Вийти на ринок арабських країн складно, але можливо

Відбулося засідання Комітету з підтримки експорту, присвячене виходу на ринок арабських країн та позиціонуванню компаній на цьому ринку.

Привітав присутніх віце-президент, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко, подякувавши за зустріч та побажавши учасникам продуктивної роботи під час засідання.

Проаналізувати ринок арабських країн, отримати нові знання про ведення бізнесу в регіоні, познайомитися з його особливостями, побудувати алгоритм виходу на ринки арабських країн, отримати практичні знання для експортної діяльності. Все це мали змогу учасники зустрічі.

Допомагала дніпропетровським підприємцям розбиратися в тонкощах ведення бізнесу в країнах Перської затоки директор з розвитку бізнесу Українського Центру Консультування та Інформації UCCI при Торгово-промисловій палаті України, експерт з майже п’ятнадцятирічним досвідом ведення бізнесу на арабському ринку Вікторія Рахматулліна.

Спікер детально зупинилася на основних тенденціях та особливостях регіону, впливу релігії та звичаїв на життя та роботу іноземців, особливостях експорту та імпорту арабських країн, розповіла про найбільшу вільну економічну зону Jafza та дала поради яким чином можливо максимально вигідно і безпечно працювати в арабських країнах.

Експерт зазначила, що саме участь компанії у міжнародних виставках є найкращим способом стати «своїм» на цьому ринку.

Під час проведення заходу учасники мали змогу задати Вікторії Рахматулліній питання, які їх цікавили, а також отримати персональну консультацію з приводу конкретних ситуацій стосовно співробітництва з бізнес-представниками Середнього Сходу.

Власники, керівники та профільні фахівці малого та середнього бізнесу, серед яких ПП «Вагова компанія «МІКА», ТОВ «НВО МДС», ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод», ТОВ «Снек Експорт», ПП «Інвестстрой», ТОВ «Інбел», ТОВ «Поліпак», ТОВ «АГРО С.В.» та ТОВ «Нові технології» отримали вичерпні консультації та рекомендації для ведення бізнесу.

Довідково. Проект UCCI почав свою діяльність в Арабських Еміратах в 2005 році. Сьогодні, окрім головного офісу в Києві, діють 3 представництва: в ОАЕ (Дубай) - охоплює ОАЕ і країни Затоки; в Ємені - охоплює Ємен, Арабські країни Червоного моря і Східної Африки; в Лагосі (Нігерія) - охоплює Нігерію і країни Західної Африки.

З матеріалами семінару можна ознайомитись в електронній бібліотеці Дніпропетровської торгово-промислової палати за наступним посиланням: http://www.cci.dp.ua/biblioteka-materialiv.html

 

tl_files/data/curier/Events/2016/june/P1230113.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/june/P1230117.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/june/P1230119.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий