Експертиза

Незалежні експерти, судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, судовий автотоварознавець проводять експертизи:

Форма заявки на експертизу

Тел.: (056) 374-94-06

E-mail: expertiza@dcci.org.ua

Експертиза кількості – визначення кількості, комплектності товарів, сировини та обладнання на відповідність вимогам нормативних документів, договорів/контрактів. Перевірка стану упаковки, правильності маркування. Акт експертизи потрібен для надання претензії у випадках розходження з фактичною наявністю, порушенням пакування та маркування.

 Експертиза якості – визначення якості продукції на відповідність вимогам міжнародних/державних стандартів, умовам контрактів/договорів органолептичним, вимірювальним, лабораторним (відбір проб) методом. Оформлений Акт експертизи необхідний для рішення зовнішньоекономічних та внутрішньогосподарчих спорів і претензій.

Експертиза для митних цілей – визначення ринкової вартості майна для підтвердження ціни товару; визначення технічного стану рухомого майна під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Експертиза імпортної сировини – підтвердження імпортної сировини чи/або розрахунок виходу готової продукції з отриманої сировини. Експертиза застосовується як для зовнішньоекономічної діяльності, так і для внутрішніх контрактів.

Судова експертиза – будівельно-технічна експертиза (дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів); оціночно-будівельна експертиза (визначення оціночної вартості будівельних об’єктів і споруд); автотоварознавча експертиза (визначення вартості колісних транспортних засобів і розмір збитку, що був нанесений власнику транспортного засобу).

 

Форма заявки на підтвердження вітчизняного виробника

Експертиза власного виробництва та послуг – підтвердження наявності виробничих потужностей і площ, технологічних регламентів, кваліфікованого персоналу, асортименту товару/послуг, що виробляються/надаються. Оформлення Висновку застосовується для фіскальних органів, отримання ліцензій під час тендерних закупівлях.

Експертиза технологічного процесу – визнання товару українським продуктом і підтвердження країни походження товарів/послуг.

Оставить отзыв:

Комментарий Светлана |

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, сколько может стоить экспертиза качества и отдельно экспертиза рыночной стоимости панели управления и силовой платы для индукционной настольной печки? Есть фото. Если нужны образцы - сколько?