Підтримка ММСП Кіровоградської області

Про регіональну інфраструктуру підтримки середніх, малих та мікропідприємств Кіровоградської області в умовах пандемії COVID-19 говорили на засіданні круглого столу, яке відбулося 18 серпня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

Захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою за підтримки Кіровоградської ТПП, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час засідання йшлося про заходи Кіровоградської РТПП, спрямовані на підтримку бізнесу у період пандемії COVID-19.

Як зазначила віцепрезидент Кіровоградської РТПП Людмила Солонар, з минулого року однією з цілей палати стала мінімізація втрат бізнесу у часи пандемії та за умов введення обмежувальних заходів.

Для недопущення кризових явищ у бізнес-середовищі Кіровоградська РТПП разом із обласною державною адміністрацією, обласною радою, органами місцевого самоврядування області, обласним центром зайнятості, Регіональним фондом підтримки підприємництва проводить постійну роботу у напрямку покращення умов роботи підприємців, виступає «містком» між бізнесом та владою.

Про основні заходи підтримки МСП розповідали заступник начальника управляння з питань державної регуляторної політики, розвитку підприємництва та споживчого ринку департаменту економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації  Тетяна Ткаченко, заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Досвідом із подолання кризових явищ ділилися керівники провідних підприємств Кіровоградщини: комерційний директор ТОВ «Украгроком» Павло Фесюк, начальник регіонального відділення ПАТ АБ «Південний» Алла Гайдерова, директорка філії АТ СК «ІНГО» в м. Кропивницький Олена Берегова та директорка Регіонального фонду підтримки підприємництва Ольга Ковальова-Алокілі.

Резюмуючи захід, віцепрезидент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко підкреслив, що сьогодні підприємців стикаються з труднощами, намагаючись підтримати свій бізнес у мінливих умовах пандемії COVID-19. «Бізнес-клініки» сприятимуть забезпеченню підприємців корисною інформацією, досвідом і знаннями, які вони можуть особливо потребувати у цей непростий час. Він закликав представників бізнесу скористатися новою ініціативою, подавати заявки на отримання консультаційної підтримки, а також рекомендував проведення інформаційної роботу серед суб'єктів господарювання різних форм власності щодо запроваджених можливостей.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий