Dnipro Business Women Forum - місце зустрічі жінок підприємниць

Більше півсотні підприємниць зібрав 15 вересня Dnipro Business Women Forum, організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Учасниці, об'єднані спільними цілями та цінностями, цікаві спікери, неформальна дружня атмосфера, красива локація, тепла сонячна погода і яскравий настрій – все це Dnipro Business Women Forum.

Сьогодні переосмислюється роль жінок в українському суспільстві і в бізнесі, постійно зростає кількість жінок-підприємниць, які відкривають свою справу і домагаються успіху. Але багатьом представницям бізнесу недостає знань, необхідних для розвитку підприємства, виводу його на новий рівень, поширення діяльності на міжнародні ринки. А ще й додалася проблема пандемії і карантинних обмежень, які вимагають нових підходів до управління бізнесу.

Тому метою Форуму стало надання практичної та мотиваційної допомоги жінкам-підприємницям для підтримки їх бізнесу і розвитку нових напрямів.

В рамках заходу відбулись чотири ключові сесії.

На першій представники Дніпропетровського регіону презентували програми та ініціативи підтримки жіночого підприємництва. Єдиний представник чоловічого табору серед спікерів, директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації Андрій Рубан розповів про регіональні інструменти підтримки МСБ, зазначивши, що влада надає підприємцям можливість пройти навчання за напрямами, необхідними для розвитку бізнесу, пройти підвищення кваліфікації та отримати інформацію щодо залучення грантів та інвестицій.

«Жінка може все!» - з такого ствердженням почала свій виступ депутатка Дніпропетровської обласної ради, голова правління ГО «ЖІНКИ плюс» Лілія Гиренко. Організація підтримує жінок, які прагнуть розвитку, допомагає їм стати сильнішими, відкритішими, повірити в себе. «ЖІНКИ плюс» діє за трьома основними напрямами: «Ґендер та лідерство», «Здоровий спосіб життя» та «Культурна спадщина». Серед її справ – семінари з жіночого лідерства та ґендерної тематики, в ході яких жінок навчають поважати себе як особистість, тренінги, спрямовані на фізичне та психологічне здоров’я жінок, майстер-класи і творчі конкурси.

На форум завітала й керівниця PR Управління Почесного Консульства Австрійської Республіки в місті Дніпро Ірина Фоменко. Вона представила програму «Calliope Austria: жінки в суспільстві, культурі та науці».
Програма, яка отримала свою назву на честь давньогрецької музи епічної поезії, науки і філософії Калліопи, покликана підкреслити важливу роль жінок у суспільстві, культурі та науці в усі епохи та презентувати сучасне австрійське мистецтво з жіночим обличчям в Україні.

Ще один інструмент для успішної самореалізації жінки в сучасному світі - жіночий проєкт «Мальва» - був представлений його засновницею, громадською діячкою, координаторкою соціальних та благодійних проєктів Людмилою Малишевою.

У режимі онлайн про те, як працює жіноча спільнота в умовах пандемії, розповіла і президентка Жіночої Ділової Палати України Наталія Карпенчук-Конопацька. Вона зазначила, що за період карантину до Жіночої Ділової Палати додалося понад 30 членкинь і сьогодні спільнота нараховує вже 150 представниць.
Жінки Ділової Палати України представляють найрізноманітніші галузі та бізнеси, розпочинаючи від виробництва цукерок та вирощування квітів і закінчуючи експлуатованими терасами. Об'єднані у спільноту, вони мають сьогодні можливість реалізовувати свої продукції в середині спільноти, і таким чином підтримують одна одну. Адже рекомендація сьогодні є валютою, люди зараз охочіше довіряють одне одному, ніж рекламі з телевізора.

Друга тематична панель Форуму була присвячена історіям успіху відомих жінок-підприємниць.

Яскраві енергійні бізнес-леді поділилися своїм досвідом започаткування, становлення і розвитку власної справи. Серед спікерів - віце-президентка Спілки українських підприємців, Founder Координаційної ради Асоціації учасників ринку вікон і фасадів, Co Owner and Chief Energy Officer компанії «Stekloplast. Вікна за правилами» Наталія Єремєєва.

Наталія прагне розвивати не просто свій власний бізнес, але й вітчизняне підприємництво в цілому. Навіть називає це своєю місією. Вона впевнена, що кожна людина, незалежно від статі, матеріальних можливостей або інших обставин може домогтися успіху в бізнесі, було б бажання щось робити. А ось і одне з правил успіху від Наталі, завдяки якому вона своїх випадкових знайомих перетворює у клієнтів і партнерів: «Головне – це комунікація. Звертайтеся по імені, посміхайтеся і потискайте руку, будьте на зв'язку після знайомства, обіймайте навіть через океан все у вас буде добре!»

Ще одна історія успіху для учасниць форуму від Тетяни Скорнякової, засновниці та власниці бренду SheMax. Дуже мотиваційна та емоційна історія, яка дає можливість зрозуміти, що наше життя – це постійний вибір. І від того, наскільки правильно ми цій вибір зробимо, наскільки будемо безстрашними, залежить наше подальше життя й успіх.

А який же існує код успіху жінок у бізнесі? На це питання відповіла харизматична і чарівна Надія Лисецька, засновниця Української Платформи «Жінки в Бізнесі», Президентка Business People Club, підприємниця, яка керує нежіночим бізнесом: «Код успіху Business Women – це гармонійне поєднання професії і особистого життя. Ми усі різні, але такі схожі. І треба вчитися ставати успішною в усіх сферах одночасно, віднаходити гармонію і поєднувати усю багатогранність жінки: бути дружиною, мамою і при цьому розвиватися у професійній сфері». Також пані Надія представила Українську платформу «Жінки в бізнесі», створену з метою об’єднання жінок-підприємниць, жінок-лідерів, яка є потужним майданчиком для нових знайомств, розвитку та навчання, взаємної підтримки, обміну досвідом, генерування нових ідей і реалізації спільних проєктів.

Наприкінці форуму учасниці долучилися до обговорення теми «Достігатори»:
зворотна сторона медалі» від психологині Дар'ї Вексель й отримали безліч корисних порад про те, як уникнути головних помилок в професійних і особистісних відносинах.

Ми отримали безліч подяк від учасниць заходу і дуже раді, що організований Дніпропетровською ТПП форум став однією із знакових подій жіночої бізнес-спільноті Дніпра і став мотиваційним фактором для подальшого розвитку жіночого підприємництва.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий