Фінальна конференція ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Дніпра

24 вересня відбулася фінальна конференція «Економічні тренди в період пандемії. Можливості, інфраструктура, досвід бізнесів», яка підсумувала роботу ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ Дніпра в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансувалася Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізувалася GIZ.

Яку допомогу надав проєкт підприємцям? Які рішення та практики виступають стимулом розвитку українського малого та середнього бізнесу? Про це йшла мова на заході.

«За період роботи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА Дніпра зарекомендувала себе як діюча і необхідна ініціатива. Разом з регіональними організаціями підтримки бізнесу ДТПП винайшла нові вирішення проблем підприємств, надав можливість учасникам проєкту отримати групові та індивідуальні консультації від найкращих експертів різних галузей. Понад 1000 вдячних представників українських компаній в п’яти регіонах, де ми працювали, отримали реальну практичну користь у виді навчальної, консультаційної та інформаційної допомоги.  Під  час вебінарів навчання пройшли майже 400 компаній. 130 компаній прийняли участь у групових консультаціях. Проведено 120 індивідуальних консультацій за проблемними напрямками для бізнесу. У засіданнях Круглих столів, присвячених розгляду структури підтримки регіональних МСП, взяли участь більше 150 учасників. Сьогодні триває остання фаза проєкту - відбір компаній для отримання Ваучерів , в рамках роботи яких підприємства отримають глибинні консультації», - зазначив віцепрезидент Дніпропетровської ТПП Сергій Кучерявенко.

Проєкт, в рамках якого ми працювали півроку, був спрямований наконсультаційну та інформаційну підтримку галузі гостинності та переробної промисловості з секторів машинобудування, електротехніки, хімічної промисловості, постачальників продуктів для HoReCa під час кризи. Ми акцентували увагу, насамперед, на залучення ММСП до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування, створювали інформаційно-освітні продукти, включаючи цікаві кейси.

Для підприємців дуже важливо отримувати актуальну інформацію щодо програм державної підтримки. Тому особливу увагу ми приділили саме інформаційним інструментам державної підтримки ММСП, які зібрали в одному відеоролику.

Навчання – ще один інструмент, який допомагає бізнесу не тільки втримуватися на плаву під час пандемії, але й знаходити нові шляхи для розвитку. Наші вебінари були присвячені найсучаснішим темам сьогодення. Тренери міжнародного рівня надали можливість представникам бізнесу познайомитися із сучасними трендами в операційному маркетингу, з HR в нових умовах, ризик-орієнтованим підходом до менеджменту у період пандемії, оптимізацією та автоматизацією бізнес-процесів та іншим.

Конференція, в якій офлайн та онлайн взяли участь понад 150 представників бізнесу, стала вагомим фінальним акордом і продемонструвала нові рішення допомоги українському бізнесу під час пандемії.

Ми дякуємо представникам Дніпропетровської обласної державної адміністрації Аллі Кефель, Регіонального відділення Фонду державного майна України в Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганні Миргородській, Фонду розвитку підприємництва Валерію Майбороді, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрію Литвину, Українського інституту майбутнього Анатолію Амеліну, Дніпропетровського інвестиційного агентства Валентині Затишняк, народним депутатам України Денису Маслову і Дмитру Кисилевському, а також представникам GIZ, професійним консультантам та досвідченим підприємцям, які взяли участь у заході і зробили його цікавим та інформативним!
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий