528020), кількість – 30 000 т, умови оплати – передоплата, умови поставки FCA, пункт – Туркменбашинський комплекс нафтопереробних заводів (ТКНПЗ).
УЗБЕКИСТАН

Приватно-виробниче об’єднання «ПГС» зацікавлене у встановленні контактів із українськими виробниками електротехнічного обладнання та комплектуючих, а здебільшого:

1.Екструдер, що призначений для видавлювання керамічних виробів.

2. Камерна піч з вертикальною загрузкою.

3. Прес для виготовлення керамічних втулок.

4. Трубка керамічна.

5. Втулка керамічна.

***

Компанія  «QEight» зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими постачальниками обладнання для формування (пресування) гумових деталей. Підприємство спеціалізується на внутрішній антикорозійній обробці труб і резервуарів та виготовленні гумових елементів.

Далеке зарубіжжя

АВСТРІЯ

Австрійська фірма «Озенум» - єдиний виробник порошкових ендо-, екто-, ерікоідних мікоризних препаратів в Європі.

За 15 років наукових спостережень вчені компанії переконалися, що мікориза вміє багато, але не все, і успіх симбіозу багато в чому залежить від правильного поєднання грибів з бактеріями, триходермами, гуміновими кислотами і мінералами.

Переваги застосування гриба багатогранні, і фірма виробляє препарати як для великих сільгоспвиробників (порошки), так і приватних землекористувачів (гранули). Універсальний препарат містить 320 тисяч спор на 1 кг препарату, а посушливих регіонів - 4 мільйони спор.

Продаючи препарати «Mykosoil» у вигляді порошку і гранул в багатьох країнах світу, компанія активно впроваджує філософіюзбереження нашої планети від шкідливих впливів людини, методи переходу до органічного землекористування без хімії.

Статистика застосування препаратів в Румунії.

Презентація компанії.

АЛЖИР

Алжирська компанія «MartinezSARL» бажає встановити ділові зв’язки з українськими імпортерами фініків, зокрема пропонує продукцію з регіону Біскра (північний схід Алжиру). Компанія має намір плідно співпрацювати та поширювати продукцію на території країн партнерів.

***

Повідомляємо, що Посольство України в АНДР отримало лист від алжирської компанії «NORMISO», в якому висловлюється прохання надати допомогу у встановленні ділових контактів з українськими виробниками приладів для контролю за зварювальними швами, які б могли функціонувати разом з приладами GAMMAMATS типу TSIта DELTA.

У свою чергу, ПУ в АНДР готове, у межах компетенції, надати необхідне сприяння.

***

Алжирська державна компанія «DIPROCHIM» зацікавлена у встановленні контактів з українськими виробниками діоксину титану.

***

Алжирська компанія «CAGEX» зацікавлена у співпраці із українськими партнерами. Компанія здійснює діяльність у сфері надання інформаційно- консультаційних та консалтингових послуг іноземним експортерам та інвесторам у питаннях, що стосуються юридичного статусу зареєстрованих  у Алжирі компаній, їх плато та кредитоспроможності, наявності боргових зобов’язань; а також консалтингових послуг, пов’язаних із гарантуванням та страхуванням банківських кредитів крім цього, компанія зацікавлена у підписанні партнерської угоди про співпрацю із українськими компаніями, які здійснюють діяльність у цій сфері.

ГРЕЦІЯ

Грецька консалтингова і торгова компанія «BALUCO S.A» була заснована у 2001 році. «BALUCO S.A» надає послуги з бункеровки суден з повним технічним супроводом. Реалізує мастильні матеріали для всіх типів двигунів суден. Компанія працює з такими постачальниками як RepsolTM, CepsaTM, TOTALTM, ChevronTM, PetrobrasTM.

«BALUCO S.A» має розгалужену систему бункерних баз по світу, що дозволяє успішно підтримувати швидкі потреби флоту.

Нікос Рініотіс - директор грецької провідної компанії - виявив інтерес щодо співпраці з українськими компаніями у сфері суднобудування, судноремонту, логістичних послуг, постачання мастильних матеріалів, навчання особового складу суден.

ДАНІЯ

Датська компанія «A.H. Riise Spirits», що є найбільшим виробником алкогольних напоїв у Скандинавських країнах, шукає партнерів (агентів або дистриб'юторів) в Україні.

Компанія виготовляє і продає ром, джин, настоянки. Підприємство є власником багатьох відомих і престижних брендів алкогольних напоїв. В асортимент входять такі, як: A.H. Riise Rum, Tranquebar Gin, Kronborg Akvavit Santos Dumont Rum.

Компанія працює на багатьох європейських ринках (Данія, Норвегія, Великобританія, Німеччина, Бельгія, Франція, Австрія та інші) та шукає нових партнерів для співробітництва.

ЕСТОНІЯ

Естонська компанія «Countrywide Tradezone», місто Таллінн, здійснює ж/д та авто поставки СПБТ (суміші пропану-бутану технічної) виробництва Мозирського НПЗ, Республіка Білорусь. Компанія пропонує розглянути можливість співпраці на взаємовигідних умовах

***

В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при М3С України повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Естонській Республіці, керівництво новоствореного в Естонії технопарку «BalticSeaIndustrialHub» повідомило про зацікавленість у співпраці з українськими діловими колами.

***

3а отриманою інформацією, технопарк «BalticSeaIndustrialHub» має всю інфраструктуру, потрібну для побудови та розвитку бізнесу в Естонії.

ЄГИПЕТ

Повідомляємо, що ПУ в АРЄ отримано лист від єгипетської компанії «ManaratSinaaimportexport», яка зацікавлена в імпорті 25000 т борошна українського виробництва.

Необхідні характеристики та стандарти для подальшого реекспорту до Судану (місто призначення Порт Судан):

 • Moisturecontent 13,5 % max
 • Totalash 0,75 kgmax
 • Totalacidity 0,15 % max
 • Fa y Acids 50 mg KOH/100g wheatflourmax
 • Proteincontent (N*5,7) on DM base 11,5 (min)
 • WetGluten (min) 27% forbread
 • Fallingnumber (min) 250 forbread
 • Sedimentsontest (min) 20 ml
 • Mycotoxins (max) 15 PPB
 • Validityperiod – 9 monthsfromthedate of production.

***

Повідомляємо, що Посольство України в АРЄ отримало лист від єгипетської компанії «ТНЕ EGYPTIAN INSTITUTE FOR GENERAL SUPPLIES AND IMPORT», що зацікавлена у встановленні бізнес-контактів з українськими експортерами брухту чорних металів (залізничні колії).

ЗАМБІЯ

Замбійська компанія, що займається закупівлями зернових товарів у багатьох країнах світу, на даний час має намір створити закупку 12000 метричних тонн соняшнику з високим вмістом олії для дроблення та виробництва олії.

Основною вимогою компанії є відправлення соняшнику, яке має бути здійснене до Порт-Келімані в Мозамбіку. Підприємство прагне налагодити зв'язки між експортуючими торговими компаніями України, які за основним напрямом займаються експортом зернових агро-продуктів по всьому світу.

ІНДІЯ

За інформацією, наданою Посольством України в Республіці Індія, повідомляємо, що Міністерство мікро-малих та середніх підприємств Індії розпочало підготовку до проведення Третьої Міжнародної конференції малих та середніх підприємств, яка має відбутися 15-17 квітня 2020 року у Нью- Делі.

Метою конференції є розширення міжнародної торгівлі та промислової кооперації з метою залучення новітніх технологій, які мають бути використані індійськими МСП з метою підвищення власної виробничої спроможності.

Організатори пропонують закордонним учасникам безкоштовну виставкову площу та час для виступів на конференції.

ІРАН

Компанiя «Тосан» («Tosan») є виробником продукції для систем реанімації новонароджених згiдно з міжнародними стандартами i ця продукція включає системи реанімації новонароджених, інкубатори для передчасно народжених дітей, засоби домашньої фототерапії, інтенсивної фототерапії, дитячі ліжка, кисневі намети для передчасно народжених дітей i тримачі (фіксатори) голови новонародженого. Зазначена продукція поставляється компанією «Тосан» на ринки різних країн, у тому числі, Німеччини, Росії, Туреччини, Лівану, Іpaкy, Марокко, Лівії, Ємену, ОАЕ та Індонезії, i вищезгадана компанія повідомила про готовність забезпечувати потреби лікарень, медичних закладів, та підприємств України, які функціонують у даній сфері.

ІРАК

На прохання управління з питань туризму Міністерства Культури, Туризму і Старожитностей Республіки Ірак, термін дії режиму затримки оформлення дозвільної документації для туристичних компаній та компаній-туроператорів продовжено до 01.03.2020 року, щоб надати іракським туристичним компаніям достатні можливості для залучення туристів з арабських та іноземних країн.

КАНАДА

Канадська компанія «Showers and More» (м.Онтаріо) зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками фотопаперу. Підприємство прагне встановити та налагодити плідну партнерську роботу, заради розповсюдження продукції даного сегменту на території країн партнерів.

***

Канадський імпортер шукає постачальників яблук з сертифікатом Good Agricultural Practices (GAP) або Good Handling Practices (GHP).

КУВЕЙТ

Компанія «Q Eight»зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими постачальниками обладнання для формування (пресування) гумових деталей.Підприємствоспеціалізується на внутрішній антикорозійній обробці труб і резервуарів та виготовленні гумових елементів.

ЛИТВА

Компанія - член Торгово-промислової палати у м. Шяуляй (Литва) виробляє світильники та інші OEM-продукти та шукає можливих постачальників.

Компанія-виробник світильників та іншої OEM-продукції шукає можливих постачальників:

1. Скляних виробів для абажурів світильників:

 • з прозорого і кольорового скла;
 • виробів з простого і пресованого скла;
 • виробів ручної та машинної формовки;
 • стандартного асортименту постачальника, а також індивідуальні рішення;
 • від 10000 шт. кожної моделі щорічно.
 • 2. Декоративних бетонних виробів для світильників:
 • стандартного асортименту постачальника, а також індивідуальні
 • рішення;
 • від 10000 шт. кожної моделі щорічно.
 • 3. Керамічних виробів для основ світильників:
 • стандартного асортименту постачальника, а також індивідуальні
 • рішення;
 • від 10000 шт. кожної моделі щорічно.

4. Виробів з каменю для основ світильників:

 • стандартного асортименту постачальника, а також індивідуальні рішення.

***

Литовська компанія «Lautoma» разом з голландськими партнерами шукає українські компанії з обробки металу, що мають змогу виробляти сільськогосподарську техніку, а здебільшого розподільники корму. Вироблена техніка буде експортуватися в країни Європейського Союзу.

 ***

Компанія «Salinta» шукає виробників пластика HDPE, LDPE, PP, PS, HIPS, ABS, POM, PC, PA, TPE, TP, PVC (rawmaterials). Підприємство прагне налагодити партнерські стосунки з метою подальшого розповсюдження товарів даного сегменту на територіях країн партнерів.

 ***

Литовська компанія «Apvalūsmedžiogaminiai» виробляє березові дюбелі для меблів.  Компанія є другим за величиною виробником дерев'яних дюбелів в світі.  За один місяць вони можуть виробляти 300.000.000 штук дюбелів, та співпрацюють з такою компанією, як IKEA

Установа зацікавлена у пошуку українських партнерів, що виробляють кухонні меблі, а також  меблі для ванних кімнат, виробників ящиків.

 ***

«Grūdoteka» – це компанія, що торгує соєвим шротом, білковими добавками для сільського господарства, шукає партнерів в Україні. Компанію також цікавлять виробники кормових дріжджів, які литовська компанія могла б закуповувати у українських партнерів.

 ***

Литовська компанія «Biovela» розглядає можливість покупки комбінату / заводу по переробці м'яса в Україні.

 ***

«Polūtis» – це компанія, яка виробляє водонепроникне взуття для дітей та дорослих. Підприємство працює з такими брендами як Marks & Spencer, HugoBoss, TommyHilfiger та інші, а також перебуває у пошуку дистриб'юторів взуття.

 ***

Литовська компанія «AJV grupė» шукає постачальників жиру. Компанія готова закуповувати цю продукцію. Обов'язкова умова – продукція повина бути сертифікована за стандартами Європейського Союзу.

МАЛАЙЗІЯ

Малайзійська компанія«OregaCorporationSdnBhd» зацікавлена у налагодженніспівробітництва зукраїнськимивиробниками та експортерамимаїсу, соняшникової, ріпаковоїта інших видіволії. Компанія готова до плідної співпраці та налагодження довгострокових ділових стосунків між партнерами.

***

Малазійська компанія«FIG EmpireSdnBhd», зацікавлена у налагодженні співробітництва з українськими виробниками сечовини.Підприємство має намір налагодити взаємовідносини та встановити режим плідного співробітництва з зацікавленими підприємствами.

НІГЕРІЯ

Нігерійська компанія «Lubcon Limited» здійснює пошук потенційних партнерів в Україні з метою налагодження співробітництва з українськими підприємствами. Компанія «Lubcon Limited» зацікавлена у встановленні ділових контактів з вітчизняними компаніями, які пов’язані з сектором роздрібної торгівлі та можуть бути зацікавлені у побудові заводу з переробки горіхів кеш’ю в Нігерії.

НІМЕЧЧИНА

Німецька компанія «HEIMERLE + MEULE GmbH»,  заснована у 1845р. у м. Пфорцхайм (земля Баден-Вюртемберг), з початку свого існування займається виготовленням виробів та напівфабрикатів із золота та срібла, а саме прикрас та напівфабрикатів для них, хімічних солей та розчинів, гальванічних покриттів, виробів та напівфабрикатів для зубопротезування, трубок для виготовлення каблучок, заготовок для кулонів тощо.

Компанією «HEIMERLE + MEULE GmbH» також була розроблена безвідходна технологія утилізації відходів цінних металів, яка дозволяє повертати у промисловість вторинні дорогоцінні метали.

З 2014р. компанія займається ще й утилізацією промислових відходів, що містять метали платинової групи, зокрема відходів радіоелектроніки, хімічної та нафтохімічної галузей, фармацевтики, золотодобувної промисловості та багатьох інших.

Компанія «HEIMERLE + MEULE GmbH» зацікавлена у встановленні контактів з відповідними підприємствами в Україні з метою можливого взаємовигідного співробітництва.

***

Компанія «TIR Logistik» була створена 18 років назад з відкриттям невеликого складу для зберігання і оформлення вантажів, замовлення проходять через Європу і СНД. Новий митний склад компанії був побудований в кінці 2005 року і успішно прийнятий в експлуатацію 12 січня 2006 року, що дозволило значно оптимізувати складські роботи, запропонувати клієнтам ще більш високий рівень послуг, що надаються.

Склади TIR Logistik розташовані в м. Магдебург (між Ганновером і Берліном) безпосередньо біля автобану А2, який з'єднує західну і східну Європу. Крім загальної площі в 2.500 м2, компанія має в своєму розпорядженні додатково 200 м2 з температурним режимом. 

ПАКИСТАН

Пакистанська компанія «OctraxGlobalCompany», яка експортує халяльне м'ясо, сухі фрукти та овочі, а також морську рибу, шукає потенційних імпортерів серед українських підприємств для налагодження співробітництва.

Компаніям, що зацікавлені налагодити співпрацю, радимо звертатися на сайт компанії користуючись посиланням: https://octraxglobal.com

ПАР

У рамках механізму РЕІ при МЗС України повідомляємо про отриману від Посольства України в Південно-Африканській Республіці інформацію про зацікавленість компанії з ПАР «TPK Greens (Pty) Ltd» у співпраці з українськими постачальниками сільськогосподарської продукції. 

ПАНАМА

Представник торгової мережі продуктових магазинів в Республіці Панама має актуальну пропозицію щодо придбання в Україні продуктів харчування, а саме:

 1. пшеничне борошно середньої якості, для виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів;
 2. соняшникову рафіновану олію фасовану в пляшки ПЕТ;
 3. макарони та спагеті;
 4. сухі сніданки (мюслі, граноли, каші, пластівці);
 5. різні крупи;
 6. вершкове масло, сухе та згущене молоко;
 7. яєчний порошок;
 8. волоські горіхи;
 9. мед;
 10. м’ясні консерви;
 11. галети, різне печиво;
 12. спиртні напої;

Кількість: по одному 40 футовому контейнеру кожного з видів,або він може бути суміжний з декількома найменуваннями. Поставка харчових продуктів на умовах FОB або CIF порт PanamáInternational Terminal (PSA).Оплата: акредитив одного з іспанських банків.

Підприємець просить надіслати: ціну в $ USA за 1 тонну продукту, його фізико-хімічні характеристики, вагу коробки, їх кількість в контейнері, вага контейнеру також чи може бути надрукована назва замовника на упаковці.

РУМУНІЯ

«InvestCluj» - єдиний універсальний магазин для іноземних компаній, які хочуть бути присутніми в Клужі або Трансільванії.

Завдяки команді з 8 експертів та розгалуженій мережі інституційних партнерів та постачальників послуг, вона втручається як на стадії розробки перспектив роботи в регіоні (так і після того, як їхнє рішення було прийнято, супроводжуючи їх у проектах (http://clujconsulting.ro/what-we-do/after/).

Однією з переваг, які вона надає компаніям, що користуються їх послугами, є те, що в їх місті в Клужі є як робочі приміщення, так і конференц-зали, а також служби підтримки бізнесу. Таким чином, це значно скорочує час, який компанії витрачають, збираючи ресурси та інформацію, необхідну для початку роботи.

Презентація.

***

Румунська компанія «CabotTransferPricing»

«CabotTransferPricing» - одна з перших компаній в Румунії, що надає спеціалізовані послуги з трансфертного ціноутворення. Починаючи з 2012 року, наша компанія надала допомогу більш ніж 200 компаніям з різних питань трансфертного ціноутворення від підготовки файлу ТП, спеціальних тренінгів з трансфертного ціноутворення до допомоги під час податкових перевірок, підтримки під час процедури взаємної угоди з метою уникнення подвійногооподаткування та підтримки судового розгляду різних перевірок трансфертного ціноутворення.

***

 Компанія «BENCOMPSRL» займається виробництвом та реалізацією будівельних та столярних виробів та прагне знайти нових партнерів для збільшення об’ємів продажу та надання власних послуг на території краї партнерів.

***

«BRAICONFSA» −це компанія, основний напрям діяльності якої полягає у виробництві одягу та нижньої білизни. Зацікавлені в нових партнерських відносинах з потенційними замовниками, зацікавленими у виробництві одягу. Підприємство, також, прагне знайти зовнішніх партнерів для налагодження партнерських стосунків та подальшого розповсюдження товарів під маркою «Braiconf».

***

Компанія «COMELFSA» займається виробництвом двигунів та турбін, обладнанням для виробництва енергії, а також запчастин до машин. Підприємство має сертифікати: ISO 9001: 2015; ISO 140001: 2015; ISO 45001: 2018; EN 1090-2; 3; EN 1085-2; OMCAS – військова сертифікація AQAP2110; «COMELF SA». Компанія зацікавлена співпрацювати з компаніями, що займаються виробництвом механічно зварених деталей у сферах:

- вироблення електроенергії з газотурбінними електростанціями, вітроелектростанціями та гідроелектростанціями;

- комплектуючі для землерийної та будівельної техніки: шасі екскаватора, комплектація дробарок.

***

«CONPET S.A.» надає спеціалізовані послуги з транспортування нафти нафтопроводами та залізницею, забезпечуючи постачання нафтопродуктів, нафтопереробні заводи з вітчизняною та імпортованою сирою нафтою та похідними.

Компанія має мережу трубопроводів на 3800 км, яка охоплює 24 румунські повіти. Транспортні операції контролюється з центральної диспетчеризації.

***

«COSELI S.A Business Corporation» – це сімейна компанія приватного капіталу, створена в 1990 році в м. Ясі, Румунія. Напрямок харчових продуктів – це основна сфера діяльності, заснована на виробництві ароматизаторів, есенцій, барвників, ванільного цукру, кремових та пудингових порошків для домашнього та промислового використання в кондитерських виробах, більше 100 ароматів, розроблених для безалкогольних та алкогольних напоїв.

***

«Dexion» – це провідний постачальник промислових стелажів, спеціально розроблених та спроектованих для підприємств. Продукція представлена від інноваційних технологій стелажів до рішень для зберігання архівів. У нас є багаторічний досвід, який ми використовуємо у співпраці з нашими клієнтами, щоб забезпечити найкраще надання послуг.

Компанія постачає більше, ніж просто продукцію, і може надати повний пакет послуг, включаючи консультації, планування та технічне обслуговування.

***

Підприємство «DOLY-COMDISTRIBUTIESRL» займається забоєм, переробкою, консервуванням, пакуванням м'яса, ВРХ, ДРХ, коней, свиней.

Власне виробництво напівфабрикатів із свинини, яловичини та овечого м’яса, дає можливість налагоджувати партнерські зв’язки та гідно представляти власну продукцію на території країн партнерів.

***

Компанія «HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL» заснована в 2012 році, і складається з 240 осіб, «HTSS» надає послуги з бізнес-аналізу; розробки програмного забезпечення;  ІТ-К консалтингу; технічного обслуговування та підтримки ІТ, так і комунікаційного обладнання; продажу інформаційного та комунікаційного обладнання.

Програмні рішення та послуги, запропоновані «HTSS», реалізуються в компаніях Румунії, Болгарії, Франції, Німеччини, Польщі, Угорщини, Словаччини. Комплекс програмних рішень створений таким чином, що вони можуть бути легко реалізовані в новій системі або при заміні існуючого ІТ-рішення шляхом переходу до «DataKlas» який імпортує існуючі дані, налаштовуючи конкретні програми функціонування за потребою.

***

«HOLLEMAN» – один з лідерів транспортування у Румунії та Східній Європі, великої кількості товарів різних напрямів, таких як: енергетичне обладнання, бензин та газ, вітрогенератори, металеві конструкції тощо.

***

Науково-дослідна діяльність «ІМNР» орієнтована на задоволення потреб МСП, щодо вирішення: промислового обладнання, медичних виробів; оборонної безпеки; зберігання енергії, металургійної та неорганічної промисловості. Основні напрямки діяльності «ІМNР» в галузі досліджень та розробок:

 • технології передових матеріалів на основі металів та їх сполук;
 • нові хімічні процеси для сировини та вторинних матеріалів: солюбілізація автоклавів у контрольованій атмосфері;
 • м'які хімічні методи синтезу сучасних нано-матеріалів (оксиди, композити, гібриди): гідротермальний / матеріали високого тиску, сушіння розпиленням, інкапсуляція;
 • нові технології капіталізації сучасних матеріалів: тонкоплівкові покриття та осадження (EB-PVD); електроосадження в водні розчини та розплавлені солі; гідротермальне-електрохімічне осадження з он-лайн моніторингом через «RAMAN».

***

«ICMET» є державним Національним інститутом електротехнічної інженерії з розвитку та випробувань. В даний час діяльність ICMET проходить у багатьох напрямках: тестування та сертифікація електричних мереж низької, середньої та високої напруги обладнання; випробування на електромагнітну сумісність та калібрування; електробезпека; науково-дослідні розробки в галузі якість відновлюваної енергії та електроенергії; моніторинг та діагностика електроенергетичного обладнання; вимірювання на місці та діагностика силових трансформаторів; нетрадиційне обладнання та технології; спеціальне електромеханічне, пневматичне та гідравлічне обладнання; наукові розробки в галузі установок, що обмежують зважування та навантаження; виконання моделей, прототипів та обладнання невеликих серій, отримані в результаті досліджень, досліджень та діяльність зі стандартизації в галузі компетенції; технологічна передача власних результатів досліджень, надання консультацій та послуги технічної допомоги, аудити та аналізи електроенергії, міжнародне наукове співробітництво.

***

«MA.RA Logistics Quality» – відомий експедитор на ринку одягу та індустрії моди. Це пов'язано в основному, що мережа з глобальним покриттям, з якою вони співпрацюють, є частиною італійської групи Albini & Pitigliani, що дозволяє діловим клієнтам перевозити товари будь-куди. Маючи досвід роботи в галузі понад 20 років, компанія забезпечує імпорт та експорт суходолом, морем та повітрям.

Послуги можна поділити наступним чином:

 • Лінії дорожнього руху безпосередньо з щоденними відправленнями з кількох напрямків Європи та Румунії.
 • Дорожня група LTL
 • Доставка контейнерів (повне завантаження контейнерів FCL та LCL).
 • Авіаційний та експрес-режим.
 • Складування, обробка, збирання та упаковка.
 • Перевезення товарів загального користування, текстилю, аксесуарів тощо.
 • Допомога в митному оформленні.

***

 «Printmasters» –це швидко зростаюча голландська компанія, що базується в Румунії, яка спеціалізується на декоруванні та поліграфії рекламної продукції.

Друкарські майстри працюють на європейському ринку з 2008 року та надають послуги з видатною якістю та необмеженістю послуг з доданою вартістю для клієнтів по всій Європі.

***

 «Mocanu si Asociatii» – компанія з повним набором послуг, яка надає юридичну допомогу, консультаційні та представницькі послуги в усіх сферах бізнесу: вирішення спорів та арбітражів (національний та міжнародний), цивільне право, фіскальне та адміністративне, контракти (включаючи міжнародні договори), європейські фонди, навколишнє середовище, приватизація, злиття та придбання, енергетика та природні ресурси, корпоративні, державні закупівлі, конкуренція, інтелектуальна власність та засоби масової інформації, нерухомість, неплатоспроможність, інфраструктура та концесії, транспорт, ринки капіталу, страхування.

***

 «UTI Servicii si Mentenanta» –румунська компанія, заснована в 2004 році, спеціалізується на розробці та впровадженні високотехнологічної безпеки, ІТС та рішення протипожежного захисту для портових операторів, транспортних органів та критичної інфраструктури. Компанія має солідний досвід у наданні консультацій, щодо правильних рішень для мінімізації ризиків для будь-якого сайту та збільшення рентабельності.

САУДІВСЬКА АРАВІЯ

Інформуємо, що до Торгово-промислової палати України надійшов лист від Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія, в якому повідомляється про зацікавленість саудівської компанії «Dimos» у співпраці з українськими компаніями-виробниками меблів для дому.

Компанія «Dimos» займається реалізацією сучасних меблів для дому вже більше 15 років.

РЕСПУБЛІКА СЕНЕГАЛ

З метою активізації торгівельно-економічного співробітництва, між Україною та Сенегалом у 2020 році,  виник намір українських виробників здійснити у 2020 році візити до РеспублікиСенегал.

А також є можливість взяти участь у реалізації економічного проєкту, до напрямів яких входять: Великий проєкт із санітарії та водопостачання; проєкт із забезпечення продуктами харчування; з відновлення парку вантажних автомобілів; передача комунікаційних технологій; проєкт «Електронний чіп» для худоби; управління рибними ресурсами.

СЕРБІЯ

Є чудова можливість налагодження стосунків з бізнес партнером - сербською компанією «VisHealth». Компанія займається зовнішньою торгівлею, включаючи дистрибуцію японського бренду «IonicKiss». Вони отримали право ексклюзивного розповсюдження для всієї Європи.

«IonicKiss» – гігієнічні засоби для порожнини рота (в основному зубні щітки за спеціальною іонною технологією).

Компанії потрібні бізнес партнери в Україні, для вдалого подальшого експортування власної продукції. Зокрема, їм потрібні дистриб'ютори в галузі органічної гігієни або подібних галузей.

ТУРЕЧЧИНА

Турецька компанія «Gunes Metalurji Ve Kimya Tic Ltd Sti» спеціалізується на експортно-імпорних операціях із нафтохімічними та металургійними товарами. Компанія висловлює зацікавленість у розширенні ринків збуту, зокрема постачанні до України полімерних матеріалів іранського виробництва.

УГОРЩІНА

Короткий огляд про діяльність угорської компанії ТОВ «Трансфер-Р», зайнятої в сфері логістики.

ТОВ «Трансфер-Р» було засновано в 1990 році на угорсько-українсько-словацькому кордоні, щоб вирішити проблему відмінностей в залізничних коліях між країнами СНД і Європою з точки зору товарного обороту і відкрити ворота для безперебійної торговельної діяльності.

Основні види діяльності:

 • перекачування скрапленого газу;
 • перевалка, обробка та зберігання товарів (громадські та митні склади);
 • зовнішньоторговельні брокерські послуги;
 • автомобільні та залізничні перевезення;
 • митне оформлення.
ЧЕХІЯ

АТ «Чеський експортний банк» (ЧЕБ) – спеціалізована банківська установа, що прямо та опосередковано знаходиться у державній власності.

Заснований у 1995 р, є однією з опор урядової системи експортної політики. Завдання ЧЕБ – підтримувати чеський експорт і популярність Чеської Республіки як сталого міжнародного експортера і, таким чином, сприяти загальній конкурентоспроможності чеської продукції у світі. ЧЕБ зосереджений на фінансових послугах, що відносяться до експорту. ЧЕБ має багаторічний досвід фінансування великих експортних операцій.

***

АТ «ШКОДА ІС» – це чеська компанія, основні напрями діяльності це:

 • консультування;
 • конструювання;
 • виробництво;
 • поставка;
 • технічне обслуговування та онлайн-підтримка;
 • проєктування, виробництво та обслуговування для атомних електростанцій (АЕС);
 • виробництво АЕС на водно-водяних реакторах – приводів керуючих стрижнів, натяжних пристроїв, герметичних кабельних проходок, каналів вимірювання потоку нейтронного випромінювання, стелажів для зберігання відпрацьованого палива та бочок для транспортування і зберігання.
 • обслуговування АЕС – системи управління відключеннями, збільшення терміну експлуатації, технічне обслуговування, ремонт, технічний огляд при експлуатації, нагляд, випробування.

***

Чеська компанія АТ «Комексим Груп» головним чином спеціалізується на поставках феросплавів і кольорових металів для ливарних заводів, сталеплавильної та металургійної промисловості по всьому світу.

***

ТОВ «Нескан» – це компанія, що спеціалізується у таких галузях як машинобудування; технічні консультації та торгівля верстатами, і має намір знайти нових партнерів та збільшити горизонти надання послуг у даній сфері діяльності.

***

Компанія «РСФ Електронік», займається виробництвом кабельних систем для широкого спектру застосування (машинобудування та електронна промисловість) і високоточної обробки на верстатах з ЧПУ (токарні та фрезерні верстати).

Розробка і продаж здійснюються в Тарсдорфі, Австрія, - в штаб-квартирі материнської компанії RSF Elektronic Ges. M.b.H. Виробництво здійснюється в Чеській Республіці в Стршибрі. Компанія має намір знайти нових партнерів та збільшити горизонт надання послуг у даній сфері діяльності.

***

ТОВ «ЕКОТЕХНІК Чех» заснована в 1990 р. Компанія забезпечує послуги EPC і підтримку для житлових, комерційних і комунальних фотоелектричних електростанцій, маючи великий міжнародний досвід у регіоні Центральної та Східної Європи, велику кількість рекомендацій.

Загалом в усіх представництвах компанії працює 180 співробітників. Штаб-квартира знаходиться в Празі, Чеська Республіка. Представництва - в Україні, Угорщині, Румунії, Словаччині та Індії.

Компанія «Екотехнік» обрана генеральним підрядником по проєктам фотоелектричних електростанцій в Україні, фінансуються ЄБРР (Європейським банком реконструкції та розвитку), «Укрексімбанком», «Укргазбанком», «Експобанком», «ЧСОБ», «Кей-Бі-Сі», «КБ»,«Сосьєте Женераль»,«Ерсте»,«ЧС» та іншими європейськими банками.

***

Чеська компанія АТ «Аеро Водоходи Аероспейс» представляє літак нового покоління L-39NG для базової та експертної підготовки військових льотчиків. Компанія шукає потенційних покупців та партнерів.

***

ТОВ «ЦЗ Гермекс» це молода компанія, яка швидко розвивається на чеському ринку. Компанія почала поступово накопичувати досвід і розширювати свою діяльність в галузі проєктування, конструювання, аж до поставки технологій для виробничих підрозділів, консультування та ноу-хау в галузі хімії, машинобудування, харчової промисловості та складської логістики.

***

ТОВ «Чеський центр протонної терапії» є престижним і всесвітньо відомим центром лікування раку. Місія компанії полягає не тільки в тому, щоб лікувати рак одним з найбільш багатообіцяючих методів XXI століття - протонною терапією, але, перш за все, надавати клієнтам послуги світового рівня.

У компанії є спеціалізоване робоче місце, оснащене сучасними технологіями лікування та діагностики раку. Спектр лікування – широкий, це: простата, грудна клітина, злоякісні лімфоми, пухлини голови та шиї, центральної нервової системи, травного тракту, печінки та легенів. Також лікуються і діти.

***

«ВАРИ ГАРДЕН МАШИНЕРИ» компанія представляє власну продукцію до якої входить

 • двоколісний мінітрактор «VARI GLOBAL» з численним приладдям: плуги, культиватори і ґрунтові фрези, картопле-окучувачі, картопле-сажалки, зубчасті борони, шлейф-борони, причепи-самоскиди, транспортери для обладнання та ін .;
 • двоколісні мінітрактори, які легко можуть перетворюватися з ротаційної косарки з апаратом барабанного типу в культиватор-розпушувач, снігоприбирач, щітковий підмітальник, або відвал снігоочисника;
 • культиватори / кущорізи з культиваторним ножом;
 • ротаційні косарки з апаратом барабанного типу;
 • газонокосарки, міні-трактори для стрижки трави на галявині, універсальні візки Raptor Huydro і MaX;
 • кущорізи, миючі машини; подрібнювачі і тріско-дробарки; дроворуби; машини для дров та пили по дереву.

***

«АГАДОС» – це чеська компанія, яка є найбільшим виробником причепів в Чеській Республіці і одним з найбільших виробників в Європі. Компанія є професіоналом в області їхнього виробництва і розробки. Своїм клієнтам пропонує, також, спеціальні рішення, які використовують охоронні підприємства та рятувальники по всьому світі.

Фірма має 120-ти річний досвід роботи в галузі машинобудування, виробництвом причепів займається з 1992 року. Пропонує продукцію з прогресивним дизайном і конструкторськими рішеннями завдяки наявності власного центру розробок. Володіє сертифікатом якості ISO 9001:2015 в категорії «розробка, виробництво, сервісні послуги». Має стандарт управління якістю для спецпроєктів AQAP. Причепи відрізняються надійністю та якістю виробництва. Гарантується доступність запчастин і сервісних послуг для раніше вироблених причепів.

***

«Техфлор» – це компанія, що працює в будівельному секторі. Займається виробництвом і продажом промислового покриття для підлоги.

Підприємство має намір знайти нових партнерів та клієнтів, заради збільшення обсягів продажу власної продукції.

***

АТ «Райффайзенбанк» надає в Чеській Республіці, з 1993 року, широкий спектр банківських послуг приватним та корпоративним клієнтам. Банк з самого початку робить акцент на конкретних потребах клієнтів в різних регіонах. Крім своєї бізнес-діяльності, банк відповідно до своєї 140-річної традиції, що носить ім'я Райффайзен, бере участь в ряді суспільно-корисних заходів, наприклад, що стосується культури, освіти або благодійних проєктів.

***

АТ «ВІТКОВІЦЕ ХЕВІ МАШИНЕРІ» займається виробництвом деталей для традиційної, гідро- та атомної енергетики, а також, для вітряних електростанцій. Виробництво деталей для суднобудівної промисловості, таких, як приводні вали, деталі керма і тому подібне. Виробництво обладнання для металургії та гірничодобувної промисловості.

***

«ЕГАП» – це державна кредитна страхова компанія зі спеціалізацією на політичних і комерційних ризиках, що ринково не страхуються та пов'язані з фінансуванням експорту товарів, послуг та інвестицій з Чеської Республіки. Політичні ризики, з точки зору учасників комерційної угоди, носять форс- мажорний характер.

Комерційні ризики пов'язані напряму з боржником і приймають форму неспроможності або відмови у виплаті дебіторської заборгованості. ЕГАП, перш за все страхує банківські кредити для фінансування експорту великого енергетичного, машинобудівного і технологічного обладнання, інвестиційних комплексів, транспортних конструкцій та інвестицій, особливо в країни, де політичне, економічне і правове середовище створює велику невизначеність і підвищує ризик не платежів з боку покупців.

***

«ЖДЯС» – компанія, яка вже майже 70 років є лідером чеського машинобудування. Виробляє обладнання для вільного кування і обробки металобрухту, виробничі лінії з гідравлічними і механічними пресами, обладнання для штампування, обладнання для правки матеріалів, лінії контролю та правки для обробки прутків, пилки для поділу прокатних заготовок, обладнання для прокатних станів, обладнання для гідравліки, електричної системи та системи управління, злитки від 500 до 20000 кг, поковки від 20 до 9000 кг, виливки від 200 до 50000 кг.

Спільний проект компаній ЖДЯС і P.F-Economy Consulting – це розробка і виробництво турбіни PROTUR, винайденої Мирославом Седлачеком. Основною перевагою безшумної турбіни PROTUR є її здатність ефективно генерувати електрику в водоймах з надзвичайно низьким напором і обсягом води, що протікає.

***

«PETERKA & PARTNERS» – це сучасна незалежна юридична компанія, що надає комплексні юридичні послуги в Центральній і Східній Європі за допомогою своїх дев'яти офісів в Чехії, Словаччині, Україні, Болгарії, Росії, Польщі, Румунії, Білорусі, Угорщини, а нещодавно також і в Хорватії. З більш ніж 150 юристами і податковими консультантами, вона представляє інтереси 2000 клієнтів, з яких близько 200 є світовими лідерами.

***

У Центральній Європі компанія «ICZ Group» є провідним розробником і постачальником програмних додатків, інфраструктури і безпеки інформаційних систем.

ICZ надає продукти і послуги для державного управління, охорони здоров'я, оборони, транспорту, фінансів, виробництва та логістики, телекомунікації та інших галузей.

Для вищезазначених секторів оборони та транспорту це в основному рішення для цивільної та військової авіації.

Штаб-квартира ICZ Group знаходиться в Празі, а окремі компанії розташовані в основному в Чехії та Словаччині. Тим не менш, компанія також працює в інших країнах, таких як Україна, Азербайджан і Казахстан, Близький і Далекий Схід, а також в окремих регіонах Африки.

***

«Превалент Інвестиційний Фонд SICAV»є чеським інвестиційним  фондом кваліфікованих інвесторів зі змінним статутним капіталом. Інвестиційна мета фонду – подальше зміцнення фондів акціонерів, засноване на інвестиціях в активи з більш високою очікуваною прибутковістю і відповідним ризиком, без галузевих або географічних обмежень, з особливим акцентом на область Азії, а також на Східну і Центральну Європу.

 

Фонд фокусується на інвестиціях в недооцінені активи або компанії в стадії росту для збільшення їх первісної вартості та подальшим продажом стратегічному інвесторові або розвитком до стадії виробництва.

***

ТОВ «ФЕРРИТ» – це компанія, що надає комплексні транспортні рішення, транспортування матеріалів і персоналу під час всіх видів гірських робіт – на вугільних, рудних і підземних спорудах для будівництва тунелів, метрополітенів або підземних колекторів.

Розробка і виробництво повного спектру гірських машин і устаткування, сертифікованих для використання в середовищі з небезпекою вибуху газів і вугільного пилу. Підвісні транспортні системи, наземний залізничний транспорт, машини і обладнання на гусеничному та колісному шасі.

Оптимізація управління логістикою і гірським транспортом, проекти під ключ, повна поставка обладнання для підземних шахт.

Компанія Ferrit є приватною чеською фірмою світового масштабу, яка була заснована в 1993 році. З торгової компанії вона перетворилася в виробничу компанію з власною базою розвитку. Найбільшу частку виробництва становить підвісна транспортна система, яка завоювала лідируючі позиції на світових ринках.

***

АТ «ЧехІнвест»це чеська організація, яка підтримує чеські компанії, що хочуть вбудуватися в ланцюги постачальників транснаціональних компаній.

За допомогою своїх послуг і програм організація підтримує розвиток чеських фірм, місцевих та іноземних інвесторів і розвиток бізнес-спільноти в цілому.

Послуги АТ «ЧехІнвест» – допомога під час реалізації інвестиційних проектів іноземних інвесторів, надання консультаційних послуг компаніям, які планують вихід на чеський ринок, допомога іноземним інвесторам, які вже працюють на ринку країни, надання послуг категорії After Care, управління базою даних по нерухомості підприємств, підтримка субпостачальників (управління базою даних за чеськими кампаніями - постачальниками), допомога при отриманні державної інвестиційної підтримки, допомога при налагодженні співпраці з органами держуправління

***

Компанія «ADUCID s.r.o.» пропонує безпечні, комфортні та доступні рішення для користувачів цифрових послуг. Фірма є розробником системи аутентифікації для сучасних інтернет-послуг. Йдеться про комплексну екосистему, де гарантована державою ідентичність користувачів на їх пристроях служить основою системи управління для державних і бізнес- структур. Двофазна аутентифікаційна система надає гарантії, що відповідають вимогам постанови EU eIDAS.

Зручне у використанні мобільне рішення ADUCID є якісним інструментом для уряду, який має намір впроваджувати цифрові послуги для громадян.

Компанія має добру репутацію як на чеському, так і на європейському ринку. Технології аутентизації фірми ADUCID є наріжним камінням масового розвитку персоналізованих електронних послуг в державному та комерційному секторах. Інфраструктура для функціонування системи електронних ідентичностей є ключовою як для роботи електронного уряду, так і для системи охорони здоров'я або системи smart cities.

***

Чесько-словацький «ČSOB» торговий банк пропонує комплексні банківські послуги, спрямовані на експортне фінансування з державною підтримкою та фінансування торгових операцій.

***

До Посольства України в Чеській Республіці надійшла комерційна пропозиція від чеської інвестиційної компанії «RSJ», яка зацікавлена у налагодженні співпраці з діловими партнерами в Україні для постачання технологічного обладнання чеських виробників та реалізації спільних проектів у сфері відновлювальної енергетики в Україні, зокрема, генерації теплової енергії з використанням біомаси, насамперед, відходів сільського господарства. У разі зацікавленості, рекомендували б звертатися безпосередньо до вищезазначеної компанії.

***

«ALTA» – одна з найважливіших інженерних груп Чехії. З 1991 року компанія спеціалізується на машинобудуванні, гірничій промисловості, металургії та енергетиці. Група ALTA має власні виробничі та проектні потужності в галузі верстатів та гірничих технологій для видобутку підземних і відкритих домен.

Компанія шукає партнерів у сфері металообробних машин, партнерів у галузі гірничодобувної промисловості та переробки руд, шлаків та сировини ; у сфері будівництва інфраструктури дорожнього та залізничного транспорту тощо.

***

Компанія «AltairSoftware» пропонує бізнес-стратегію, технологічну стратегію та стратегію діяльності на ринках Західної та Центральної Європи. AltairServices пропонує технологічний та управлінський консалтинг, орієнтується на «as-a-service» модель надання послуг. Сюди входить аутсорсинг бізнес-процесів, ІТ-сервіси, хмарні сервіси, керовані операції, служби безпеки та інфраструктури.

AltairDigital пропонує складні цифрові рішення на основі аналітичних та мобільних сервісів GPS, Galileo, Copernicus. Altair CUZAK концентрується на технологічних рішеннях, впровадженні, доставці, дослідженнях та розробках, включаючи свої технологічні лабораторії для розробки новітніх технологій.

Altair UA – пропонує сервіси з розробки бізнес-стратегій, технологічних стратегій та оперативних стратегій операцій на ринках Європи. Altair EG – пропонує сервіси з розробки бізнес-стратегій, технологічних стратегій та оперативних стратегій на ринках північної Африки. Компанія шукає нових клієнтів та місцевих партнерів переважно з державного сектору, які шукають ІТ-сервіси нового покоління. Основна увага приділяється оцифровці, нейронній мережі, автоматизації, складному управлінню документами та документообігом.

***

«Aluminiumcentrum» компанія пропонує матеріали з алюмінію, листи, бруски, плити, профілі, спеціальні авіаційні сплави, двосторонні вирізані панелі із захисною плівкою, ковані та литі блоки. Компанія також пропонує обробку на верстатах з ЧПУ та системою Water Jet. Одночасно пропонується другий напрямок сервісу – оптичний контроль якості в автомобільній промисловості для основних світових клієнтів – Bosch, Magna, Schaeffler, Hilite, Ford та багатьох інших.

Компанія у пошуку дистриб'юторів, клієнтів, партнерів для створення спільних підприємств, кооперацій, тощо.

***

Компанія «ANACON» пропонує незалежну консультацію, оптимізацію процесу анаеробного бродіння (anaerobic digestion – AD) та індивідуальні концепції перетворення ваших залишків та відходів, що можуть біологічно розкладатися (наприклад, від перегонки рому, відпрацьованого зерна пивоварів, сільського господарства, відходів бойні, стічних вод та інших залишків, що біологічно розкладаються, органічна фракція побутових відходів) на біогаз.

Підприємтсво також пропонує хімічний аналіз та постачання мікроелементів для ефективного виробництва біогазу, та знаходиться у пошуку постачальників заліза (III) –оксидгідрат, операторів біогазових установок та інвесторів в технології біогазу, інвесторів в інші відновлювані ресурси та поводження з відходами.

***

«APS» – альтернативна компанія з управління активами, яка фокусується на проблемному боргу, інвестиціях у нерухомість та на поверненнях боргів, займаючи чільне місце в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі. APS працює з кредитами за замовчуванням таким чином, щоб мінімізувати негативний вплив на загальну економіку, для чого банки та інші фінансові установи не мають ресурсів.

На початку весни 2019 року APS успішно вийшов на український ринок як відомий оператор портфоліо прострочених кредитів та інвестор. Компанія у пошуку плідної  співпраці з клієнтами між місцевими банками та іншим фінансовим сектором, наприклад страховими компаніями, лізинговими компаніями та ін.

***

«ARIETE» основний напрям діяльності компанії це виробництво, торгівля та надання  послуг у сфері нерухомості, управління та обслуговування майна, а також тестування, вимірювання, аналіз та контроль. Підприємство шукає співпрацю з рекрутерами кваліфікованого персоналу, партнерів для спільних підприємств, пропозиція житла для новоприбулих працівників до Чехії.

***

Фірма «BIOMACLtd.» – це сімейний бізнес, який займається 30 років розробкою, виготовленням, складанням та обслуговуванням технологій брикетування та гранулювання для виготовлення брикетів та пелет з екологічної деревини. Також, установа займається виробництвом та продажем екологічних брикетів та пелет на чеському та європейському ринку. В Україні вже 10 років -фірма BIOMAC проксі Україна зі штаб-квартирою в Ужгороді та спільна чесько-українська фірма BIOMAC BEREG TOV в м. Берегове. У Закарпатті побудували заводи з виробництва брикетів трьома лісозаготівельними компаніями. Підприємство шукає у західній Україні (райони Закарпаття, Івано-Франківськ, Львів, Волинь, Рівне) можливо навіть у районах центральної України, де шукають лісозаготівельні компанії, як-то пиляння, стружка деревини / фірми для паркету тощо), які цікавляться переробкою деревних відходів на екологічним паливом (брикети та пелети) за допомогою сучасної автоматичної технології та подачі цих видів палива в нашу мережу магазинів у Словаччині та Чехії.

***

«CzechExportBank» – спеціалізована, безпосередньо та опосередковано державна банківська установа. Створена в 1995 році, вона є одним із стовпів урядової системи проекспортної політики. «ЧЕБ» зосереджується на фінансових послугах, пов'язаних з експортом. Банк робить акцент на комплексності асортименту своїх продуктів для експортного фінансування. «ЧЕБ» має багаторічний досвід фінансування великих експортних операцій чеських експортерів, а також, фінансування експортних контрактів для менших операцій або часткових поставок. В даний час це саме іноземні покупці – партнери чеських експортерів, яким надається більшість товарів ЧЕБ, і для яких чеські товари та послуги стають привабливими не лише завдяки їх якості та розумним цінам. Компанія пропонує всі продукти та послуги експортного фінансування та фінансування інвестицій чеських компаній, адаптованих до конкретних потреб окремих угод. Експортні кредити продавця та покупця, доекспортне фінансування фінансування чеських інвестицій за кордон, банківські гарантії проектнного фінансування.

***

«ЕНЕРГОХЕМ» – інжинірингова і постачальницька компанія, що спеціалізується на комплексних інвестиційних операціях у формі «під ключ». Реалізація проекту включає всі етапи проектної документації. Послуги зосереджуються в основному на енергетиці, газі, нафтохімії, водному господарстві та паперовій промисловості. Компанія шукає партнерів та замовників у регіоні для реалізації інвестиційних проектів у сферах енергетики, газу, нафтохімії, водного господарства та паперової промисловості.

***

«EGAP» – корпорація з кредитного страхування, яка страхує експортні кредити, пов'язані з експортом товарів та послуг з Чехії від політичних та комерційних ризиків, не забезпечених комерційним страхуванням. «EGAP» страхує, зокрема, банківські позики, що виплачуються понад 2 роки, іноземні інвестиції та банківські гарантії, призначені для фінансування експорту енергії, машин та технологічних систем, інвестиційних проектів, транспортних споруд тощо з Чехії.

«EGAP» є однією з основних частин урядової політики щодо підтримки чеського експорту. Установа знаходиться у пошуку нових партнерів.

***

Джерела енергії SAVEBOX, виготовлені чеською компанією «FitcraftEnergy», призначені для накопичення та віддавання електричної енергії, виготовленої переважно відновлюваними джерелами, такими як фотоелектрика, енергія вітру, енергія води, а також усі традиційні джерела, такі як електричні агрегати з двигунами згоряння, або електрична мережа. Вони виготовляються в серії двох типів. Всі блоки серії INDUSTRY з'єднані стандартними роз'ємами, і їх можливо з'єднати загальноприйнятими кабелями. В даний час їх потужність коливається від одиниць до десятків кВт, потужність акумуляторів для зберігання енергії становить від 6 до 60 кВт. З їх допомогою можна ефективно створювати різні мобільні джерела електричної енергії. Перш за все компанія шукає партнерів для спільних підприємств та співпраці.

***

«GroupofnodeI» – це група, до якої входить багато успішних та процвітаючих компаній. Кожна з цих компаній унікальна за своїм фокусом та потенціалом. Перелік кількох компаній групи:

1) «ledmultimedia» – компанія орієнтована на цифрову рекламу та великий екран; компанія орієнтована стежити за технологічним прогресом і повністю адаптувати його;

 2) «МАФІАРЕКОРДИ» – виробнича та промоутерська компанія, що організовує культурні заходи, концерти тощо;

3) «SwissEnergo» – забезпечує комплексне рішення для будівництва та енергетики;

4) «BlackConsulting» – компанія займається комплексним наданням послуг, таких як зв'язки з громадськістю, мережа, промисловість, відносини з державою, моніторинг тощо;

Groupofnode включає безліч інших компаній, постійно зростає і розвивається. Установа шукає нових партнерів.

***

«ICZGroup» є одним з провідних постачальників програмних додатків, ІТ-інфраструктури та безпеки інформаційних систем. ICZGroup постійно розвиває свій портфель у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

ICZGroup пропонує продукти та послуги у сфері державного управління, охорони здоров'я, оборони, транспорту, фінансів, виробництва та логістики, телекомунікацій, цивільної та військової авіації. Компанія шукає клієнтів у сфері управління/управління повітряним рухом.

***

«IQStructures» – науково-виробнича компанія, орієнтована на керовані наноструктури. Їх голограми щороку захищають більше мільярда документів та ваучерів у більш ніж 40 країнах, особливо сильна сторона – захист паспортів та посвідчень особи. Компанія є партнером з технологічних консультацій найбільших фінансових установ у світі. Крім того, наші інновації допомагають виробникам освітлення створити абсолютно новий досвід для користувача. IQ Structures володіє більш ніж 20 патентами і має велику виробничу потужність. Установа у пошуку нових клієнтів, агентів, дистриб'юторів.

***

«NUVIA» – це інжинірингові проекти для атомної енергетики та промисловості; розробка та виготовлення приладів для вимірювання іонізуючого випромінювання; характеристика радіоактивних відходів та моніторинг навколишнього середовища; комплексне постачання систем промислової автоматизації (проектування, виробництво, монтаж та обслуговування); лабораторні системи та технології; розробка та постачання технологій центрів діагностики та лікування ядерної медицини. Установа у пошуку дистриб'юторів, клієнтів, партнерів спільних підприємств, співпраці тощо. Клієнти та партнери у галузі ядерної медицини та радіофармації – центри позитронно-емісійної томографії (ПЕТ-центри), радіофармацевтики, циклотронні лабораторії.

***

Компанія «OSPRO» була створена 1994 р. OSPROMBs.r.o. – це стабільне рекрутингове агентство з 25-річною історією на ринку. Компанія надає послуги з підбору персоналу та рекрутинговий сервіс.

OSPROMBs.r.o. є єдиним партнером Торгової палати Чехії, яка забезпечує працівників з України «Кваліфікована програма для працівників» для роботодавців у Чехії. Компанія у пошуку працівників для роботодавців у Чехії.

***

Компанія «PRODUCTIONAUTOMOTIVEspol. sr.o»є виробничою компанією переважно в автомобільній галузі. Маючи достатню кількість персоналу для наших існуючих клієнтів, підприємство обслуговує широкий спектр машин від автоматичних пакувальних машин до прицільних систем.

***

«Agromino» – це сільськогосподарська компанія, що спеціалізується на виробництві зернових, олійних культур, бобових та молока, насамперед у Чорноземних областях України. Основними культурами, які виробляє компанія, є пшениця, соняшник, кукурудза та соя. Вагомою частиною діяльності є також зберігання товарів потужністю понад 100 тис. Тонн та торгівля нашою продукцією. Компанія пргне посередництва зустрічей з українськими лідерами, які відповідають за законодавчу базу сільськогосподарського бізнесу та захист іноземних інвестицій.

***

Основна діяльність «SWORDFISH» – перевезення залізничним, автомобільним, повітряним та морським транспортом. Перевезення контейнерів та перевезення штучних вантажів. Компанія пропонує транспортні послуги для товарів, які потребують спеціального обслуговування, а також транспорт IMO. технічний консалтинг експорт / імпорт, торгівля товарами та послугами по всьому світу, спеціалізація на різних товарах. Установа у пошуку партнерів для співпраці в логістичній службі. Загальна співпраця у проектах з експорту / імпорту, участь у військових проектах.

***

«ŠKODA» компанія основний напрям діяльності якої є виробництво та обслуговування атомних електростанцій (АЕС), будівництво нових агрегатів, систем інтелектуальної та наукової роботи, проектів EPC, розрахунків, проектних робіт, дослідницькі реактори Виробництво для АЕС типу ВВЕР – приводів управління, натягувачів, проникнення герметичних кабелів, канали вимірювання потоку нейтронів, стійки для зберігання відпрацьованого палива та транспорт та зберігання бочок. Сервіс АЕС – управління відключенням, продовження терміну експлуатації, обслуговування, ремонт, експлуатація перевірки, нагляд, тестування. «ŠKODA» у поушкудистриб'юторів, клієнтів, партнерів спільних підприємств, для співпраці тощо.

***

Компанія «VELOBEL» належить до числа найбільш значущих чеських, а також європейських виробників деталей, комплектуючих і аксесуарів для велосипедів Крім того, компанія також управляє постачанням промислової сировини, сировини та матеріалів для виробничих компаній у Чехії, головним чином у машинобудуванні, металургії, паперовій та будівельній галузях. Установа шукає виробників велосипедів, оптових продавців велосипедних деталей, постачальників комплектуючих для техніки.

***

«TECHFLOOR» напрям діяльності компанії – це виробництво будівельної хімії для промислових підлог. Встановлення підлогових систем з використанням різних технологій з урахуванням індивідуальних особливостей проекту – індивідуальні рішення. Пропозиція включає всі типи підлогових систем – самовирівнюючі підлоги, епоксидні та поліуретанові мастики, сполучні ґрунтовки та ущільнювачі, акрилові системи, матеріали для розливу з наповнювачами. Компанія у пошуку: Дистриб'юторів, партнерів спільних підприємств та у співпраці у впровадженні промислових підлог.

***

«PETERKA & PARTNERS» надає послуги переважно клієнтам, які здійснюють бізнес у Центральній та Східній Європі. Юридична фірма побудувала власні офіси у Празі, Києві, Мінську, Москві, Варшаві, Бухаресті, Будапешті, Братиславі та Софії. Завдяки єдиному управлінню юридична фірма може надавати клієнту високоякісну юридичну підтримку в декількох юрисдикціях, якщо у клієнта є лише одна контактна особа в юридичній фірмі. Компанія хотіла б зустрітися: з чесько-українськими компаніями та з компаніями, що здійснюють свою діяльність у Центральній та Східній Європі.

***

«EKOL» – це компанія основні напрямки діяльності якої: парові турбіни з потужністю від 1 до 70 МВт, що працює на швидкості від 3 000 до 20 000 об / хв. Асортимент парових турбін включає конденсаційні, протинапірні та витяжні турбіни, їх виготовлення, ремонт, перевірки, модернізацію та модернізацію відповідно до конкретних вимог замовника. Виробництво та поставка запчастин.

Газові турбіни із потужністю до 80 МВт, розробленою для роботи в одиночному та комбінованому циклах. Ремонт, перевірки, модернізація, розроблені відповідно до екологічних вимог. Виробництво та поставка запчастин. Парові котли та котельні.

***

«MEDIN» є чеською компанією з головним офісом у Мораві, яка займається виробництвом та розповсюдженням медичних інструментів та імплантатів. В даний час портфель складається з чотирьох основних груп товарів – травматологія, хірургія, ортопедія та стоматологія. «MEDIN»  входить до числа найбільших європейських виробників медичних інструментів. Більше половини товарообігу припадає на експорт, зокрема до країн Європи, Латинської Америки та Близького Сходу.

Комплексна пропозиція продукції «MEDIN» включає професійні семінари, семінари та сертифіковані курси для лікарів, медсестер та інших медичних працівників у навчальному центрі у приміщеннях «MEDIN». Компанія шукає клієнтів, партнерів з приватних лікарень та державних установ з медичною спрямованістю на розвиток співпраці в галузі імплантацій травматології та ортопедії та хірургічних інструментів.

***

Компанія «RegioJet» забезпечує регулярний залізничний транспорт на маршрутах в Чехію та Словаччину. RegioJet підтримує у своїх поїздах високий рівень обслуговування – розкішно та комфортно обладнані набори, послуги на борту, кейтерінг, газети та журнали, розважальний портал – сотні фільмів, серіалів чи пісень. Компанія прагне співпраці з Українською залізницею. Також зацікавлені інвестувати кілька мільярдів гривень у придбання нових сучасних залізничних вагонів на внутрішні поїзди в Україні, якщо Україна відкриє свій ринок.

***

«POLABSKÉ MLÉKÁRNY» є виробником чеської молочної продукції з торговою маркою MILKO, виробничий завод і штаб-квартира в Подебрадах, сирзавод у Варнсдорфі. Продуктовий асортимент компанії складається з 34 товарних ліній та майже 200 штрих-кодів. Основна увага у виробництві – сир, десерти з кварків, йогурти, сири та страви. Компанія у пошуку представників / покупців мереж, оптових торговців тощо.

Інфраструктурні та інвестиційні проекти

 
Щодо єгипетських інвестиційних проектів у транспортному секторі

Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет надає документ, виданий Міністерством Транспорту Єгипту, стосовно єгипетських інвестиційних проектів у транспортному секторі, який містить наступне:

Сектор Морського Транспорту:

 • Олександрійський Нафтовий Порт Гуна;
 • Харчовий Порт та Гогістичний Центр Дехлейла;
 • Термінал Порту танкерів;
 • Порт Дамьєтта Термінал Другого Контейнеру;
 • Багатоцільовий термінал Порту Дамьєтта;
 • Туристичний, житловий і розважальний комплекс;
 • Експлуатація та Управління Єгипетськими портами.

 Залізнична галузь:

 • Залізнична Вантажна лінія Ель Дехлейла і Жовтень;
 • Залізнична Вантажна лінія Сохна і Хелван;
 • Експлуатація існуючих залізничних ліній і будівництво нових;
 • Залізничний Високошвидкісний поїзд Алекс - Каїр – Асуан;
 • Залізничні Швидкісні лінії Луксор-Хургада;
 • Експлуатація існуючих залізничних пасажирських і нових ліній, які будуть побудовані.

Сектор тунелів:

 • Метро Великого Каїру - Лінія 5 «Наср - Сіті - Heliopolis - Ель Савах - Рід Ель – Фарах»;
 • Метро Великого Каїру - Лінія 6 «Ель - Хосус - Ель Савах - Нью-Mааді».

Сектор доріг:

 • Шлях Алекс – Асуан;
 • Оновлення дороги Aлекс –Maтру;
 • Оновлення Каїрської / Асьютської / Асуанської Західної Дороги;
 • Новий Східний Вхід в Каїр / Дорога Пустелі Олександрії;
 • Інтелектуальні транспортні системи (ІТС).

Сухопутний Порт і Логістичний Центр:

 • Сухопутний Порт і Логістичний Центр в Місті 6 - го жовтня;
 • Сухопутний Порт і Логістичний Центр в Місті 10 - го Рамазану.

Сектор Ріки Ніл:

 • Річковий Порт Кена;
 • Річковий Порт Сохаг;
 • Річковий Порт Асьют.

Детальніше

Міжнародні тендери

 
Щодо оголошеного в Республіці Сербія тендеру за проектом ЄБРР

Надаємо інформацію щодо оголошеного в Республіці Сербія тендеру за проектом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Детальніше

Щодо проведення аукцiонiв Державним Koмiтeтом промисловостi, енергетики i надрокористування Киргизької Республiки

За повiдомленням Miнicтepcтвa закордонних справ України та Посольства Киргизької Республiки в Укpaїнi Державний Koмiтeт промисловостi, енергетики i надрокористування Киргизької Республiки оголосив про проведення аукцiонiв на тaкi родовища:

 • золото «Кизил-Таш» і «Iшакульди», розташованi в Алабукiнському районi Джалал-Абадської областi;
 • уран «Сариджанське», розташоване в Ак-Суйському районi Iссик-Кульської областi;
 • базальт «Сулутерекське», розташоване в Keмiнcькoмy районi Чуйськоi областi.

Бiльш детальну iнформацiю щодо аукцiонiв можна знайти на веб-сторiнцi Держкомiтетy промисловостi, енергетики i надрокористування КР - www.gkpen.kg

Щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан

Посольство України в Республіці Узбекистан інформує щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан СП ООО «Мінгбулакнафта», АО «O’zbekiston Temir Yo’llari», СП ООО «Uz-Kor Gas Chemical», АО «Узбекгідроенерго», ДП «Геолтехснаб».

Детальніше про умови тендерів можна дізнатися за посиланнями на «технічні завдання», які розміщені на сайті www.tenderweek.com.

Якщо Вас зацікавили вищезазначені пропозиції, звертайтесь на адресу Центру підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати export@dcci.org.ua або телефонуйте (056)374-94-10 (12), контактна особа Влад Лук'яненко.

Оставить отзыв:

Комментарий Владимир |

Добрый день! Ищем дистрибьюторов кондитерских изделий из в Литве, Латвии и Эстонии
С уважением Владимир

Комментарий Евгения |

Добрый день, Владимир! Просьба прислать официальный запрос на e-mail: mes@dcci.org.ua или members@dcci.org.ua.

Комментарий Ирина |

Здравствуйте!
Я представляю турецкую компанию "BeamExpo", которая занимается организацией международных выставок.
В январе 2016 года мы проводим выставку-ярмарку детской одежды в Бурсе (Турция), и мы заинтересованы в привлечении предпринимателей и компаний из Украины, которые осуществляют импорт текстиля из Турции в Украину.
Прошу вас сообщить, располагаете ли вы базой данных указанных предпринимателей и компаний. Или где, в противном случае, я могу с ней ознакомиться.

С уважением,
Ирина

Комментарий Евгения |

Добрый день, Ирина!

С базой предприятий-членов Днепропетровской торгово-промышленной палаты Вы можете ознакомиться на нашем сайте в разделе "База членов Палаты" http://www.cci.dp.ua/baza-chlenov-palaty.html

Комментарий Андрей |

Здравствуйте!
Я живу в Катаре.
Хочу занятся импортом в это государство товаров легкой промышленности: кондитерские изделия, также интересют крупы, яйца, молочная продукция, одежда.
Буду благодарен за любую информацию, которая поможет данному делу.

Комментарий Виктор |

Уважаемая Евгения! Очень интересует вопрос по налаживанию контактов с предпринимателями Болгарии по поставкам в Украину парфюмерии, косметики (на основе розового масла) а также трикотажного нательного х/б белья (жен.муж),футболки,тениски,и др
С ув.Виктор 01.03.2016

Комментарий Евгения |

Добрый день, Виктор! Просьба прислать официальный запрос в адрес руководства Днепропетровской ТПП на e-mail: members@dcci.org.ua, mes@dcci.org.ua