Все важливе про роботу HR в нових умовах

12-14 травня відбувся онлайн-тренінг «HR у нових умовах. Забезпечення ефективного робочого процесу». Навчання організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Тренер Наталія Дзюба – спеціаліст з управління персоналом з багаторічним стажем, яка входить до Міжнародної асоціації бізнес-консультантів, поділилася своїм досвідом будування HR-стратегій і бізнес-процесів для підвищення ефективності роботи персоналу.

Як зазначила Наталія Дзюба, 2020 рік став критичним для компаній і роль HR під час пандемії набула особливої значущості. Саме HR-фахівці, які відповідають за людей як ресурс, здатні допомогти керівнику врятувати бізнес і оперативно реагувати на спонтанні зміни.

Тож як забезпечити ефективний робочий процес в нових умовах з дотриманням заходів безпеки, технічних та законодавчих аспектів, соціально-психологічної допомоги? Цьому впродовж трьох днів навчалися на тренінгу майже півсотні представників бізнесу з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Львівської, Сумської та підконтрольній Україні Донецької області.

Основна ціль HR – ефективність бізнесу. Тому кожний ейчар повинен спрямовувати свою діяльність на ефективну організацію роботи найманих працівників і розумне використання їх потенціалу для досягнення головної мети – розвитку спроможності компанії.

Але важливо знати, як правильно переходити на нові умови роботи, які сервіси необхідно використовувати. Сьогодні лінійка інструментів для HR значно розширилася за рахунок введення онлайн-інструментів. Це і digital- рекрутинг через цифрові можливості , в т. ч.,проведення онлайн-співбесіди та інтерв’ю. І пошук фахівців, які будуть працювати дистанційно, бо дистанційна робота сьогодні в тренді. Це керування віддаленими командами, онлайн-ресурси комунікацій, інструменти створення інформаційного простору для онлайн-роботи в рамках цілей компанії, проведення онлайн-навчання і онлайн-тестування, правильне оцінювання кандидата за резюме та інше.

Підприємці познайомилися з комплексним підходом до системи управління персоналом і принципом будування HR-стратегії, розглянули питання з організаційної політики, мотивації персоналу, його оцінки і управління ефективністю. Крім того, була приділена увага питанням нормування праці і розробці індивідуальних планів розвитку, які допомагають робітнику планомірно і цілеспрямовано розвивати в себе необхідні навички і якості.

Інформацію щодо правового регулювання трудових відносин надала Ольга Бурлака, експерт з трудового права, юрист з соціально-трудових відносин компанії «Леруа Мерлен Україна», автор та лектор вебінарів і дистанційного курсу «Кадровик. Експрес-курс».

Тренер акцентувала увагу на змінах у законодавстві, які з'явилися за останні півтори роки, та тих нюансах, які вони надають для оптимізації можливостей роботодавця під час карантину. Ознайомила зі змінами у кадровому діловодстві, що запрацювали в країні під час карантинних обмежень, а саме, говорили про особливості оформлення трудових відносин для дистанційної та надомної роботи. Розглянули варіанти дій роботодавців щодо зміни режиму робочого часу, скорочення діяльності, надання «карантинної» відпустки без збереження. Познайомилися з державними програмами для отримання допомоги, перш за все, фінансової.

Матеріали навчання + запис вебінару

Якщо Ви маєте бажання приєднатися до тренінгів, отримувати актуальні знання, індивідуальні експрес-, глибинні та групові фахові консультації для Вашого бізнесу, доступ до інформаційних та презентаційно-методичних матеріалів, допомогу в оптимізації бізнес-процесів, раціональному використанні IT-технологій, впровадженню інструментів антикризового управління, розвитку каналів продажів, експорту, ощадливого виробництва і Ви є представником малого або середнього бізнесу, проходьте опитування за посиланням.

Після цього Ви отримаєте безкоштовну допомогу в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро, що імплементується в Україні GIZ за підтримки ЄС та Уряду Німеччини.

Відправити запит на консультацію – знайомство з проектом – Ви також можете на e-mail: dnipro@bisc.org.ua Наші консультанти зв'яжуться з вами для надання допомоги та пропозицій самих корисних заходів, матеріалів та інфраструктури.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий