Сила маркетингу для промислових підприємств

Цей тренінг для представників промисловості відбувся 19-20 травня в режимі онлайн, організований Дніпропетровською ТПП рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Промисловий маркетинг (B2B) значно відрізняється від маркетингу для споживача (В2С), це два різних табори, тому й потребують різних підходів,особливої маркетингової, а значить, й рекламної стратегії. Як в офлайні, так і в онлайновому просторі.

Про це розповіли тренери Maria Saifudinova, маркетинг-консультант, CEO MAD Heads Association, і Ольга Купліванчук, маркетологиня MAD Heads Association, консультант з маркетингових стратегій і комунікацій.

На вебінарі учасники дізналися, як проводити аналіз ринку, внутрішніх ресурсів, конкурентів, цільової аудиторії, каналів продажів. Розібрали основні принципи клієнтоорієнтованості і пошуку партнерів, розглянули, де, на яких віртуальних майданчиках клієнти можуть знайти підприємство, отримали працюючи інструменти для розробки маркетингового бюджету та оцінки його ефективності та ін. Чимало часу було приділено цифровому маркетингу для підприємств як головному тренду сьогодення.

Матеріали навчання + запис вебінару

В результаті навчання представники бізнесу отримали знання, які допоможуть їм розробити успішну маркетингу стратегію для своїх підприємств, тим самим отримати більше клієнтів і збільшити прибуток.

#EU4Business, #MovingForwardTogether, #sme support_EU_GIZ, #Сovid-19Business Clinics

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий