Події

15.02.2019

Невпинний рух вперед – це запорука успіху нашої справи (Дніпропетровська ТПП підвела підсумки за 2018 р і презентувала план на 2019 р.)

15 лютого за участю членів Ради та Ревізійної комісії пройшло щорічне засідання Ради Дніпропетровської торгово-промислової палати за підсумками роботи 2018 року.

Детальніше...

13.02.2019

Тенденції та перспективи розвитку експортного ринку України

Українські продукти стають все популярнішими у світі. Характерною рисою минулого року для вітчизняного аграрного сектору економіки стала низка рекордів за обсягами поставок сільгосппродукції на закордонні ринки. За даними Державної служби статистики України, у 2018 році ми експортували агропродовольчого товару на суму 18,8 млрд $ США. Куди ж і що експортує Україна?

Детальніше...

07.02.2019

Активна співпраця влади, профспілкових організацій, роботодавців та торгово-промислової палати – один з важливих напрямів стратегічного розвитку Дніпропетровщини

«За розвиток соціального партнерства» – таким почесним знаком Федерація професійних спілок України нагородила 7 лютого 2019 року президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталія Жмуренка за вагомий внесок в роботу, направлену на підтримку вітчизняного виробника.

Детальніше...

05.02.2019

Німецький досвід енергоефективності в промисловості для регіональних підприємств

5 лютого 2019 р. в Дніпрі Німецько-Українська промислово-торговельна палата за дорученням Федерального Міністерства економіки та технологій Німеччини, в співпраці з компанією Energiewaechter GmbH та за інформаційної підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати провела інформаційну конференцію на тему «Енергоефективність в промисловості» в рамках експортної ініціативи «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні».

Детальніше...

Наші пропозиції

Виставки

Виставки ДТПП. Міжнародні виставки. Можливість участі та відвідування.

Навчання

Семінари. Тренінги. Конференції. Форуми. Екологічні програми. Стажування.

Бібліотека матеріалів

Методичні матеріали семінарів в рамках реалізації проекту "Практичні аспекти співробітництва з Європейським Союзом"

Проекти ДТПП

Конференції. Форуми. Екологічні програми.

Поїздки

Зарубіжні поїздки. Проекти. Навчання.

До відома

Пропозиції про міжнародне співробітництво. Інформаційний бізнес-довідник.