Створення сучасної системи управління у готельно-ресторанному бізнесі

Сучасний готель - це не тільки комфортні номери та вишколений персонал, але і все, що потрібно для відпочинку та роботи. Залежно від спеціалізації готелю в ньому можуть бути бізнес-центр, SPA-салон, басейн і багато іншого, не кажучи вже про ресторани і бари. Для управління всім цим господарством не обійтися без спеціалізованого програмного забезпечення.

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_1.jpg

28 – 29 липня на вебінарі «Автоматизація операційних процесів для HoReCa» представники бізнесу дізнавалися про сучасні системи управління готельно-ресторанними комплексами. Дані системи дозволяють зробити ряд основних процесів життєдіяльності готелю максимально ефективними за досить короткий час, автоматизувати не тільки всі етапи роботи з гостем, а й більшість сфер господарської діяльності готелю. Цілий перелік переваг автоматизованого управління готелем дозволяє говорити про подібні системи як про один з визначальних факторів репутації і престижу готелю.

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_2.jpg

Останнім часом інтерес до готельних систем вельми пожвавився. Тому що, як зазначили досвідчені спікери галузі цифровізації, сьогодні у процесі управлінської діяльності інформація стає все більш важливим ресурсом. Великого значення набувають методи її обробки, а також технічні засоби, завдяки яким стало можливим перетворювати інформацію у важливий виробничий ресурс. Впровадження підприємствами HoReCa сучасних ефективних автоматизованих моделей управління, що відповідають світовим стандартам, обумовлено необхідністю надання високоякісних послуг клієнтам.

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_3.jpg

Спікери підкреслили, що проблема автоматизації операційних процесів в готельно-ресторанному бізнесі є вкрай актуальною, бо від цього залежить розвиток і прибутковість готельної індустрії. У зв’язку з відсутністю автоматизованих систем готельно-ресторанні комплекси стикаються з такими проблемами як відсутність баз даних про клієнтів, які вже відвідували готель, тривале оформлення і поселення гостя, відсутність оперативної інформації та статистичних даних за підслужбами готельно-ресторанного комплексу, відсутність оперативного зв’язку служби прийому та розміщення з ресторанною службою, здійснення нічного аудиту та підготовка звітів. Тож сучасним підходом до управління HoReCa є використання автоматизованих операційних процесів, які дають змогу ефективно й оперативно здійснювати і координувати діяльність готелю. З огляду на це готельно-ресторані комплекси України мають зосередити особливу увагу на впровадженні автоматизації операційних процесів. Бо зростаючі потреби клієнтів і посилення конкурентної боротьби вимагають від готелів здатності швидко реагувати на всі коливання ринкової кон’юнктури.

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_4.jpg

Під час вебінару учасники заходу дізналися,що таке  CRM і PMS-системи  і як ефективно впровадити їх  в свій бізнес.  Спікери підкреслили, що для багатьох підприємців це поки що не надто відомі терміні, але на ці технології однозначно варто звернути увагу.

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_5.jpg

Основна мета CRM-системи - поліпшити відносини з наявними замовниками, довести потенційних клієнтів до стадії оплати та підвищити ефективність роботи співробітників. В умовах сучасного висококонкурентного ринку компанії, які управляють відносинами з клієнтами, мають набагато вищі шанси на успіх, ніж ті, які цього не роблять. Професійно реалізовані CRM-системи забезпечують безліч переваг для відділу продажів, маркетингу, служби підтримки і не тільки. Це приріст продуктивності, ефективне планування і відстеження, доступність з будь-якого місця. 

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_6.jpg

PMS - це система, яка комплексно управляє всіма бізнес-процесами готелю: розміщення, бронювання дат, телефонія та ін. На сьогоднішній день вона вважається самою «розумною» серед всіх розроблених систем і підходить не тільки для великих готельних мереж, але і для невеликих готелів.

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_7.jpg

Тож якщо Ви маєте бажання автоматизувати операційні процеси у своєму готелі для підвищення ефективності його роботи, запрошуємо на індивідуальні консультації від професіоналів. Також нагадуємо, що Ви маєте можливість подати заявку на отримання консультаційної підтримки в рамках «COVID-19 Ваучерів». Такий ваучер дає представникам бізнесу право на отримання серії профільних консультацій від досвідчених консультантів. Детальніше – на ресурсі http://www.cci.dp.ua/news-reader-ru/items/covid-19-vaucheri-dlja-malix-v-serednix-pidprijemstv.html

tl_files/images/content/2021/jul/20210730_8.jpg

_____________

Навчальний захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий