Як зробити онлайн-зустрічі результативними

Пандемія і карантинні обмеження навчили не тільки екстрено переводити події в онлайн-формат, але й відкрили нові тренди в проведенні бізнес-заходів. Це В2В-зустрічі в онлайн-форматі, онлайн-нетворкінг, виставки, презентації. Онлайн-захід дозволяє людям з різних куточків світу не тільки зібратися разом, але й віртуально переміститися куди завгодно: наприклад, відвідати виставку або підприємство, де зразки можна розглянути з усіх боків і навіть випробувати в дії.

На що орієнтуватися, щоб організувати онлайн-захід на вищому рівні? Як правильно побудувати «кухню бізнес-побачень» і уникнути помилок? Про це підприємцям розповіла на черговій груповій онлайн-консультації «B2B•2•Go: онлайн зустрічі із результатом» сертифікована консультантка з експорту Галина Перепелиця.

Як зазначила пані Галина, сьогодні у бізнесу існує багато прогалин у знанні щодо організації і проведення онлайн-перемовин, які відрізняються від перемовин в оффлайн. Неякісно проведені переговори – це відсутність запланованого підприємцем результату. Тому просто необхідно вчитися правильно проводити зустрічі і зробити їх результативними.

Що для цього необхідно? Знання інструментів і правил користування ними. Перш за все експертка познайомила учасників заходу із Мatchmaking платформами. Це інструменти для проведення нарад, конференцій, В2В-зустрічей та пошуку партнерів. Це справжній інформаційний скарб, джерело інформації про потенційних клієнтів, база для формування «холодних» контактів. Треба тільки навчитися нею користуватися.

Якщо перекласти слово «Мatchmaking» на українську, то найближче всього за суттю буде слово «сватання». І дійсно, під час перемовин представники бізнесу намагаються знайти свою, підходящу саме своїй компанії ділову пару. Тут є все, що й на справжніх побаченнях: необхідність справити перше сприятливе враження, зацікавити в собі, зачепити, змотивувати до подальшої взаємодії. «Закохати» в свою компанію потенціальних партнерів для довгострокових відносин. На всі ці дії часу обмаль, тому необхідно правильне «залицяння». Як звісно, не можна справити перше враження в другий раз.

Тому Галина Перепелиця акцентувала увагу на найчастіших помилках, які роблять підприємці під час підготовки до зустрічі. Розповіла, як правильно налаштовувати бізнес-профілі, проходити основні етапи підготовки та проведення зустрічі, формулювати ціль участі у перемовинах, ціннісну пропозицію та оформлювати Меморандум про взаєморозуміння.

Пам'ятайте, що онлайн-зустрічі можуть бути дієвим інструментом, якщо Ви розумієте, як використовувати ці можливості.

Захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий