Про нову програму підтримки бізнесу «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро»

Інтерв'ю з віцепрезидентом ДТПП

Пандемія та карантинні обмеження завдали чималих проблем малим і середнім підприємствам України, які працюють в різних галузях. Яку допомогу підприємці можуть отримати в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті в такій непростій ситуації, як подолати компаніям кризу і покращити перспективи свого розвитку? Про нову програму підтримки бізнесу розповів віцепрезидент ДТПП Сергій Кучерявенко в інтерв'ю регіональному телеканалу D1.

Звертаємо Вашу увагу! Якщо Ви представник малого та середнього підприємництва з секторів машинобудування, електротехнічна та хімічна промисловість, HoReCa, постачальників для індустрії гостинності, ви можете отримати індивідуальні експрес-,  глибинні та групові професійні консультації, доступ до навчання, інформаційних та презентаційно-методичних матеріалів на допомогу в оптимізації бізнес-процесів, раціональному використанні IT-технологій, ревізії стратегії розвитку, маркетингу, HR, впровадженню інструментів антикризового управління та підвищення чутливості фінансового аналізу свого бізнесу, розвитку каналів продажів, експорту, ощадливого виробництва, мінімізації ризикових складових у договірній роботі, зміцнення ланцюгів постачання, моніторингу державних та неурядових програм підтримки МСБ у період економічних наслідків пандемії.

Якщо Вам цікаво отримати вказану вище безкоштовну допомогу в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро, що імплементується в Україні GIZ за підтримки ЄС та Уряду Німеччини, ПРИЄДНУЙТЕСЬ, проходьте опитування за посиланням: https://cutt.ly/2xlwPtw. Відправити запит на консультацію - знайомство з проєктом ви також можете на e-mail: dnipro@bisc.org.ua  Наші консультанти зв'яжуться з вами для надання допомоги та пропозицій самих корисних заходів, матеріалів та інфраструктури.

 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий