Практичні поради експортерам

Допомогти рекомендаціями вільно експортувати товари власного виробництва на закордонні ринки – головна мета проведеної зустрічі з головою Комітету підтримки експорту Дніпропетровської торгово-промислової палати Ігорем Снітівкером, що відбулась напередодні в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Учасники засідання обговорили конкретні випадки на прикладі власної продукції та отримали консультації провідного експерта в сфері експорту, практика з багаторічним стажем, який до того ж є головою комітету експорту ради підприємців Дніпропетровської обласної державної адміністрації, членом комітету підприємців у сфері зовнішньоекономічної діяльності торгово-промислової палати України, членом ради з просування експорту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, експертом Центру підтримки реформ при Кабінеті міністрів України.

Ігор Снітівкер має досвід експорту з 1992 року, працював керівником продажів, директором з експорту, комерційним директором, генеральним директором, співзасновником компаній України, що здійснюють експорт. Володіє практикою успішної побудови системи експортних продажів і зарубіжної дистрибуції до країн СНД, ЄС та Північної Америки. За його безпосередньої участі реалізовано експортні бізнес-проекти в сегментах послуг, промислових товарів і FMCG. Має досвід роботи в компаніях в країнах Євросоюзу (Угорщина, Словаччина, Чехія, Німеччина, Польща).

Представники ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод», ТОВ «Рідний продукт», ТОВ «АСС», ТОВ  «ТБ «Аква-Холдинг», ТОВ «ПД Консалтінг», МПП «НВО Інтера» та інші, завдяки попередньо наданим запитанням, мали можливість отримати вичерпні відповіді на прикладі власної продукції з рекомендаціями щодо експорту.

tl_files/data/curier/Events/2016/july/P1230191.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/july/P1230201.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий