Головне – не зупинятися!

Про те, як розвиватися галузі хімічної промисловості в умовах пандемії, про стратегії, нові технологічні рішення, нішові продукти – в інтерв’ю з експертом в галузі хімічної промисловості, директором ПНВФ «СВК» Станіславом Панасенком.

Інтерв'ю підготовлено Дніпропетровська торгово-промислова палата в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. GIZUkraine

І не забудьте отримати ваучери на консультації для підтримки вашого бізнесу в умовах пандемії в рамках «COVID-19 ВАУЧЕРИ для малих і середніх підприємств».

Залишилось зовсім мало часу, тож поспішайте!

Хто консультуватиме?

Українські МСП отримають консультації за COVID-19 Ваучерами від міжнародної консалтингової компанії CIVITTA

CIVITTA є провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній і Східній Європі зі штаб-квартирою в Естонії, об’єднує більше 350 професіоналів у 18 країнах світу.

Портфоліо компанії складає понад 10 000 успішно реалізованих проєктів з приватними компаніями та державним сектором у більш ніж 40 країнах Європи, Азії, Африки та Америки.

Скористатися COVID-19 Ваучерами можуть підприємства з усіх областей України та зі штатом співробітник від 5 до 249 осіб.

Для цього необхідно звернутись до однієї з COVID-19 Бізнес-клінік, які створені і працюють у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Харкові, Чернігові.

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА Дніпра Дніпропетровська торгово-промислова палата приймає заявки на COVID-19 Ваучери від підприємців Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської та контрольованої урядом території Донецької області.

Детальніше https://cutt.ly/WQCWZnd
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий