Ефективна команда – це важливо!

Від чого залежить прибутковість будь-якої компанії? Від багатьох факторів і, в тому числі, від ефективності роботи персоналу, команди, яка працює.

Згуртована команда, члени якої професійно доповнюють один одного, не мають конфліктів – це дуже важливо,особливо в період кризи.

Навчитися правильно формувати свій колектив, знаходити «своїх» людей, мотивувати їх – такі знання опановували підприємці 6-8 липня на онлайн-тренінгу «Формування команди в HoReCa в умовах економічних наслідків пандемії» від спікерки Ольги Добровольської, засновниці та керівниці HR-агентства Red Berry.

Ефективна команда здатна досягати неймовірних результатів у бізнесі. Тож дані поради від Ольги Добровольської підходять усім, хто хоче досягти успіху в своїй справі.

Перш за все, зазначила Ольга, треба зібрати правильну команду. Терпляче шукайте тих, хто може застосувати свої таланти і вміння для найкращої реалізації вашої ідеї. Можливо, ці люди будуть недостатньо професійні, але якщо вони мотивовані ідеєю, вони «доберуть» своє дуже швидко.

Як сказав Джим Коллінз, автор популярної книги «Від гарного до великого», керівники великих компаній не задавалися питанням, куди їм плисти, щоб потім підібрати людей під обраний напрям. Ні, вони спочатку переконувалися, що всі потрібні люди на борту (а всі непотрібні за бортом), і тільки потім вирішували, куди ж їм плисти.

Тому на заході пані Ольга приділила велику увагу питанню знаходження саме тих, потрібних, людей, які здатні будуть у подальшому привести корабель до омріяних берегів. Як шукати таких співпрацівників у нових ринкових умовах, де їх у сфері HoReCa сьогодні можна знайти, яку мотивацію їм надавати, про що такі працівники зараз думають і чого очікують від роботодавця – відповіді на ці питання й отримали підприємці галузі гостинності України. Одне з головних правил рекрутингу говорить - не буває поганих чи хороших кандидатів. Є ті, які відповідають вимогам компанії, і ті, які не відповідають. Тому перш за все необхідно чітко знати, яким вимогам кандидат повинен відповідати. Саме з цього і починається пошук «свого» спеціаліста.

А далі підбор, адаптація, мотивація, залученість працівників та їх навчання, побудова корпоративної академії компанії власними силами  з мінімальним бюджетом – такі теми у логічній послідовності було розглянуто на тренінгу. Більше 100 технік та інструментів для роботи з Командою в сфері HoReCa і особливі фішки пошуку персоналу отримали учасники тренінгу від експертки Ольги Добровольської!

Пандемія вплинула і на документальний супровід роботи з працівниками. Законодавчі зміни та вимоги у сфері трудових відносин (правове регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу), охорони праці та пожежної безпеки – все було розглянуто на триденному інтенсивні, після закінчення якого учасники курсу отримали відеозапис вебінару і презентаційно-методичні матеріали.

Навчальний захід організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий