Закупівлі - резерв прибутку компанії

Наведення порядку в закупівлях - обов'язкова умова максимізації прибутку компанії і найбільш недооцінений резерв її підвищення.

Такій важливій темі присвячений ще один тренінг в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, що відбувся в Дніпропетровській ТПП  16-18 червня, зібравши майже півсотні представників бізнесу з різних регіонів України.

Триденний онлайн курс «Як заробити гроші на закупівлях?» - про провідну роль закупівель як одного з найважливіших процесів, що здійснюється при веденні бізнесу. Саме процес закупівлі забезпечує ефективне функціонування компаній, істотно впливає на їх конкурентоспроможність, ефективність і стійкість. Таким чином, можна сказати, що закупівлі підприємства базуються на виконанні шести основних правил логістики: товар, якість, кількість, місце, час і витрати.

Так як діяльність будь-якого підприємства має довготривалий період, це вимагає пошуку комплексних і оптимальних рішень, спрямованих на організацію процесу ефективних закупівель на довготривалу перспективу. Знаходження цих рішень відбивається, в кінцевому підсумку, в виробничих, маркетингових та логістичних стратегіях підприємств.

Спікер Марина Трепова, співвласник й управляючий партнер компанії IPSM, акцентувала увагу представників бізнесу на тому, що закупівельна діяльність є однією з найвідповідальніших функцій.  Якісно організовані закупівлі підприємства сприяють мінімізації витрат, зниженню ймовірності комерційного ризику, який пов'язаний з відсутністю збуту і попиту на товар. Тим самим сприяють отриманню максимального прибутку.  Реалізуючи процес закупівлі, підприємства визначають ті товари, яких вони потребують, і починають вибір гідних перевірених підрядних організацій і відповідальних постачальників, їх оцінку і відбір. Вибір здійснюється шляхом застосування обов'язкових процедур, заснованих на нормативно-методичній базі закупівельної діяльності. Тренер також приділила увагу етиці в закупівлях, розповіла про фактори, які покращать закупівельний процес, і надала поради щодо використання тих правил, які варто дотримуватися замовнику.

Останній день тренінгу був присвячений тендерам і процесу публічних закупівель. Тренер Альона Григоренко, консультант по закупівлям компанії IPSM, розповіла, що і як треба робити для того, щоб вигравати тендери, і надала корисні посилання на ресурси, де можна знайти необхідну інформацію.

Навчання організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий