Як працювати з ринком Китаю і не потрапити в халепу

Сучасні інструменти та можливості для роботи

Китай сьогодні - це країна колосальних можливостей. Однак ними ще треба зуміти скористатися. Торговець Ви чи виробник, Ви повинні вміти працювати з Китаєм - світовим промисловим центром. Труднощі роботи з Піднебесною пов'язані з величезними культурними відмінностями наших народів. Тому, щоб не потрапити в халепу, треба знати усі нюанси роботи з китайським ринком.

Про специфіку ринку Китаю, українські продукти, які в тренді в країні, про нові унікальні інструменти та можливості для українських підприємців 21 вересня розповіли на груповій консультації «Ринок продовольства КНР. Практичні кейси та поради»  експерт ринку експорту,  голова ради «Асоціації експортерів та імпортерів» Микола Ларін та Президент Товариства українсько-китайської дружби Олег Ситник.

До консультації приєдналися майже чотири десятки компаній з різних регіонів України, зацікавлені у розвитку експорту своїх товарів та послуг у Піднебесну або налагодження імпорту китайської продукції, які отримали актуальну інформацію щодо роботи з Китаєм.

Одним з дієвих інструментів, спрямованих на сприяння доступу українських компаній до нових ринків збуту в КНР, є цільова програма «Шовковий шлях». Програма розроблена Товариством українсько-китайської дружби спільно з Парком високих технологій та інновацій «Шовковий шлях» за підтримки Міжнародної торгової палати Шовкового шляху і ТПП України. Які можливості Вашому бізнесу дає програма? Вихід на ринок Китаю й ринки партнерів Палати Шовкового шляху, отримання легкого доступу до інформації по веденню бізнесу на міжнародному ринку через партнерські програми, платформи, отримання власного представника на території Китаю, який буде проводити переговори, та багато інших преференцій.

Ще один інструмент – парк високих технологій і інновацій «Шовковий шлях» - може надати допомогу у вигляді аналізу китайського ринку за індивідуальним запитом, отримання ліцензій, сертифікації і просування товару, юридичну допомогу, безоплатні офіси строком на 1 рік та інші послуги.

Важливо знати специфіку ринку Китаю й обов’язково враховувати її при розробці стратегії виходу на його ринок. Це й надзвичайно висока конкуренція, й одна з самих високих у світі швидкість заповнення нових ринкових ніш, й висока санітарна та екологічна безпека продуктів, й особливі споживчі запити. Наприклад, українські цукерки для китайців занадто солодкі. Тому українським виробникам солодощів треба вносити зміни у свої рецептури.

Але, з іншого боку, сьогодні в Китаї є дуже висока зацікавленість у європейських продуктах, наявність яких на столі у китайців під час свят – це статусно. Україна сприймається в Піднебесній  як європейська країна, яка має можливість запропонувати Китаю щось смачне, цікаве, незвичайне. Тому є всі можливості налагодити експорт свої товарі до КНР. Треба тільки знати і враховувати всі тонкощі.

Якщо Ви хочете експортувати свій товар до Китаю, але не маєте необхідного досвіду і навичок, звертайтеся до спеціалістів Дніпропетровської ТПП за консультацією: (056) 374-94-09 (10) або пишіть export@dcci.org.ua.

Консультацію організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.




Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий