Недержавна експертиза в сфері експортного контролю – один з видів діяльності Дніпропетровської ТПП

Суб'єкти підприємницької діяльності, зацікавлені в проведенні такої експертизи та отриманні відповідних висновків щодо попередньої ідентифікації товарів за встановленою формою, можуть звернутися до нас за кваліфікованою консультацією.

Експертиза для цілей експортного контролю та митного оформлення товарів подвійного призначення проводиться в рамках митної/зовнішньоекономічної експертизи, включає аналіз даних про товар з метою ідентифікації товару.

Товарами подвійного призначення (подвійного застосування) називаються товари, які використовуються в мирних цілях, але можуть бути застосовані при створенні зброї масового знищення та ракетних засобів її доставки.

До таких товарів відносяться окремі види сировини, матеріалів, обладнання, а також технології та науково-технічна інформація, які можуть бути застосовані при створенні:

  • озброєння і військової техніки;
  • ракетної зброї;
  • ядерної зброї;
  • хімічної зброї;
  • бактеріологічної зброї.

Експерти Дніпропетровської ТПП
в рамках повноважень, наданих Державною службою експортного контролю України (Свідоцтво № 012-04/2019 від 22.04.2016), видають Висновки про проведення недержавної експертизи щодо попередньої ідентифікації товарів подвійного використання, що підлягають експортному контролю. Експертам ДТПП відкриті категорії товарів згідно з додатками № 1 до Постанови КМУ№ 86 від 28.01.2004

Порядок проведення роботи

Замовник подає заявку, оформлену на своєму фірмовому бланку, де детально викладає суть запиту і описує товар, що підлягає експортному контролю.

До заявки додаються всі необхідні документи, які описують товар: його призначення, функції, область застосування, технічні характеристики, комплектність і принцип дії виробу, його склад і матеріали, з яких виготовлена продукція.

Всі документи в обов'язковому порядку повинні бути завірені печаткою та підписом керівника організації Заявника.

 

Оставить отзыв:

Комментарий Людмила |

Здравсвтуйте. Необходимо узнать нужен ли висновок мна импорт товаров. Телефон 0676132798