LinkedIn в допомогу бізнесу

Що таке LinkedIn і як з його допомогою розвивати бізнес? Це запитання, на які шукали відповідь півсотні учасників групової онлайн консультації, організованої Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Розібратись з нюансами роботи в цій соціальній мережі запросили Оксану Байло, сертифіковану тренерку та експертку з методик Social Selling та продуктів LinkedIn для В2В продажів, співзасновницю та керуючу партнерку Execus Ukraine — ексклюзивного представника LinkedIn в Україні.

Тож, як вже вище зазначено, LinkedIn - це соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів.

Місія — об’єднати світових професіоналів, зробивши їх більш продуктивними та успішними.

Чим LinkedIn може бути корисним для вас і вашого бізнесу?

Ця соціальна мережа стане у пригоді при вирішенні як тактичних, так і стратегічних задач бізнесу, а саме:

  • вийти на нові ринки збуту в Україні чи за її межами
  • посилити свої позиції на внутрішньому ринку
  • швидко донести інформацію до потенційних клієнтів
  • знайти і напряму прокомунікувати з певною особою (експертом, потенційним партнером чи співробітником тощо)

По суті, LinkedIn — це глобальна платформа для ділового спілкування. Її інструменти дозволяють вести як індивідуальну (листування), так і масову комунікацію з обраною аудиторією.

У чому унікальність LinkedIn?

LinkedIn — це платформа  з високою концентрацією цікавих з точки зору бізнесу контактів. При цьому необхідну вам аудиторію легко віднайти за допомогою різних підходів та інструментів.

Унікальність LinkedIn — в можливості вести діалог з дуже вузькою, 100% цікавою для вашого бізнесу аудиторією. У онлайн світі така опція дійсно унікальна за відсутності або обмеженості інших форматів ділового спілкування.

До чого слід бути готовим у LinkedIn?

Сервіси LinkedIn значно дорожчі за аналогічні інструменти інших соціальних мереж. Але в перерахунку на ефективність ці витрати завжди виправдані. Тим паче, LinkedIn надає безкоштовний пробний доступ до більшості своїх інструментів, тому у користувачів завжди є можливість оцінити їх потенціал на практиці.

LinkedIn — тільки для В2В, тобто для роботи з організаціями?

Існує думка, що мережа LinkedIn ефективна тільки для комунікації бізнесу з бізнесом. Так, у більшості випадків це відповідає дійсності. У той самий час, якщо ви — виробник ділового одягу чи інших товарів чи послуг, які потенційно цікаві діловій спільноті, welcome to LinkedIn!
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий