COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА

 

Найближчі заходи

_____________________

_____________________

 

 

Події

_____________________

Все важливе про роботу HR в нових умовах

12-14 травня відбувся онлайн-тренінг «HR у нових умовах. Забезпечення ефективного робочого процесу». Навчання організовано Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

_____________________

Другий випуск інформаційно-аналітичного дайджесту для підприємців

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА в м. Дніпро представляє рекомендації підприємцям для ведення бізнесу в умовах пандемії. Огляд основних законодавчих документів, які дозволять бізнесу бути в курсі останніх змін в юридичній області, посилання на новини, інформація про державні й недержавні програми підтримки та фінансові інструменти для МСП, інтерв’ю, прогнози розвитку та можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася, від наших ключових експертів, аналітиків, бізнес-партнерів, практичні кейси та інша корисна інформація.

_____________________

Маркетинг для сфери гостинності

Для підприємців сфери гостинності HoReCa 27-28 квітня відбувся онлайн-інтенсив «Операційний маркетинг в готелях і ресторанах», організований Дніпропетровською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

_____________________

Все важливе про експорт товару

21-22 квітня в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH., відбувся онлайн-тренінг «Збільшення шансів виходу на експортні ринки в умовах кризи COVID-19», організований COVID-19 Бізнес-клінікою в місті Дніпро.

_____________________

Про нову програму підтримки бізнесу «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро» Інтерв'ю з віцепрезидентом ДТПП

Пандемія та карантинні обмеження завдали чималих проблем малим і середнім підприємствам України, які працюють в різних галузях. Яку допомогу підприємці можуть отримати в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті в такій непростій ситуації, як подолати компаніям кризу і покращити перспективи свого розвитку? Про нову програму підтримки бізнесу розповів віцепрезидент ДТПП Сергій Кучерявенко в інтерв'ю регіональному телеканалу D1.

_____________________

Створена група в Телеграмі COVID-19 БІЗНЕС КЛІНІКИ м. Дніпро

УВАГА! Для підприємців, які хочуть отримувати інформацію щодо заходів, новин та активностей COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ м. Дніпро швидко та оперативно, створена група в Телеграмі https://t.me/joinchat/6CaHXQipWdRiNTg6
Долучайтесь!

_____________________

Перший навчальний вебінар COVID-19 Бізнес-клініки в м. Дніпро

В Дніпропетровській ТПП стартувало онлайн-навчання підприємців в рамках роботи COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро.

Перший із 12 запланованих вебінарів, який відбувся 9 квітня, був присвячений цікавій для бізнесу темі, яка назріла внаслідок всіх економічних проблем підприємців, пов’язаних з пандемією і карантинними обмеженнями. «Технологія прийняття стратегічних та щоденних управлінських рішень в умовах турбулентності» – це саме те, що швидко та ефективно навчить представників МСП вирішувати бізнес-дилеми в умовах турбулентності ринку.

Детальніше

_____________________

У Дніпрі презентували регіональну ініціативу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА

7 квітня у відбулася стартова онлайн-конференція, присвячена презентації проєкту «COVID-19 Бізнес-клініка в м. Дніпро», до якої долучилися представники понад півсотні учасників, серед яких консультанти, організації підтримки бізнесу, галузеві асоціації, представники влади та підприємці.

Зі вступним словом про ініціативу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини і реалізується GIZ, виступив Бенжамін Клінгер, програмний директор GIZ.

Детальніше

_____________________

Новий проєкт підтримки бізнесу вже на старті!

В лютому 2021 в рамках проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується ЄС та урядом Німеччини, і реалізується GIZ, розпочали свою роботу COVID-19 Бізнес-клініки. Новостворені бізнес-осередки протягом шести місяців (з лютого по серпень 2021 року) надаватимуть практичну підтримки мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП) задля подолання економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та допомагатимуть покращити перспективи їх розвитку. Бізнес-клініки створені на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, які були засновані в рамках ініціативи EU4Business в 2017 році. Вони проводитимуть тренінги, вебінари, форуми, спрямовані на подолання наслідків COVID-19, а також надаватимуть консультаційну підтримку малим і середнім компаніям з різних сфер економіки.

Детальніше

_____________________

Вернуться