Індивідуальні бізнес-консультації сфери HoReCa

31 серпня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА м. Дніпра відбувся ряд безкоштовних індивідуальних консультацій представників сфери гостинності. 

Як мотивувати обслуговуючий персонал, як утримувати клієнтів і підвищувати їх лояльність, пережити «несезон» в ресторанному бізнесі з найменшими втратами, зробити сезонну реструктуризацію закладу? Адже від цих факторів залежить успіх підприємства, тому обійти увагою не можна нічого.

Як сьогодні, в період пандемії, вижити невеличкій кав’ярні, збільшити кількість гостей і наростити прибуток? А як розпочати експорт продукції пекарні і не виявитися в мінусі?

Про це розповідав сьогодні експерт галузі Олександр Рось, власник та директор консалтингової компанії «Консалтинг Сервіс Груп». Він провів діагностику проблем підприємств, які звернулися за консультаціями, і надав  їх власникам рекомендації щодо отримання додаткових конкурентних переваг і підвищення прибутковості бізнесу.

І нам дуже приємно, що ми в черговий раз отримали від наших клієнтів найкращу нагороду – їх вдячність за професійну консультацію і змістовні поради.

Захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий