Міжнародний трейд-клуб завітав до Дніпропетровська

З дводенним робочим візитом до Дніпропетровська завітали представники Посольств та Міжнародних організацій з 16 країн світу, які є членами Міжнародного трейд-клубу в Україні.

Головною метою діяльності Трейд-клубу є сприяння залученню іноземних інвестицій, налагодженню ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями, розвитку багатостороннього співробітництва з регіонами країн світу, співпраці зі світовими та регіональними міжнародними організаціями, проведенню культурного обміну, забезпеченню та підтримці позитивного ділового та інвестиційного іміджу України та окремих її регіонів.

Не стала виключенням і Дніпропетровщина. 19 травня 2016 року в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати відбулася відкрита зустріч членів Міжнародного трейд-клубу в Україні з представниками ділових кіл Дніпропетровського регіону, ініційована керівництвом Трейд-клубу за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та регіональної торгово-промислової палати.

Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко виступив з вітальною промовою. Він зазначив, що Дніпропетровський регіон є «промисловим серцем» України, а також лідером з залучення інвестицій серед інших регіонів. Зокрема, Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Посольств реалізує ряд програм з розвитку регіонального малого та середнього бізнесу, організовує коопераційні біржі, економічні форуми тощо.   

В свою чергу Президент Міжнародного трейд-клубу в Україні Соня Крайчова подякувала за організацію заходу, наголосивши на важливості та необхідності подібних зустрічей.

У рамках заходу був презентований інвестиційний потенціал Дніпропетровщини.

Учасники зустрічі відзначили, що на сьогоднішній день найголовнішою проблемою для вітчизняного бізнесу є переорієнтація з ринків країн СНД на альтернативні ринки збуту та дійшли згоди, що одним зі шляхів вирішення цієї проблеми є проведення подібних засідань.

Після офіційної частини засідання відбулися двосторонні переговори в форматі B2B з представниками ділових кіл Дніпропетровського регіону. У заході прийняли участь понад 60 підприємств та організацій з різних сфер діяльності. Учасники переговорів мали змогу особисто поспілкуватися зі співробітниками Посольств та міжнародних організацій, передати презентаційні матеріали та обмінятися контактами.

Довідково:

У грудні 1992 року була створена громадська організація - Міжнародний трейд-клуб, який на сьогоднішній день об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань понад 60 Посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

У 1993 році Трейд-клуб зареєстровано в Міністерстві юстиції України, а в 2004 році Державним департаментом інтелектуальної власності Трейд-клубу видано свідоцтво на право власності на офіційну емблему та послуги, які можуть надаватися іноземним дипломатам.

На загальних зборах членів Трейд-клубу в січні 2014 року десятим Президентом було обрано керівника торговельно-економічного відділу, першого секретаря Посольства Словацької Республіки в Україні пані Соню Крайчову.

Членами Правління в даний час є радники Посольств Канади, Польщі, Ізраїлю, Молдови, Румунії, Угорщини, Узбекистану, Фінляндії, КНР.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих її регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння в залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Члени Трейд-клубу регулярно відвідують регіони України, де проводять зустрічі з керівництвом і представниками ділових кіл, знайомляться з роботою підприємств усіх форм власності.

tl_files/data/curier/Events/2016/may/IMG_4131.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/IMG_4162.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/IMG_4134.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/IMG_4170.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/P1230017.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/P1230022.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/P1230027.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/may/P1230032.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий