Головний ресурс – людина!

Про те, які сьогодні існують проблеми на енергоринку та як їх подолати, розповів в інтерв’ю експерт в енергетичній галузі, власник групи компаній EDS, член Ради Дніпропетровської ТПП Олександр Запишний.

А ми вкотре акцентуємо увагу та запрошуємо подавати заявки на отримання консультаційного супроводу в рамках «COVID-19 Ваучерів».

Такий ваучер дає представникам бізнесу право на отримання серії профільних консультацій тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, а решту 10% – сплачує підприємство.

Отримана експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей як збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу, відкриття нових каналів збуту, визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії, вдосконалення маркетингових планів і матеріалів, поліпшення фінансових умов і доступу до фінансування, прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Детальніше https://cutt.ly/WQCWZnd

Інтерв'ю підготовлено Дніпропетровська торгово-промислова палата в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. GIZ Ukraine
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий