Формування спроможності національного бізнесу через використання інструментів торгівельної політики

- наступна тема, яку обрали для дискусії представники бізнесу в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», що реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) за підтримки Європейського Союзу. Платформою для діалогу традиційно виступила Дніпропетровська торгово-промислова палата.

Ніна Алехнович, перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати, у своєму вітанні до присутніх подякувала підприємцям за їх активність, а спікерам проекту - за дієву підтримку місцевих підприємців. «Такі проекти дають можливість отримувати нові знання від провідних експертів євроінтеграційного процесу», - зазначила вона.

Навчальний семінар, присвячений темі застосування інструментів торгівельного захисту (антидемпінгових, компенсаційних та спеціальних захисних заходів), зацікавив більше 30 фахівців регіону.

Ольга Мозгова, керівник проектів ТОВ «Центр УкрАгроКонсалтинг», Андрій Бутін, співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Марія Заметаліна, спеціаліст відділу запитів і нотифікацій департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Міністерства економічного розвитку України, - спікери семінару, - поділилися з учасниками актуальними аналітичними даними структури експорту української сільськогосподарської продукції; прикладами розгляду антидемпінгових розслідувань; заходами, що вживаються державою з метою захисту українських суб’єктів господарювання в розслідуваннях торгівельного захисту, з вимогами СОТ до забезпечення прозорості торгівельної політики, що є одним з важливіших факторів для іноземних інвесторів, досягненнями України в сфері дотримання принципу прозорості.

Підприємці  активно користувалися можливостями поставити запитання, що їх турбують, та отримати вичерпні відповіді на них в рамках навчання.

tl_files/data/curier/Events/2016/september/IMG_0002.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/september/IMG_0011.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/september/IMG_0019.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/september/IMG_0021.JPG

tl_files/data/curier/Events/2016/september/IMG_0023.JPG
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий