Маркетинг для сфери гостинності

Для підприємців сфери гостинності HoReCa 27-28 квітня відбувся онлайн-інтенсив «Операційний маркетинг в готелях і ресторанах», організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Маркетологиня Тетяна Філіпович, керівниця відділу маркетингу і комунікацій готельного оператора Premier Hotels and Resorts, вже третій рік поспіль створює з Дніпропетровською ТПП цікаві маркетингові проєкти. Це Полтавський туристичний форум у 2019 і 2020 роках і сьогоднішній вебінар, присвячений питанням маркетингу в сфері HoReCa.

Захід зібрав майже півсотні представників готельного, ресторанного і туристичного бізнесу зі всієї України і охопив маркетингові теми і аспекти, найбільш болючі і ціннісні для підприємців в даний кризовий період.

Спілкування почалося з обговорення змін на готельному, ресторанному і туристичному ринках, їх трансформації і нових викликів, бар'єрів і перешкод, які з'явилися внаслідок пандемії, а також ринкових трендів і тенденцій.

В першій частині вебінару підприємці ознайомилися з головними інструментами маркетингової класичної бази, яка є основою і дає можливість розвивати і управляти будь-яким продуктом, допомагає власникам правильно формувати свою команду, правильно формувати завдання, аналізувати результати маркетингової діяльності компанії і будувати стратегію її розвитку.

Друга частина вебінару була присвячена вивченню таких питань, як робота з репутацією, основні кроки розробки карантинної маркетингової та комунікаційної стратегій, обранню правильних інструментів для просування і формування маркетингової команди. Робота була побудована на розгляді конкретних кейсів і запитів учасників заходу, які отримали відповіді на запитання, що їх турбують.

Презентація тренера

Якщо маєте бажання долучитись до наших тренінгів, отримувати актуальні знання, професійне навчання, вам необхідні індивідуальні експрес-, глибинні та групові фахові консультації для вашого бізнесу, доступ до інформаційних та презентаційно-методичних матеріалів, допомога в оптимізації бізнес-процесів і ви є представником малого або середнього бізнесу, проходьте опитування за посиланням: https://cutt.ly/2xlwPtw й отримуйте безкоштовну допомогу в рамках роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро.

Відправити запит на консультацію – знайомство з проектом ви також можете на e-mail: dnipro@bisc.org.ua Наші консультанти зв'яжуться з вами для надання допомоги та пропозицій самих корисних заходів, матеріалів та інфраструктури.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий