Обговорення підтримки ММСП Донецької області

Про підтримку мікро-, малих та середніх підприємств Донецької області говорили на засіданні Круглого столу, яке відбулося 21 липня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ.

Захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою за підтримки Донецької ТПП, яка виступає партнером на контрольованих урядом територіях Донецької області, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час засідання йшлося про ініціативи Донецької ТПП щодо реалізації проєктів, пов’язаних з підтримкою бізнесу у період пандемії COVID-19.  

tl_files/images/content/2021/jul/20210721_2.png

Як зазначив президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв, головна ціль Палати – усі ризикові зміни у світі звести до мінімальних втрат для бізнесу. Для цього Донецька ТПП проводить постійну роботу у напрямку сприяння покращенню умов роботи підприємців. Зокрема, у партнерстві з ПРООН у Донецькій області створено онлайн-інструмент під назвою «Антикризова платформа», ціль якої -  швидкі відповіді на запити бізнесу щодо проблем, які виникають.

Завдяки їй майже 200 підприємств отримали допомогу під час жорстких карантинних заходів.

tl_files/images/content/2021/jul/20210721_1.png

Оскільки бізнес сьогодні за багатьма напрямами перейшов в онлайн, Донецька ТПП для членів Палати на своїй сторінці у ФБ створила Антикризовий клуб. В Клубі представники підприємств-членів Палати можуть спілкуватися, отримувати  необхідну інформацію та консультації.

Про основні заходи підтримки МСП в рамках регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки розповів директор департаменту економіки Донецької ОДА Геннадій Маряненко.

tl_files/images/content/2021/jul/20210721_3.png

Також для представників бізнесу Донецької області в рамках заходу презентовано роботу Донецької обласної служби зайнятості щодо допомоги ММСП під час коронакризи (фінансова підтримка та стимулювання роботодавців), Маріупольського міського центру підтримки та розвитку МСБ та Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк». 

В обговоренні взяли участь також представники бізнес-спільноти Донеччини, які розповіли про існуючі проблеми і отримали корисні пропозиції щодо допомоги у їх вирішенні.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий