Сучасна оптимізація процесів бізнесу

«Оптимізація бізнес-процесів на основі сучасних ІТ-технологій чутливого управління та фінансового аналізу, оцифрування виробничих процесів» - такий дводенний тренінг, організований Дніпропетровською ТПП, відбувся 8-9 червня в рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

Жорстке конкурентне середовище визначає і диктує свої вимоги до ефективності бізнес-процесів, особливо під час високої невизначеності. Оптимізовані бізнес-процеси дозволяють значно підвищити клієнтоорієнтованість і продуктивність компанії, прибрати «зайві» ланки, зробити структуру ефективною, прискорити досягнення поставлених цілей. Також формується основа для масштабування бізнесу, підвищення його ефективності, отримання нових конкурентних переваг на ринку.

Тому сьогодні тема оптимізації бізнес-процесів, безумовно, відноситься до числа найбільш важливих. Адже саме тут будь-яке підприємство може знайти багате джерело можливостей для покращення показників основної діяльності, скорочення витрат і зниження впливу людського фактора. Крім того, організація підвищує залученість співробітників в свою діяльність, отримує можливість широко і системно впровадити внутрішній і зовнішній аутсорсинг бізнес-функцій і вирішити багато інших завдань.

У той же час саме в сфері оптимізації бізнес-процесів організація може «наламати дров», навіть не помітивши цього, відштовхнути від себе лояльних клієнтів і співробітників. А коли наслідки проявляться в зниженні найважливіших показників бізнесу, виправити ситуацію може бути дуже непросто. Тому просто необхідно знати правила – як традиційного підходу, так і сучасного методу оптимізації і покращення процесів бізнесу.

Про те, навіщо потрібна діджиталізація бізнес-процесів, як правильно їх оптимізувати і які інструменти сучасних ІТ-технологій використовувати, на тренінгу розповіли Яна Терехова, бізнес-консультант, керуючий партнер тренінгової компанії «Школа фінансових менеджерів», і Наталія Дзюба, також бізнес-консультант, спеціаліст з управління персоналом з багаторічним стажем.

В результаті навчання підприємці МСБ отримали деталізовану модель бізнес-процесів, яка спрямована на задоволення клієнтів і підвищення ефективності бізнесу, інструменти аналізу існуючих бізнес-процесів та методи їх візуалізації.

Крім того, дізналися про стандарти, методики та етапи вдосконалення бізнес-процесів. Ознайомилися із сучасними ІТ-технологіями для покращення їх роботи. І зрозуміли - оптимізація процесів дійсно якісно змінилася, вийшла на зовсім новий рівень розвитку і отримала можливість набагато оперативніше і повніше допомагати організаціям, постійно приносити їм істотну вигоду.

Якщо маєте наміри покращувати роботу своєї компанії, отримуючи нові актуальні знання, і ви є представником малого або середнього бізнесу, проходьте опитування за посиланням

Матеріали заходу + запис тренінгу

В перспективі – індивідуальні консультації бізнесу, що стартують вже в червні! Слідкуйте за нашими новинами.

Навчання організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий