Обговорення підтримки ММСП Запорізької області

В рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ 11 червня відбулося онлайн-засідання Круглого столу «Обговорення інфраструктури підтримки ММСП Запорізької області». Організатор - Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Запорізької ТПП, яка виступає партнером в Запорізькому регіоні в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ.

Розпочав Круглий стіл віцепрезидент Дніпропетровської ТПП Сергій Кучерявенко, який надав інформацію щодо ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро і розповів про допомогу, яку підприємці можуть отримати в рамках її роботи.

На засіданні акцент був зроблений на заходах, що дозволяють залучити представників ММСБ до участі в ініціативі COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ для отримання допомоги у вигляді діагностики бізнесу, навчання, групового та індивідуального консультування, поглиблених консультаційних ваучерів від GIZ. Також велика увага була приділена інструментах допомоги мікро-, малому та середньому бізнесу, які дозволяють оптимізувати бізнес-процеси, вибудовувати правильну стратегію у відповідності до світової пандемії і карантинних обмежень, розвивати експорт, освоювати нові ринки, запроваджувати сучасні ІТ-технології, ощадливо використовувати ресурси та ін.

В обговоренні взяли участь віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц, начальник управління зовнішніх відносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Артур Бойко, в.о. начальниці Управління РВ Фонду держмайна України в Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ліна Літвінова, віцепрезидент ЗОСПП(Р) «Потенціал» Валерій Крайній, заступниця директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко, власниця компанії «Украфаворіт» Олена Ісаєва, представник «Агенції розвитку Мелітополя» Світлана Мурич. Завдяки запрошеним спікерам були презентовані корисні та важливі для підприємців можливості розвитку бізнесу, надані цікаві пропозиції щодо створення діалогу між бізнесом і владою, підтримки жінок-підприємниць і підприємців-початківців, самозайнятих осіб і тих, хто лише збирається відкрити власну справу.

Для кожного з представників мікро-, малого та середнього бізнесу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА, яка працює в Дніпрі і поширює свою діяльність на Запорізьку, Кіровоградську, Черкаську та контрольовані урядом території Донецької області, може запропонувати саме те, що необхідно даному підприємству.

Запис онлайн зустрічі

Тож запрошуємо бізнес й надалі слідкувати за анонсами подій і приймати участь у навчанні і обговоренні нагальних питань сьогодення. Знання, які Ви отримаєте в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ, допоможуть підвищити конкурентоспроможність Вашого підприємства як на національному, так і на світовому ринку.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий