Новий проєкт підтримки бізнесу вже на старті!

В лютому 2021 в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини, і реалізується GIZ, розпочали свою роботу COVID-19 Бізнес-клініки. Новостворені бізнес-осередки протягом шести місяців (з лютого по серпень 2021 року) надаватимуть практичну підтримки мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП) задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку. Бізнес-клініки створені на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, які були засновані в рамках ініціативи EU4Business в 2017 році. Вони проводитимуть тренінги, вебінари, форуми, спрямовані на подолання наслідків COVID-19, а також надаватимуть консультаційну підтримку малим і середнім компаніям з різних сфер економіки.

Однією з перших розпочинає свою роботу COVID-19 Бізнес-клініка в місті Дніпро, створена при Дніпропетровській ТПП. Її діяльність буде спрямована на консультаційну та інформаційну підтримку галузі гостинності та переробної промисловості з секторів машинобудування, електротехніки, хімічної промисловості, постачальників продуктів для HoReCa під час кризи та її економічної складової.

Акцент буде зроблений, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створення інформаційно-освітніх продуктів, включаючи цікаві кейси.

Особлива увага приділятиметься інструментам, які дозволять раціональніше будувати виробничі та бізнес-процеси, бережливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище.

В результаті ММСП, які пройдуть етапи інформування, діагностики, консультування і навчання, отримають нові рішення і напрямки розвитку своїх підприємств у кризовій ситуації, відкориговані у відповідності до виявлених проблем.

Бізнес-клініка в Дніпрі обслуговуватиме підприємців як з Дніпропетровської області, із сусідніх областей: Запорізької, Кіровоградської, Черкаської, контрольованих урядом територій Донецької області, так і з інших регіонів, оскільки працюватиме переважно в онлайн-режимі.

Тож слідкуйте за нашими новинами. Вже зовсім скоро перший вебінар!
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий